Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 3 от 99 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #31

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Zdravko2
    В техномеркета в който го гледах вече няма бройки/от повече от две седмици/ и мога да си го поръчам през онлайн магазина им!Тогава може би ще трябва да разчитам и повече на късмета си-след като няма да го пробват пред мен !
    Друг въпрос -преди дни и Самсунг и Ел Джи и Тошиба в техномаркета сменях канали -с дистанционното-защо има около 3сек време за реакция при смяната им -продавача обяснява че е нормално да е така?!
    Най-вероятно са останали само мостри.
    Нормално е да има забавяне между 2 и 3 секунди. Нужно е време на телевизора да декодира и декомпресира сигнала + синхронизирането на звук и картина.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #32

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Мострите-възможен ли е проблем ако са такива бройките които са останали, и друго, мисля си че вероятно и модела вероятно е сполучлив и цената разбира се е повлиала след като така бързо /около две седмици и се изчерпаха тук бройките/ Продавача в Технополиса също нещо такова каза-бързо се свършили на фона на много слабото купуване на каквото и било в последно време!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1332423835[/time]_________________________________________________

    В Техномаркета -моя грешка!

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #33

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Zdravko2
    Мострите-възможен ли е проблем ако са такива бройките които са останали, и друго, мисля си че вероятно и модела вероятно е сполучлив и цената разбира се е повлиала след като така бързо /около две седмици и се изчерпаха тук бройките/ Продавача в Технополиса също нещо такова каза-бързо се свършили на фона на много слабото купуване на каквото и било в последно време!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1332423780[/time]_________________________________________________

    В Техномаркета -моя грешка!
    Има вероятност да са бройки върнати от недоволни клиенти...било от подсветката или от нещо друго. Добре е да се огледа на място преди да се купи. Не бих казал че Тошиба се славят с чудесна картина и безпроблемна работа /виж линковете за старата тема в началоно на първи пост/- вземат ги защото са евтини.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #34

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Kakvo da gledam na prima vista\sori za latinizata\ niamam izbor na tozi komp.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #35

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от NeRoX
    Силно се съмнявам, че има DLNA. Това би трябвало да е някакъв вид мрежов вход? Как мога да проверя?
    Тип на екрана LCD
    Диагонал на екрана 81 см
    Формат на екрана 16:9
    HD съвместимост HD готовност
    3D Tv Не
    Разделителна способност 1366 x 768 пиксела
    Честота на опресняване 50 Hz
    Зрителен ъгъл 178 ТА
    Време за реакция 8 ms
    Контраст 1200:1
    Яркост 450 cd/m2
    DVB-T Да
    Звукова мощност 2x5W
    DLNA съвместимост Не
    Телетекст Да
    Брой съхранявани Телетекст страници 100
    Консумация на енергия 59 W

    Да,наистина няма за съжаление.


  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #36

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Zdravko2
    Kakvo da gledam na prima vista\sori za latinizata\ niamam izbor na tozi komp.
    Огледай го на място за драскотини по рамката или петна по екрана. Когато се прибереш/още първата вечер го пусни без сигнал в тъмна стая, за да провериш доколко е равномерна подсветката. Ако петната са прекалено ярки и дразнещи го опаковаш и комплектоваш, както е бил и го връщаш обратно в магазина да го заменят с друга бройка или си вземаш друг модел.

    Цитат Първоначално публикувано от stefanusis
    Хора помагайте.Вчера пускам ютуба и излезе с нов интерфейс, меню на български,даже се логнах с моя акаунт. Преди малко го пускам, няма никой. Стои само логото на "Ютуб" и това е . "Тошиба плейсис" изобщо не зарежда- черен екран. Тв-то е TL838g ъпдейти не съм правил. Моля за някакви идеи.Мерси.
    Виж си интернет връзката, често приложенията не зареждат заради бавната скорост на нета.

    Таблица с новите модели 2012
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg487795

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #37

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте колеги, моделът ми е 42SL863G след последният ъпдейт осъществен през LAN, Youtube престана да показва HD клипове и върви с накъсване, вчера качих наново firmware SL863 19.2.61.4 и направих този път "нулиране ТВ" т.е. заводски настройки, но без резултат. Как е при вас?

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    6
    #38

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Не е от ъпдейта....аз съм с последния, а работи на ниска резолюция още преди да го инсталирам ...има някакви рестрикции вероятно на регионален принцип

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #39

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от fireboy
    Не е от ъпдейта....аз съм с последния, а работи на ниска резолюция още преди да го инсталирам ...има някакви рестрикции вероятно на регионален принцип
    И при мен няма ХД иконката,въпреки че клипа от YouTube е ХД.42SL863G е и моя.Ъпдейт правих миналата година,но май след това работеше Ютуба.Версията на софта ми е : 19.2.49.236 от 14 Ноември 2011.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #40

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Новият 40TL933 вече наличен ,а и цената си я бива.
    http://www.technomarket.bg/products/...shiba-40tl933g

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #41

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Добър ден! От както смениха часовото време, EPG-то не ми съвпада с часовника. Настроил съм цифровия тунер на Финладия и до вчера нямаше проблеми. Някои има ли някакво решение? Сканирах и с Германия, но и там не съвпада. Не видях в настройките да има часова зона или лятно време.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    37
    #42

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Ъпдейтнах софтуера през мрежата и вече YOUTUBE въобще не работи само стои логото по средата и това е.
    Toshiba Places си работи без грешка.
    Някой има ли идея какво да направя?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #43

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen9
    Добър ден! От както смениха часовото време, EPG-то не ми съвпада с часовника. Настроил съм цифровия тунер на Финладия и до вчера нямаше проблеми. Някои има ли някакво решение? Сканирах и с Германия, но и там не съвпада. Не видях в настройките да има часова зона или лятно време.
    Кое ЕПГ не съвпада?На кабеларка или сателит?

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    7
    #44

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Новият 40TL933 вече наличен ,а и цената си я бива.
    http://www.technomarket.bg/products/...shiba-40tl933g
    В тази връзка имам някои въпроси най-вече към hristoslav2.Ако правилно съм разбрал от таблицата в началото на темата би трябвало този модел да притежава интернет браузър както и 2 чифта 3д очила в комплекта ,но за такова нещо не се споменава в описанието.Това пропуск на техномаркет ли е или очакванията към този модел не се потвърждават напълно?Интересува ме също дали цената е оправдана и най-вече разликата от 300 лв с модела 40TL838G от миналата година.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #45

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Steo
    Ако правилно съм разбрал от таблицата в началото на темата би трябвало този модел да притежава интернет браузър както и 2 чифта 3д очила в комплекта ,но за такова нещо не се споменава в описанието. Това пропуск на техномаркет ли е или очакванията към този модел не се потвърждават напълно? Интересува ме също дали цената е оправдана и най-вече разликата от 300 лв с модела 40TL838G от миналата година.
    Информацията за аксесоарите към модела я взех от френски сайт. Производителя има различна пазарна стратегия за всеки регион и поради тази причина може да има разлика в периодите и предлаганите безплатно към модела аксесоари.
    Може и да е пропуснато като инфо на страницата на Техномаркет.
    Дали разликата в цената е оправдана - това не мога да ти отговоря. Добре е да се тества и сравни с предшественика си.

    Инфо за новите модели

    •Preise (UVP):
    23SL970G: 399 Euro
    32SL970G: 649 Euro
    40SL970G: 849 Euro

    32UL975G: 849 Euro
    40UL975G: 1.049 Euro
    46UL975G: 1.349 Euro

    42XL975G: 1.399 Euro
    47XL975G: 1.699 Euro
    55XL975G : 2.399 Euro

    http://de.consumer.toshiba.eu/de/art...Serie_motto-ii

    http://translate.google.bg/translate...Serie_motto-ii

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 99 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе