Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Внимавайте какво теглите от Windows Update

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #1

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    Изтеглих си преди няколко дни драйвер за NFORCE дъно... и днес НЯМАМ CD-ROM, както и други важни неща!!!

    Е какво да кажа по адрес на M$.



    ______________

    както и да е изтеглих си ги ориг. от MSI и се оправи, но разчоплих цялото PC докато зацепя от какво е....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #2

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    kvo nqma6?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #3

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    CD

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #4

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    ema MS ne sa winowni. Wij na Intel wsichko si raboti.

    Towa, che ne wseki moje da pishe driveri (ili probarzwa s puskaneto na beti), e qsno.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    Chakaj be tova na MS site trjabva da WHQL sertificirano!!! Otkude nakude.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #6

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    наистина много внимавайте с драйверите от windows update - и аз веднъж нещо прецаках с един - не беше чак толкова лошо де ама... [:D]

  8.  
     
  9. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #7

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    Abe i az si teglq WHQL draiveri ot saita na nVIDIA(30.82 i 40.72) i kato pochne instalaciqta mi kazva che ne sa!!!

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #8

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    ama... te sa WHQL certificirani w smisal che nqma da dadat sin ekran, nqmat leaks, otgovarqt na specifikaciite za hibernate, stand-by, reagirat prawilno na razni notifications i t.n.



    plusa na certified drivers e, che mogat da se instalirat pod user context naprimer.



    MS nqma da sednat da pishat driverite na nvidia...



    spored men e neprawilno da winite MS w tozi sluchai.

    kakto za VIA 4in1 ne winite MS, syshtoto e za nforce. horata sa se opitali da dokarat nqkakaw quality standart s WHQL certification-a prosto.



    edin programist kato e certificiran znachi li che ZADALJITELNO e po-dobar ot necertificiraniq.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #9

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    Същото ми се се случвало и на мен с драйвери за вградена AC97 sound карта на VIA. Звука с драйверите от windows update сайта стана нетърпим и прескачаше непрекъснато. Като сложих нормалните драйвери се оправи.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #10

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    Pentagod... това което става е почти равносилно на син екран, няма CD, няма звук... PC-то се влачи.

    Сега ако се бях поразбазикал и до синьо мазало щях да стигна рано или късно.



    Аз едно не мога да осмисля как с нито една версия драйвери досега!? а аз ги сменям веднага щом излязат нови с LivеUpdate-a на MSI не съм имал проблеми!? Какви са тия драйвери !? Те не може да са за моето дъно.

    Сега си спомням, че подобни проблеми съм имал и с Creative Live!



    И за WHQL не си прав има едно много важно условие.. драйверите трябва да работят!!!

    ----------------------

    това за програмистите [] ако беше казал "специалист" щях да се съглася с теб... но като гледам каква е сертификационната програма за Delphi прогрaмисти кавам "ДА" []

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #11

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    da prav si, no..

    primerno na chaintech KT133 dano originalnite XP driveri rabotqt, a Via 4in1 naj-novi zabiwat. dae windowsa nemoje da se pusne.

    na drugo dano (gigabyte kt133, 1god po-staro) naj-novite via4in1 rabotqt chudesno.



    sega tuka problema s driveri li e ili sas dano.



    pri intel primerno ne mi se e sluchvalo podobno neshto. driverite rabotqt nawsqkade. dori na acorp ne syzdawat problemi.



    moje bi imat nqkakwa wina i firmite, koito pishat driveri. t.e. tam tragwa problema.



    imal sam takaw problem - Yamaha 724, sloja li Intel draiverite, sled keoto slagam driverite na yamaha i ostavam bez secondary IDE channel.



    tova mi se struwa konflikt mejdu 2 drivera koj da winime za tova.

    moje i pri tebe da se sluchva taka - nqkakwa kombinaciq driveri da prawi problem

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #12

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    Това е Nforce бе човек [] само едно дъно !!! Няма друг хардуер.

    (За VIA чипсети не коментирам, те са ми в черния списък...)

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #13

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DeathKnight


    Изтеглих си преди няколко дни драйвер за NFORCE дъно... и днес НЯМАМ CD-ROM, както и други важни неща!!!

    Е какво да кажа по адрес на M$.



    ______________

    както и да е изтеглих си ги ориг. от MSI и се оправи, но разчоплих цялото PC докато зацепя от какво е....

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    това което си изтеглил не са драйвери да чепсета ти...просто са стандартни драйвери..Microsoft не са пускали такива драйвери, за да ги теглиш, а липсата на CD та става с нормалните IDE драйвери - и обикновено става длед като НЕ преинсталираш Windows - което е задължително при слагане на nForce....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #14

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    Аз това никога не го пускам. Не мога да го разбера за какво ми е го спирам като иска да се тегли. Незнам дали е превилно или не ама ...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    39
    #15

    Внимавайте какво теглите от Windows Update

    абсолю съм съгласен

    за препоръчване е да си сваляте драйвери от производителя:



    Личните ми главоболия бяха с дрйвер за видеото на нотебука ми. Така ми се омаза от този на WindowsUpdate а беше уж по нов. И дори сега когато съм с най-новите от производителя ми излиза че на windowsupdate e по нов а това със сигурност не е така. Разликата е почти година.[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Windows Update проблем
    От ru-boy във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 01-04-08, 22:17
  2. Отговори: 10
    Последно: 13-07-06, 15:34
  3. Windows Update
    От abv във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 27-03-06, 15:01
  4. Windows Update проблем
    От flail във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 20-09-04, 12:52
  5. Има ли файда от windows update???
    От Sunny във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 17-01-04, 06:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе