Страница 4 от 19 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 285

Мнение за SONY KDL-50W809C?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #46

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от ma4u35 Виж публикацията
    Здравейте искам да попитам някой има ли престава някой хубав и добър плеар за SONY KDL-50W809C защото качих Мх плеар но насича и не зарежда веки път филма .Също някой знае ли подробности з програмата KODI .
    Ползвам КОДИ, много съм доволен от него, пуснал съм Булсат телевизия и гледане на филми на него. Ползвах https://stormrage.wordpress.com/2015...0%B7%D0%B0-pc/ този гайд да го настроя. Ползвам го на същия телевизор. На този телевизор не работи един адон който дава възможност да гледаш от нашите торенти директно филми, но се надявам скоро да го оправяр и това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #47

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Онлайн промоция в Т.П.
    http://www.technopolis.bg/bg/bg/TV/T...3D-LED/p/16066

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #48

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    От прочетеното до тук харесах много kdl-50w808/9c.Надявам се да го намалят обаче,тъй като все още не ми е по джоба!Някой знае ли дали може да се намери за по малко от 1600лв.!?Търсих в нета ,но не намирам по-ниска цена.Другото,което ме интересува за момента за него е:какви са 3д очилата за него,колко струват и има ли други ,които са съвместими за този модел!?Благодаря!!!

  5. Junior Member Аватара на martinov83
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    22
    #49

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Аз си взех оригиналните 3D очила от Техномаркет за 59лв.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #50

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от buferato Виж публикацията
    От прочетеното до тук харесах много kdl-50w808/9c.Надявам се да го намалят обаче,тъй като все още не ми е по джоба!Някой знае ли дали може да се намери за по малко от 1600лв.!?Търсих в нета ,но не намирам по-ниска цена.Другото,което ме интересува за момента за него е:какви са 3д очилата за него,колко струват и има ли други ,които са съвместими за този модел!?Благодаря!!!
    Ако не бързаш изчакай до началото на април месец тогава излизат новите серии на Сони.Ще има отлични намаления-със сигурност. Или Великденските промоции края на април.Преди 10дни този телевизор които си харесал беше под 1500лв само за събота и неделя в една верига.Така че....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #51

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Благодаря на всички отзовали се!Не бързам,мисля да изчакам и да видя дали ще има някакви намаления за празниците-надявам се

  8.  
     
  9. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #52

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    В Метро има 50w808c за 1498 лв.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #53

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    В Метро има 50w808c за 1498 лв.
    И още надолу ще отиде - чекай , чекай малко. Кво беше това Метро-не е ли хранителна верига магазини (майтап де)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #54

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте,

    искам да задам въпрос с директно сравнение между въпросния модел на Сони и един на LG - http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-L...3D-LED/p/16239

    Служителите в Технополис ми споделиха, че според тях вторият вариант е по-добър, не защото моделът на Сони не е добър, напротив - просто моделът на LG имал по-добра картина. Матрицата била IPC, панелът 100 херца и прочие. Аз съм се навил за модела на Сони, със служителите се познавам, не вярвам да имат задни мисли, но ми се размъти малко главата.
    Това, на което държа е най-вече максимално добрата картина. Ще ползвам телевизора вечер или уикенда за филми с хубаво качество, музика, спорт и прочие. Не съм скаран с технологиите, но не съм и фен да бърникам и инсталирам приложение след приложение. Искам бързо, лесно и качествено да се случват нещата, разбира се и надеждно.

    Ще съм благодарен на колегите, които споделят мнение или имат пряко наблюдение.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #55

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Поправете ме ако греша, но Сонито не е ли с подобна (да не кажа същата) матрица като на LG? Ако е така не би трябвало да има разлика в картината.
    Освен това гледам ЛГ-тата са поизчерпани, така че можеш да се сдобиеш с чисто нова мостра.

  13. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #56

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Забрави за черното с IPS панел. При ЛГ има остатъчни изображения по картината ако задържиш даден кадър по-дълго. За повече инфо виж раздела на ЛГ.
    На Сони модела също е със 100 херца панел. Edge LED подсветка, но въпреки това подсветката е равномерна. Справя се чудесно с бързи сцени. Филми и футбол гледам на него и нямам забележки.

    Служителите/консултантите от ТП, трябва да си подкрепят думите, защо е по-добър ЛГ телевизора от Сони. Ако разгледаш раздела на Сони има доста колеги, които притежават 50" модел и са споделили мнения за него (да срещнеш негативно мнение за Сонито... съмнявам се).
    Според мен, трябва да отидеш и да поръчкаш телевизорите и тогава да си избереш. Абстрахирай се от мнението, на всички! В магазина е доста лесно консултантите да те омаят, кой телевизор е по-добър.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #57

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте,

    благодаря за отзивите.
    Като тегля чертата виждам следното: Плюсове за LG - по-ниска цена с около 150-200лв. Възможност за безпроблемно тръгване на флашки, хард-дискове (предполагам и при Сони с някакви инсталирания на приложения ще се случи), очила в комплекта за 3Д филми (не че това ми е приоритет). Доколкото знам моделите на Сони за 2015г. не са с IPS матрици, а са ползвали колегите си от Самсунг (може и да греша).
    Тези неща са като предимство пред модела на Сони. Тук идва най-важният въпрос - дали са от един клас всъщност, аз това не се замислих и ако приемем, че все пак картината просто е по-добра, за дизайна няма съмнение...да, мисля, че е ясен изборът. Просто исках да съм сигурен. Наистина приоритетно ми е картината - не толкова екстрите. Малко съм предубеден и за Андроид-а...всяко ново нещо си иска две-три години, за да се види успешно ли е, да се изчистят всички пропуски...такова ми е схващането.
    Относно новите модели - може би е добра идея да изчакам още около 2-3 седмици, може да има лека актуализация на пазара на цените.
    Относно минусите - това с остатъчното го забелязвам на последния телевизор, който закупих - Панасоник, отново с такава матрица. Иначе телевизорът никак не излезе лош.

    Май ще си остана на първоначално набелязаното

  16. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #58

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Сони нямат, никакъв проблем с възпроизвеждането на филми от флашка и хард. Доста колеги ползват хард дискове, а аз ползвам 64GB флашка (ADATA 64GB USB 3.0 S102 PRO) и нямам, никакъв проблем с нея. Ползвам МХ плейър и нямам засечки в картината при възпроизвеждането на филми с високо качество.

  17. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #59

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    За мен сонито е по добро защото..
    Е с VA панел
    Е с андроид
    Няма проблеми с плейърите
    Повече приложения
    По добър съпорт след време
    По добър дизайн
    Много по бърз

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #60

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте!Все още чакам намаленията да се случат и разглеждам сайтовете.Попаднах на това http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...HD-LED/p/13146 и мисля,че е добра оферта за момента.Все още ми се иска да купя kdl-50w808/9 поради това,че има 3D(заради детето ми-на него му се иска).Интересува ме,как е картината спрямо SONY KDL-50W808CBAEP - Технoмаркет - онлайн магазин .
    Интересно ми е това ,което го пише в характеристиките на телевизорите,че единия KD-49X8005C има Motionflow XR 200Hz,а другия Motionflow XR 1000 Hz.
    Нещо се обърквам с тези данни.Би трябвало да е обратното,ако Ultra-HD-то вади по-добра картина!?Какво мислите вие по запознатите!?Благодаря!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 19 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Sony KDL-40HX750
    От evgenito във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-12-12, 23:09
  2. мнение и отзиви за dslr sony a33
    От todorie във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-10, 23:04
  3. Мнение за камера SONY HDR-TG3E
    От vladojo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-10, 13:07
  4. Мнение за DVD Sony
    От pr0bl3m във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-08, 17:49
  5. Мнение за DVD recorder Sony RDR-GX350
    От wert7544 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 12
    Последно: 22-01-08, 14:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе