Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 98

Проблем Sony43W805C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #16

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Ами , след като минах на HDMI на PC и върнах на TV се активира и работи. Дъжеше се все едно не ев режим ТВ..Оправи се.

  2.  
     
  3. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #17

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Както iveto ти е написал от копчето функцията, тръгва когато си поиска. При мен е същата работа... ту работи, ту не... и така...

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #18

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Ще фърляме боб - аз и без това не ми остава време за мачове ама...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    45
    #19

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    А ъпвайте още.Първата работа която направих като взех телевизора беше да спра ъпдейта.

  6. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #20

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Добре, че при Самсунгите измислиха опция за връщане към предишен софтуер.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #21

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Цитат Първоначално публикувано от panush Виж публикацията
    А ъпвайте още.Първата работа която направих като взех телевизора беше да спра ъпдейта.
    Ъпдейтите ще ги спра преди да изтече гаранцията!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #22

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Колеги.
    Понеже ползвам HTPC под ТВ-тата у нас, до сега не бях пробвал да плейвам през мрежата файл без DLNA сървър...
    Вчера реших да тествам кое как и пуснах от домашния NAS един филм - в случая 1080p, но проблема с който се сблъсках нямаше значение какъв е формата и качеството /компресията.
    Та, пускам филма със MXplayer, защото вградения не пуска субтиртите които са във папката с филма - българските.... Филма върви, решавам обаче да превъртя напред и ...проблем. Или превърта и връща или ако превърти почва едно насичане и невъзможност да се гледа повече филма. Не намерих вариант да спра филма и да го пусна от където е бил - т.е. да превъртя директно да кажем 30 минути..
    Някой сблъсквал ли се е и има ли по качествен плеер с който да няма проблеми с плейване от мрежов сторидж със субтитри..?

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #23

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Пробвай с KODI....

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    27
    #24

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Sony 43w805c закупен на 01.10. 2016 вече е в сервиза. Сервизът се намира в Бургас.Вътре беше претъпкано със СОНИТА.Проблемът на телевизора е че сутринта не се стартира.Появи се логото на сони,мига си и така 2 часа.От подръжката на сони предложиха изключване от контакта,никаква промяна.Не открих къде е произведен телевизора,нито на кашона нито на самия телевизор.Датата на производство е месец юли 2016.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #25

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Пробвай с KODI....
    Инсталирах последното VLC v7ARM и с него работи. Смисъл то и с другите работи, но явно когато е FullHD видеото трудно превърта/напред назад. Между другото туй КОди 10 мин му търсих как да му пусна субовете на БГ
    Оригиналния VLC дето идва с андроида не можах да му намеря и на него субовете къде се сетват/пускат..
    Та засега най добре с по- тежки клипове да с е ползва VLC, за другото MX плеера работи добре! Единствения проблем с VLC е че при сърч с ES explorer ми дава само изброените в ТВ-то - но не и този който инсталирах..мхмх Тряба през самия VLC да се отвори файал с неговия браузър...

    Цитат Първоначално публикувано от borislav6405 Виж публикацията
    Sony 43w805c закупен на 01.10. 2016 вече е в сервиза. Сервизът се намира в Бургас.Вътре беше претъпкано със СОНИТА.Проблемът на телевизора е че сутринта не се стартира.Появи се логото на сони,мига си и така 2 часа.От подръжката на сони предложиха изключване от контакта,никаква промяна.Не открих къде е произведен телевизора,нито на кашона нито на самия телевизор.Датата на производство е месец юли 2016.
    Не е само със Сони така. Основния проблем с всички смарт ТВ-та май се оказва софта и пряко ъпдейта!
    Оня ден на брат ми слагах нов LG 43LH630V, 43"(108 см). Естествено човека не е на Ти с тея неща. Аз му пуснах мрежата / вече съжалявам - ще я спра/ и другия ден те спирли пускали - то им давало постоянно че се обновява и те спират..Добре че не се е оакал тоя WebOS. Който между другото се обновява във фонов режим и тече адски бавно на всичкото отгоре!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    27
    #26

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Вълшебната приказка за sony 43w805c продължава.В магазина продавачите не ми отговориха къде е скован сандъка.Аз не успях да видя кога китайците скочиха от кашона.Отваряйте си очите при закупуването на тв от серията W805,807,809,,,,защото те ще ви ги отворят.ТВ е прието в сервиза.Приемчика беше леля като мен надхвърлила половин век.От всякъде ме притискаха сонита,сонита и пак сонита в новичките си бели кашончета.И всичко това само в приемната.От зад в болничните стаи навярно са били по 10 на легло.Ако очите ми бяха видяли този митинг ма болни сонита,никога ама никога нямаше да вкарам този бандит в дома си.Ще има продължение.......

  14.  
     
  15. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #27

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Жестоко се лъжеш ако си мислиш, че само при Сони е така...

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #28

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Цитат Първоначално публикувано от borislav6405 Виж публикацията
    Вълшебната приказка за sony 43w805c продължава.В магазина продавачите не ми отговориха къде е скован сандъка.Аз не успях да видя кога китайците скочиха от кашона.Отваряйте си очите при закупуването на тв от серията W805,807,809,,,,защото те ще ви ги отворят.ТВ е прието в сервиза.Приемчика беше леля като мен надхвърлила половин век.От всякъде ме притискаха сонита,сонита и пак сонита в новичките си бели кашончета.И всичко това само в приемната.От зад в болничните стаи навярно са били по 10 на легло.Ако очите ми бяха видяли този митинг ма болни сонита,никога ама никога нямаше да вкарам този бандит в дома си.Ще има продължение.......
    Сонитата явно се оказаха нискокачествени боклуци. Добре, че не се наших с такова дърво.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #29

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Винаги съм смятал че комуникирам с умни хора който не правят генерални изводи от единични случай по моя препоръка 7 човека си закупиха „Сони“ телевизори през последната година.До сега нито един не се е повредил.Съжалявам за колегите получили дефектна бройка неприятно е но се случва.И нали знаете в сервиза на „Бентли“има само бентлита но това не ги прави лоши автомобили.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #30

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Телевизорчето е страхотно за парите си, ползвам го вече към четири месеца и съм напълно доволен.
    Каквато и марка да е винаги има дефектни бройки и е въпрос на късмет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе