Страница 2 от 27 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 404

SONY KDL-43W805C 3D LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    3
    #16

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Здравейте! От вчера съм собственик на sony kdl-43809c. Пиша в тази тема, за да не отварям нова. За първи път се сблъсквам със смарт телевизор и за това ми е нужна малко помощ, а в този форум има достатъчно компетентни хора. Въпросите ми са следните:
    1. Как мога да споделям приложения от смартфона си до телевизора. Пробвах чрез блутуут опцията, но не мога да открия устройството на ТВ, макар че е включено.
    2. Тъй като гледам ТВ основно през нета, срещам известни трудности с интернет стрийма - конкретно, влизайки в един от тези сайтове, чувам звука от стрийма без проблем, но уеб браузъра не ми показва картината. При опит да сваля мобилното приложение на въпросната програмка, не се случва нищо.
    3. Влизайки в Play Store, някои от приложенията, които търся не са ми активни - конкретно google chrome. Има ли начин да ги инсталирам по някакъв начин.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #17

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от Ginger Виж публикацията
    Здравейте! От вчера съм собственик на sony kdl-43809c. Пиша в тази тема, за да не отварям нова. За първи път се сблъсквам със смарт телевизор и за това ми е нужна малко помощ, а в този форум има достатъчно компетентни хора. Въпросите ми са следните:
    1. Как мога да споделям приложения от смартфона си до телевизора. Пробвах чрез блутуут опцията, но не мога да открия устройството на ТВ, макар че е включено.
    2. Тъй като гледам ТВ основно през нета, срещам известни трудности с интернет стрийма - конкретно, влизайки в един от тези сайтове, чувам звука от стрийма без проблем, но уеб браузъра не ми показва картината. При опит да сваля мобилното приложение на въпросната програмка, не се случва нищо.
    3. Влизайки в Play Store, някои от приложенията, които търся не са ми активни - конкретно google chrome. Има ли начин да ги инсталирам по някакъв начин.

    1.Приложенията от смартфона се споделят(инсталират) на телевизора чрез Es file explorer, като преди това трябва отвориш скритото меню в телевизора"опции на програмиста">отстраняване на грешки>отстраняване на грешки през ADB>вкл.
    2.Пробвай с Lan кабела директно в телевизора за по стабилна връзка
    3. Chrome се сваля от плей стора чрез:https://apps.evozi.com/apk-downloader/
    Копираш линка,сваляш,качваш на флашка и инсталираш на тв-то

    Успех.....

    Ето снимки от екрана на телефона за ориентир...
    Screenshot_2016-02-26-14-43-15.jpgScreenshot_2016-03-25-07-55-50.jpgScreenshot_2016-03-25-15-47-24.jpg
    Този пост е редактиран от iveto; 29-11-16 в 19:17.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #18

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Аз си пъскам Отдалечено управление от Ес файл експлорер и ми дава адрес който да отворя от лаптопа. От там си качвам каквото искам и после инсталирам

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #19

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Съвместимите приложения могат да се инсталират и дистанционно от Google play store през браузър на компютър.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #20

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Имате ли проблеми с добавянето на външни субтитри в Popcorn Time?
    При мен не искат да тръгват а повечето филми нямат българси субтитри.
    Също така искам да ми препоръчате евтини 3D очила за телевизорчето, тука препоръчвате SAMSUNG SSG-P51002/XC но ги няма по магазините.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    3
    #21

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Аз пък срещам следния проблем. Някои от приложенията, които успях да си сваля, а именно google chrome и bulsatcom апликацията, не ми излизат в home менюто. Достъпни са единствено през настройки=>apps. Има ли някакъв начин да се направи shortcut на тези апликации, така че те да излизат директно в home менюто, за да не се налага да ги отварям чрез споменатия по-горе метод?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #22

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Има....вариант 1: Сваляш си от маркета Sideload Launcher и ги отваряш с него.
    вариант 2: Ползваш тази програма:https://forums.geforce.com/default/t...o-android-tv-/ ,да "преработиш" приложенията,и да ти излизат в главното меню,но специално за CHROME,мисля че има някаква защита,защото миналата година пробвах и не стана....и се отказах...иначе за останалите...няма проблем....успех....

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #23

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Тези очила стават ли за телевизорчето че вече ги поръчах Samsung 3D Glasses 2pcs [SSG-P51002/XC], Цена, Снимки, Характеристики, Мнение

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #24

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Да - стават .

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    301
    #25

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Някой успял ли е да инсталира apple music на тв-то? Аз не успявам.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #26

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Има ли начин да се подкара Viber или Skype на това Sony ?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #27

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Да има,но на Skype няма как да включиш камера.....инсталваш си приложенията от телефона на телевизора и това е...
    Screenshot_20161208-125858.jpg
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от iveto; 08-12-16 в 16:17.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #28

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Нещо не се получава. Аз нямам "instal to TV"
    Пробвах и с таблета и с телефона (galaxy tab 3/ 4.4.2 Android и Sony xperia Go 4.0.4 Android)
    Имам споделяне на app чрез: и избирам Wifi direct но тогава при опит за свързване с ТВ-то ми изписва че устройството е свързано към друга точка за достъп или друг канал. А понякога се свързва успешно но изпращането се проваля.
    На телевизора се изписва "регистриране на устройство.. Моля изчакайте" и до тука.


    Единственото което успях да сваля е Vbox7 от evozi.com но рекламите преди клиповете вървят и като свършат клипа не се зарежда. Това вероятно защото телевизора няма flash player ?
    От evozi.com почти нищо не успях да сваля. Или дава грешка при генерирането на линк или ако го генерира то приложението е с размер 0.0B...


    Някакви други идеи как да сваля още приложения ?

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #29

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от eclips Виж публикацията
    Нещо не се получава. Аз нямам "instal to TV"
    Пробвах и с таблета и с телефона (galaxy tab 3/ 4.4.2 Android и Sony xperia Go 4.0.4 Android)
    Имам споделяне на app чрез: и избирам Wifi direct но тогава при опит за свързване с ТВ-то ми изписва че устройството е свързано към друга точка за достъп или друг канал. А понякога се свързва успешно но изпращането се проваля.
    На телевизора се изписва "регистриране на устройство.. Моля изчакайте" и до тука.




    Единственото което успях да сваля е Vbox7 от evozi.com но рекламите преди клиповете вървят и като свършат клипа не се зарежда. Това вероятно защото телевизора няма flash player ?
    От evozi.com почти нищо не успях да сваля. Или дава грешка при генерирането на линк или ако го генерира то приложението е с размер 0.0B...


    Някакви други идеи как да сваля още приложения ?

    Прочети си личните,....

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    301
    #30

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    .....инсталваш си приложенията от телефона на телевизора и това е...
    интересно - и при мен я няма опцията "install to tv". телефонът е Huawei p9 lite с андроид 6, ако това има значение....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 27 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 12:37
  2. Няколко въпроса за Sony 43w805C
    От Karushkov Teodor във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-08-16, 22:12
  3. Покупка на Sony 43w805C
    От niksa във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-06-16, 20:44
  4. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 14:37
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе