Страница 2 от 110 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1644
Like Tree328Одобрявам

SONY телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    13
    #16

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте, имам още един въпрос. Може ли по някакъв начин да се промени бутона на дистанционното " NETFLIX " да не включва Netflix а да включва примерно Popcorn

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #17

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от vaskopa Виж публикацията
    Здравейте, имам още един въпрос. Може ли по някакъв начин да се промени бутона на дистанционното " NETFLIX " да не включва Netflix а да включва примерно Popcorn
    Не можеш да го промениш.....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    39
    #18

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте! Кой точно Popcorn Time ползвате за телевизорите, в смисъл същия ли е като за останалите андроид устройства?
    Бихте ли дали линк?

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #19

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от jonin Виж публикацията
    Здравейте! Кой точно Popcorn Time ползвате за телевизорите, в смисъл същия ли е като за останалите андроид устройства?
    Бихте ли дали линк?
    Да същия е....https://popcorn-time.se/android.html

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    3
    #20

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте,

    Колебая се между два модела на Сони 50W809C и 49X8309C. От това което прочетох е, че 50W809C е един от най успешните 50' Full HD, a 49X8309C го водят 4к еntry level. 3Д няма да гледам, ще се ползва за футбол, формула и филми. Разстояние на гледане около 2м. И двата са ми в бюджета, но не съм сигурен кой да избера. Какво бихте посъветвали?

    Поздрави,
    Жоро

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #21

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Както сам ще видиш в таблицата
    Best picture quality 50 inch LED TVs of 2015: Reviews
    W809C има по-добри оценки от X8309C, но ако все пак държиш на UltraHD си вземи Х850Х

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    39
    #22

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Благодаря ти!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #23

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от mikk Виж публикацията
    Шерни папката с филми по този начин, сложи си една мишка за 10 лв. и инсталирай ES File Explorer File и MX плейър на ТВ то. Мишката ще ти трябва защото навигацията в ES File Explorer е отвратителна с дистанционото.
    Успех.
    Благодаря много.Шернах папката и всичко се вижда без проблем.
    За съжаление не става за гледане,поне при мен, защото адски много насича.Или поне не на филми от 11 GB.Звука е що годе ОК но картината са рефрешва на 1-2 мин.И при положение, че съм разтоварил мрежата от всичко.
    Направих си експеримент.Пускам филма през МХ плеъра и е трагедия.Спирам него и без да пипам нищо го пускам през Serviio-то и си работи перфектно.
    Но при него има друг проблем.Държи процесора на 90% натоварване.И то при положение че съм I5 4300 с 8GB RAM.
    Май работата отива към NAS или рутер с USB
    Приемам и други предложениея.
    Този пост е редактиран от tenev; 05-01-16 в 00:43.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #24

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от tenev Виж публикацията
    Благодаря много.Шернах папката и всичко се вижда без проблем.
    За съжаление не става за гледане,поне при мен, защото адски много насича.Или поне не на филми от 11 GB.Звука е що годе ОК но картината са рефрешва на 1-2 мин.И при положение, че съм разтоварил мрежата от всичко.
    Направих си експеримент.Пускам филма през МХ плеъра и е трагедия.Спирам него и без да пипам нищо го пускам през Serviio-то и си работи перфектно.
    Но при него има друг проблем.Държи процесора на 90% натоварване.И то при положение че съм I5 4300 с 8GB RAM.
    Май работата отива към NAS или рутер с USB
    Приемам и други предложениея.
    Нещо друго ти трепе машината, аз съм със същия процесор, торента реботи непрекъснато и няма проблеми.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #25

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от mikk Виж публикацията
    Нещо друго ти трепе машината, аз съм със същия процесор, торента реботи непрекъснато и няма проблеми.
    Не е друго.Дoкато не стартирам да гледам филм той си седи и няма проблем.Не се усеща че го има.Но когато започна да гледам филма той запова да товари процесор яко.Ако му килна процеса от таск мениджъра всичко се оправя.С коя версия на Serviio си ти за да видя да не би да от това

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    13
    #26

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здpaвeйтe, тeлeвизopa ми e КDL-43W805С. Πpoбвax дa cвъpжa няĸoлĸo флaшĸи и външни xapдoвe, ĸoитo бяx и c FАТ32 и c NТFЅ,нo paзпoзнaвa oт тяx caмo мyзиĸaтa и cнимĸитe. Kaтo oтвopя видeo фaйлoвe ми дaвa, чe нямa oтĸpити. C вгpaдeния плeъp cъм, eвeнтyaлнo aĸo инcтaлиpaм VLС или дpyг дaли щe мoгa дa глeдaм филми? Πитaм, пoнeжe c пoдaвaнe пo Wі Fі чpeз DLNА oтнoвo имa пpoблeми и нaĸpaя c тeлeвизop мoдeл ĸpaя нa 2015 зa 1,5ĸ лв нe мoжeш дa cи пycнeш 1 филм. https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...50w809c-3.html


    Bтopo peшиx дa пoдaвaм пo WІ FІ чpeз DLNА cъpвъp c пpoгpaмaтa Ѕеrvііо. Hacтpoиx вcичĸo cпopeд инcтpyĸции ĸoитo пpoчeтox в интepнeт. Πpoблeмът e, чe ĸoгaтo имa cyбтитpи в пaпĸaтa c филмa и нe тpъгвa филмa. Дaвa гpeшĸa нe мoжe дa ce въпpoизвeдe видeo фaйлa. Koгaтo мaxнa cyбтитpитe oт пaпĸaтa или ĸoгaтo ги изĸлючa oт Ѕеrvііо и тpъгвaт вcичĸи филми. Teзи c БГ ayдиo cъщo ca бeзпpoблeмни. Oт 10-15 филмa eдинcтвeнo нa eдин тpъгвaт cyбтитpитe и нe мoгa paзбepa зaщo. Bcичĸи cyбтитpи ca eднaĸъв фopмaт c UТF-8 ĸoдиpaнe и c eднaĸвo имa ĸaтo нa cъoтвeтния филм. Дaли aĸo инcтaлиpaм няĸoй плeъp VLС дa ĸaжeм oт гyгъл мaгaзинa(тeлeвизopa e c aндpoид), тo тoгaвa биxa тpъгнaли cyбтитиpитe и филмитe? Дpyгият пpoблeм e, чe пpи пoдaвaнe пo Wі FІ нaмиpa пaпĸитe, ĸoитo ca cпoдeлeни c мyзиĸa и cнимĸи, нo ĸaтo влязa в пaĸaтa и ми изпиcвa, чe нямa cъдъpжaниe, a пaпĸитe ca пълни. Hямaм идeя ĸaĸвo дa нaпpaвя. https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...8%D1%8F-4.html

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #27

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от tenev Виж публикацията
    С коя версия на Serviio си ти за да видя да не би да от това
    Никоя, ползвам PS3 Media Server като портабъл версия, без инсталиране, ако нещо трябва да пусна през DLNA, на другите два ТВ та.
    Филми гледам само на този, и само през шеринга от ПС то, и ПС то и ТВ то са с жица вързани към рутера.

    Така се държи ПС то






    При гледане на този филм

    Този пост е редактиран от mikk; 05-01-16 в 11:42.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #28

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от wassilzaza Виж публикацията
    Здpaвeйтe, тeлeвизopa ми e КDL-43W805С. Πpoбвax дa cвъpжa няĸoлĸo флaшĸи и външни xapдoвe, ĸoитo бяx и c .......
    Аз,както съм написъл по-горе ползвам Serviio и нямам проблем със подкарването на събтитрите.АКо са ти във ANSII няма да тръгнат.Увери се че са ти в UTF-8 .Иначе това, че не може да се възпроиведе филма и при мен го дава,но рестартираш и се оправя.Все пак е Сони с Андроид
    Виж дали си ъпдейтнал софтуера на телевизора до последния

    Цитат Първоначално публикувано от mikk Виж публикацията
    Никоя, ползвам PS3 Media Server като портабъл версия, без инсталиране, ако нещо трябва да пусна през DLNA,...
    Благодаря,но това което си го сложил е без Serviio.Има ли някой който да ползва Serviio да каже при него дали се товари процесора.Или някой друг сървър за DNLA кажете
    Този пост е редактиран от tenev; 05-01-16 в 12:46.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #29

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от tenev Виж публикацията
    Има ли някой който да ползва Serviio да каже при него дали се товари процесора.Или някой друг сървър за DNLA кажете
    Виж в настройките, да не си задал прекодиране в реално време...и от това да ти товари процесора.


    https://developer.android.com/tv/index.html
    Sony Android TV Users | Nexus Player
    Sony Android TV (2015) - Owners - TVs - Home theatre

    Модели 2016 ще бъдат с Android 6.0
    https://developer.android.com/about/...low/index.html

    httрѕ://blоg.ѕоnу.соm/сеѕ/
    Ѕоnу СЕЅ 2016 – Рrеѕѕ Соnfеrеnсе 1/5 аt 5РМ РЅТ, Uѕtrеаm.ТV: Ехреrіеnсе Ѕоnу СЕЅ 2016 Wаtсh thе Ѕоnу Рrеѕѕ Соnfеrеnсе Јаnuаrу 5th аt 5рm РЅТ #ЅоnуСЕЅ ...
    Ѕоnу - Аbоut Ѕоnу Соrроrаtіоn
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-01-16 в 18:16.

  18. Junior Member Аватара на stensy
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #30

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Ние които сме с андроид 5.1.1 (KD-65X8509C), да се надяваме ли на андроид 6?!! А дано! ;-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 110 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе