Резултати от 1 до 8 от общо 8

Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    34
    #1

    Exclamation Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Здравейте

    При разглеждане на БЛИЦ - Информационна агенция Firefox Браузера забиваше за 5-10 секунди след което се появяваше Прозерец на Които Пишеше че Определен Скрипт, дълъг около 3-4 реда Зарежда Бавно и ме питаше дали да го спра или продължа, като отдолу имаше и опция да не ме пита повече а да запомни избора ми.

    Първо дадох да Продължи Скрипта, но при следващата страница пак се появи този проблем като този път даох да го спре, но пак продължи забиването.

    Накрая отметнах и опцията да запомни моят избор и да не ми вади този прозорец за проблемния скрипт.

    Пак имаше проблеми но уж се оправи.

    Уж защото днес при разглеждането blitz.bg нещо се е прецакало защото не ми зарежда някои от рекламите като ми вади скриптове на шльоковица а коментарите под статиите не ми се зареждат.

    Има опция Покажи/ Скрий Коментарите която не работи, при кликане не реагира въобще.

    За тази Опция под формата на Стрелкичка отдясно на коментарите става въпрос

    Интересното е че този проблем е засегнал всичките ми инсталирани Браузери IE, Firefox и Opera.

    Пробвах с Портейбъл Версии на Firefox и Opera, там нямаше никакви проблеми със скриптовете или коментарите.

    Какво съм направил до момента:

    - Проверих в Интернет опциите Javascript на IE, Firefox и Opera и навсякъде е Активен, не е Спрян.

    - Сканирах с Advanced SystemCare Pro v9.1.0.1090 и реших всички проблеми, резултат няма !

    - Сканирах с Registryfix.v.7.1 Pro и реших всички проблеми, резултат няма !

    - Сканирах с Антивирусната KIS 2013 и Malwarebytes Premium.2.2.1.1043 за Вируси и не откри нищо !

    Дайте Предложения за Решение на Проблема !

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Отговор: Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Върни браузъра в начално положение без да триеш паролите и запомнените страници.

    Рестартирай компа.

    Би трябвало само с рестартиране на браузъра да се оправи, но не винаги става.

    Сега преди да ресетнеш браузъра може да пробваш с рестарт на компа.

    Принципно тези скриптове и Джавата се омазват от време на време.

    Ако имаше начин и аз бих ги махнал, но ми трябват тук там за работни програми.


    Понякога каквото и да правиш не се оправят до някой от следващите ъпдейти.


    В ИЕ отиваш на "лентата с менюта"> "Инструменти"> "управление на добавките" "ленти с инструменти и разширения" там намери Java и разреши всичко.След това рестартирай бразузъра.Ако не стане рестарт на компа.Ако не стане ресетваш браузъра.

    И пак може да не стане :-)

    Може да изключиш "блокиране на изскачащи прозорци" също в "инструменти"

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    34
    #3

    Отговор: Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    В ИЕ отиваш на "лентата с менюта"> "Инструменти"> "управление на добавките" "ленти с инструменти и разширения" там намери Java и разреши всичко.След това рестартирай бразузъра.Ако не стане рестарт на компа.Ако не стане ресетваш браузъра.
    Всичко е разрешено при ИЕ, но никъде няма Java. Всички са на Касперски и един Флаш

    ------------------------------------------

    Име Shockwave Flash Object--Издател Macromedia, Inc.--Състояние Разрешен

    Име URLs check-Издател Kaspersky Lab-Състояние Разрешен
    Име URL Advisor Plugin-Издател Kaspersky Lab-Състояние Разрешен
    Име Safe Money Plugin-Издател Kaspersky Lab-Състояние Разрешен
    Име Virtual Keyboard Plugin-Издател Kaspersky Lab-Състояние Разрешен
    Име Content Blocker Plugin-Издател Kaspersky Lab-Състояние Разрешен

    ------------------------------------------------------

    Как се връщат в начално положение FIREFOX и OPERA без да се трият предпочитаните страници и бисквитките с пароли, макар че аз съм си ги извадил и мога да си ги добавя после.

    Преинсталирах наново двата браузера но преблема си остана, явно някакъв скапан скрипт се е забил в регистрите и трябва специална програма или команден ред-Код за да го махна.

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #4

    Отговор: Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Антивирусната ти е омазала нещата. Разкарай я напълно, преинсталирай браузърите наново и всичко ще се оправи.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    34
    #5

    Отговор: Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Глупости на Търкалета.

    Касперски Омазал нещата... с него съм от 10 Години и никога не съм имал проблеми от каквото и да е естество

    Ако Касперски е Проблема ще Блокира и Портейбъл Версиите на FIREFOX и OPERA а не само Инсталираните.

    С Изключена Антивирусна и Преинсталирани Браузери Проблема си Остана !

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #6

    Отговор: Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Ъпдейтвай windows до последно. Деинсталирай firefox и opera. Приложи пълен(сложи навсякъде отметка) DiskCleanup на диска,от който се стартира windows. Рестартирай windows.Инсталирай пак firefox и opera.

    - - - - - - - - - -

    Java и Javascript са две различни неща.И Касперски не е върха на сладоледа.

  8.  
     
  9. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #7

    Отговор: Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Сканирай с AdwCleaner.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    34
    #8

    Отговор: Спиране на Проблемен Скрипт ми Крашна Javascript при IE, Firefox и Opera !

    Реших Проблема като си инсталирах последната версия на Firefox 47.0,досега беше някаква 20-ка.

    Винаги спирам ъпдейтите, защото най-много мразя програми които сами се ъпдейтват без да ме питат.

    Ако искам по нова версия ще си я изтегля в пълния и вариант,.Една програма работи ли идеално не я пипам докато не крашне като в случая

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблемен пиксел!? :help
    От Styx_1972 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 19-01-10, 06:33
  2. Проблемен монтаж на 12-ка
    От fanatizm във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 8
    Последно: 26-07-07, 12:52
  3. Antivir и още нещо за проблемен Win
    От Ouin във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 14-11-05, 22:30
  4. Firefox или Opera ?
    От obshtinska_mishka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 48
    Последно: 21-02-05, 08:06
  5. Mozilla Firefox javascript support
    От BerkStock във форум Общ - софтуер
    Отговори: 24
    Последно: 23-11-04, 22:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе