Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Toshiba ?

Гласували
296. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    17 5.74%
  • 32''

    95 32.09%
  • 37''

    23 7.77%
  • 40''

    105 35.47%
  • 42''

    36 12.16%
  • 46''

    17 5.74%
  • 47''

    1 0.34%
  • 52''

    0 0%
  • 55''; и повече

    2 0.68%
Страница 5 от 91 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1358

Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #61

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от userman
    Инсталирах DivX 7 И получих регистрационен файл,който пуснах през флашката на телевизора.
    Хотели как лучше ,получилось как всегда-нищо!
    E какъв е смисъла на тази регистрация ,само ъпдейт на Divx на плеъра май. Всяко китайско менте ДВД НЕО за 39,90 лв. чете всичко що е файл през USB ,а тук имаме сериозен процесор и осакатен софтуер. Все пак това е телевизор и най- важното е картината , пиши по-подробни впечатления.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    90
    #62

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    За всички, които искат да разберат,каква матрица слагат Toshiba да погледнат стикера на кашона или на гърба на телевизора.В долната част на стикера има картинка с буква до нея(Благодаря на Adtomov за подсказването )
    И така, след кратка разходка до ТМ с лупа в ръка открих следното
    1.Модели преди средата на 2008г.
    ''S'' --->SAMSUNG матрица
    ''С'' --->SHARP матрица
    ''L'' --->LG матрица
    2.Модели след средата на 2008г.
    ''S'' ---> SHARP матрица
    ''К'' ---> SAMSUNG матрица
    ''L'' --->LG матрица
    ''А'' ---> AUO матрица

    Примери:
    1.На кашона на тв
    http://www.nix.ru/autocatalog/lcd_tv...2248_draft.jpg
    2.На гърба на тв

    За годината на модела
    http://www.prad.de/en/tvguide/hersteller157.html


    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #63

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Здравейте,

    След дълго умуване май избрах този модел:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09054614

    Ще се гледа предимно цифрова КейбълТел, филми от компа, DVD, a може би и PS игри. Разстояние - около 3 метра.

    Какво ще кажете?
    А този:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09060630

  5. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #64

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от NikSam
    Здравейте,

    След дълго умуване май избрах този модел:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09054614

    Ще се гледа предимно цифрова КейбълТел, филми от компа, DVD, a може би и PS игри. Разстояние - около 3 метра.

    Какво ще кажете?
    А този:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09060630
    XV серията е 100хц. чете и Divx , без субтитри ,но 37" ще са ти малко за това разстояние така ,че помисли за 40"-42".40LV635 има перфекна картина и за цената в момента e много добър избор ,но е 50хц.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #65

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    благодаря, NKD.

    Като че ли и аз си мисля за това - за съжаление XV 42" не ми е по джоба, за Z-серията да не говорим...
    Макар че това огледало хич не ми хареса на Z-тицата...

    Знае ли се нещо повече за LV - гледам на първа страница, че е сложена тази серия като най-слаба...

  7. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #66

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от NikSam
    благодаря, NKD.

    Като че ли и аз си мисля за това - за съжаление XV 42" не ми е по джоба, за Z-серията да не говорим...
    Макар че това огледало хич не ми хареса на Z-тицата...

    Знае ли се нещо повече за LV - гледам на първа страница, че е сложена тази серия като най-слаба...
    AV e най- ниската серия ,не че в LV има кой знае нещо повече ,просто е 40" с матрица най- вероятно на Самсунг ,но може и да е друга , има контраст 50000:1 .Ето тук можеш да ги сравниш : http://www.toshiba.fr/egp/produit_li...e_categorie=20 ПП. На стикера на кашона на LV пише "К" ,което трябва да означава матрица Самсунг. 37/42XV635-" L" -LG , a AV32635- "S"- Sharp.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    17
    #67

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Знае ли някой защо на тошиба http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09057078 му свалиха цената......може би дава дефекти или матрицата му е кофти!?

  10. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #68

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Привет на всички!
    Айде на Тошибите!!
    Toshiba 40LV685DG - матрица Samsung, 8 bit. (благодарение на любезното съдействие на miro_vampiro )
    Цената е повече от ниска за това качество на картината, което наблюдавах. Картината е повече от приятна и то на SD сигнал, какво остава за HD съдържание...
    Изобщо казано - много изгодно предложение за 40 инча :-)
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #69

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Здравейте колеги и аз от 2-3 месеца имам TOSHIBA 32AV635 , както е ясно на повечето интересували се е с DVB-T ,C Тунер, от картината на SD сигнал съм доволен (цифровата кабеларка) , но като тунер хич го няма май, търси около 3 часа и нещо на пълно сканиране и не изкарва коректно всички програми , в един пакет от 7 4 ги има 3 ги няма , а силата на сигнала е добра , качеството на сигнала също

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    17
    #70

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Интересувам се при тошиба 42XV635DG има ли го този проблем с тунера!?

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    2
    #71

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    здравейте, спрял съм се на 42XV635DG. искам да го ползвам като монитор за PC. може ли да ми каже някой дали ще тръгне на 1920/1080 през VGA или HDMI, защото в ТМ продавача ми каза че през VGA входа не се поддържа тази резолюция.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #72

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Цитат Първоначално публикувано от joch
    здравейте, спрял съм се на 42XV635DG. искам да го ползвам като монитор за PC. може ли да ми каже някой дали ще тръгне на 1920/1080 през VGA или HDMI, защото в ТМ продавача ми каза че през VGA входа не се поддържа тази резолюция.
    Да ...през HDMI входа се поддържа посочената резолюция!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    53
    #73

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Колега jordania за 42 не мога да ти кажа трябва да пробваш в магазина , по принцип AV серията са на нисък клас 42 е XV отиваш в магазина и пробваш , Аз си смених кабелната защото на старата не хващаше цифровата ТВ от кабеларката ми казаха да сложа страна Швеция ,но я няма има Германия и Други , и така

    Аз ще ходя да пробвам в техното с друг ТВ от същия модел че 3-4 часа търсене ми се струва бая по вечко

  17. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #74

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Преди два дни с един приятел си взехме по е един Toshiba 42XV635D. Дълго се двоумях между ZV и XV ,но промоцията в Техномаркет реши проблема ,1349лв. за този модел си е направо подарък. Такава цена няма и в он-лайн магазините в Европа ,за които тук често си мечтаем. За сега го гледам на цифрова на Кейбълтел с тяхното устройство чрез кабели и въпреки това очакванията ми бяха надминати. Добрите канали и предавания са отлични (лошите и господ не може да им помогне) Голямото ми притеснение за ъгъла на гледане отпадна , почти отвсякъде в помещението се вижда без загуби с изключение ,разбира се, ако се гледа едновременно отстрани и отгоре(косо),което си е особеност на S-IPS матриците . Относително матовият панел си върши работата и не се забелязват никакви отражения ,въпреки близоста на прозорци и многото лампи , а това беше и главната причина да се откажа от плазмите, за които продължавам да смятам,че са по-добрата технология. Черното е отлично и само може би в дирекно сравнение с друг тип матрица може да се види разлика. Телевизорът разполага с безброй настройки ,някои от които, мисля ,че само на око трудно могат да се нагласят. Звукът е на много добро ниво , еквилайзерът(по-скоро това е някакъв компресор-лимитер) ,който изравнява автоматично не само отделните канали ,но и изобщо всичко е направо прекрасна екстра,рекламите вече не "избиват". Като събера повече впечатления ще ги споделя. Искам да кажа на тези ,които имат някакви двоумения,че моделът си заслужава и да побързат да хванат промоцията , според мен това е отличен избор и няма да съжаляват. ПП. Разстоянието ,от което го гледам е 2,5 -2,8м и на SD сигнала си е направо перфектно !!!!

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #75

    Re:Toshiba LCD /Faq , обсъждане , мнения

    Честито nkd.
    Защо си мисля, че и XV635 беше с лъскав панел?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 91 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  3. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  4. Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2606
    Последно: 07-12-10, 14:29
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе