Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 55
Like Tree11Одобрявам

Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на TinyDeal-Liliya
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    12
    #1

    Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    flash_7900_image.jpg

    http://www.tinydeal.com/germany-ware...t-si-4260.html

    Нов склад на TinyDeal в Германия. Доставките сега могат да идват значително по-бързо и най-важното – купувате от страна в ЕС, което означава и че не дължите мито или ДДС. Така ще избегнете и занимавката по митническите гишета.


    Българските клиенти могат да се възползват от безплатна доставка в рамките на 3 до 5 дни


    Складът в Германия доставя също и до Германия, Словакия, Белгия, Люксембург, Холандия, Унгария, Австрия, Словения, Испания, Полша, Дания, Великобритания, Италия, Ирландия, Франция, Латвия, Литва, Финландия, Швеция, Португалия, Естония, Гърция, Румъния.


    Към момента можете да избирате сред хитови модели смартфони и таблети, но от TinyDeal обещават разнообразието да става все по-голямо.


    Към страницата на склад Германия в TinyDeal

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #2

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Цитат Първоначално публикувано от TinyDeal-Liliya Виж публикацията
    купувате от страна в ЕС, което означава и че не дължите мито или ДДС.
    По-голяма глупост не бях прочитал във форума в последно време.

    Мито (ако такова следва да бъде начислено) и ДДС са платени от фирмата вносител в момента на внасянето на стоките на територията на ЕС. След това ДДС се възстановява и се плаща при продажбата на стоката на крайния клиент, ако разбира се фирмата вносител е регистрирана по местния ЗДДС. Единствения начин да не се дължи ДДС от крайния клиент е, ако той е юридическо лице в друга страна-членка, регистрирано по ЗДДС и се направи ВОП.
    Този пост е редактиран от AC_From_Hell; 19-08-15 в 13:31. Причина: пунктуационна грешка
    stenly одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #3

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    А как иначе да предизвикаме интерес а гаранция ако трябва да потърсиш , как ли са уредени нещата , имали , куриер за чия сметка .
    stenly одобрява това.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Аз също не бях чел по-голяма глупост.
    Всичко написано от магазина е напълно коректно.
    При покупка от ЕС, в цената, която плащаш са включени необходимите данъци и при пристигане на стоката не се дължи нищо допълнително!
    Как,дали и защо магазинът е платил необходимите данъци грам не ме интересува
    като потребител и потенциален клиент.
    Тоест, напълно коректно е написано, че не се дължат допълнителни данъци.
    Разбирам написаното от теб и то е правилно,просто в случая се търси езика на клиента и целта е да се обясни,че няма допълнителни такси. За мен е задоволително разбираемо и благодаря на автора на темата, че се опитва да пише на БГ макар с фактологически грешки, което беше мое изискване за съществуването на този подфорум.

    Аман ман от хейтъри, все се търси змия под камъка. На единия не му харесва начина на обяснение, другия за доставката и гаранцията приплакал.

    В нормалните онлайн магазини jonov, към които от година се причислиха и болшинството китайски, подобни въпроси са безсмислени - доставката в повечето случаи е безплатна, за разлика от магазина на бай Гочо от Орландовци, а гаранцията си е гаранция...
    justify одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #5

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Аз също не бях чел по-голяма глупост.
    Всичко написано от магазина е напълно коректно.
    При покупка от ЕС, в цената, която плащаш са включени необходимите данъци и при пристигане на стоката не се дължи нищо допълнително!
    Да кажеш, че не се дължат мито и ДДС, означава 0% мито и 0% ДДС ставка, а не, че мито и ДДС са включени в цената.

    Имаше един виц за Иванчо - "Госпожо, да мина да Ви взема, не е същото като да взема да Ви мина..."

    П.П. Както ти самият си написал: "не се дължи нищо допълнително" е верният начин на изказ.
    stenly и jonov харесват това.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    AC, разбирам тезата ти, просто не съм съгласен с нея.
    Да, в изразяването има грешка - не се дължат допълнителни плащания и данъците са включени в цената, така е.
    Ама.. това ли е важното в случая? Убеден съм,че разбираш какво са искали да напишат.
    Аз наистина, съвсем чистосърдечно се кефя, че най-накрая по-сериозните китайски магазини обръщат внимание на Европа и на нас.
    Кеф ми е, че се опитват да пишат смислено на БГ, да отговарят на реални въпроси и да имаме начин за наистина качествено обслужване.
    Ясно е, че в този форум ще си рекламират услугите, попитали са, преценил съм, че ще е полезно.
    И защо да не е и още в началото да ги нападаме за.. грешки в израза?
    Pat одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #7

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    AC, разбирам тезата ти, просто не съм съгласен с нея.
    Да, в изразяването има грешка - не се дължат допълнителни плащания и данъците са включени в цената, така е.
    Ама.. това ли е важното в случая? Убеден съм,че разбираш какво са искали да напишат.
    Аз наистина, съвсем чистосърдечно се кефя, че най-накрая по-сериозните китайски магазини обръщат внимание на Европа и на нас.
    Кеф ми е, че се опитват да пишат смислено на БГ, да отговарят на реални въпроси и да имаме начин за наистина качествено обслужване.
    Ясно е, че в този форум ще си рекламират услугите, попитали са, преценил съм, че ще е полезно.
    И защо да не е и още в началото да ги нападаме за.. грешки в израза?
    И аз се кефя и съм съгласен с мнението ти. Пиша с превантивна цел, по-добре да ги нападнем ние, отколкото трибуквената организирана престъпна група - НАП.

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Като най обикновен потребител на този форум в случая изцяло подкрепям kod, при това единствено защото ми харесва както идеята така и реализацията. Даже и не подозирах, че темата е отворена от чужденец (адмирации за много добрия български)! В случая е най-важна информацията която се съдържа в поста, а не имали или няма ДДС. Както стана въпрос - това въобще не ме интересува щом клиента не дължи допълнителни такси.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Сайта им е почти пълно копие на Banggood.com като предлагани продукти. Дано доставката да е наистина от Европа и да не се налага чакане по два месеца. Регистрирах се и си поръчах едно GSM/GPRS модулче за тестване. като го получа ще пиша за колко време е дошло. Добро впечатление ми направи възможността от сайта се свали документация и драйвери за много неща.

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #10

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Къде го видя това модулче бре? В секцията Germany Direct има 10-на телефона и 2 сокоизтисквачки само...

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #11

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Сайта им е почти пълно копие на Banggood.com като предлагани продукти. Дано доставката да е наистина от Европа и да не се налага чакане по два месеца. Регистрирах се и си поръчах едно GSM/GPRS модулче за тестване. като го получа ще пиша за колко време е дошло. Добро впечатление ми направи възможността от сайта се свали документация и драйвери за много неща.
    значи ще се чуем след 2 месеца

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #12

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Аз повече от месец не съм чакал нищо - даже днес ми пристигнаха едни дреболии от Китай с пощите , обикновена доставка изпратена на 22.07 ...

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Къде го видя това модулче бре? В секцията Germany Direct има 10-на телефона и 2 сокоизтисквачки само...
    Къде прочете, че съм го поръчал от Germany Direct? За доставката пише 15-30 работни дни. Понякога пратки и от Banggood са ми идвали за 15 дни. Предполагам, че не всичко ще държат на склад в Германия, а по-скоро ще ползват бърз транспорт до там и препращане из Европата.

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #14

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Вероятно това
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Дано доставката да е наистина от Европа и да не се налага чакане по два месеца.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #15

    Отговор: Добри новини за българските им потребители: TinyDeal отвори склад в Германия.

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    ...Предполагам, че не всичко ще държат на склад в Германия, а по-скоро ще ползват бърз транспорт до там и препращане из Европата.
    От тук е видно. Модулчето не ми е спешно, но искам да тествам системата. За сега съм най-доволен от тези: Cool Gadgets, Solar Products, Solar Charger, Solar Light - Online Shopping from China with Free Shipping - SuntekStore . Две партиди радиомодули с доставка за 15 дни и нито един дефектен!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. GPS на TinyDeal.com???
    От lalab във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 03-12-13, 00:59
  2. Разпродажба - разчистване на склад.
    От secondparts.com във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 31-10-09, 14:40
  3. Търси се склад в София...
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 23-01-09, 18:40
  4. Софтуер - Склад+Фактуриране
    От Kayso във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-05, 22:44
  5. Задача 184 (Сезам, отвори се!)
    От Krusteva във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 24-02-05, 15:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе