Резултати от 1 до 4 от общо 4

Нещо ново в Win XP Update?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #1

    Нещо ново в Win XP Update?!

    Здравейте

    Редовно правя Update на Win-a и днес M$ ми "забиха" един "Driver Update":



    <font color="blue">"Advanced Micro Devices processor software update released on August 29 2001."</font id="blue"> size 31 kb.



    Няма <u>more info... </u>, a само <u>supported hardware </u> , който води до "AMD K7 Processor". И толкоз.Нищичко повече! CPU-то ми е Дурон 1300.



    Някой да знае нещо за това?

    Дайте малко инфо за какво точно става дума, pls!



    Google.com ми дава някакви линкове на немски, а той не ми е от силните езици!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Нещо ново в Win XP Update?!

    Intel Emulator за АМД []



    Това в рамките на шегата. Мисля, че това е само списъка с имената на AMD-Процесорите за ди разпознава с точния PR_Rating в Device Manager. Имаше и няколко дребни фикс-а нищо което да те притеснява.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #3

    Нещо ново в Win XP Update?!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Intel Emulator за АМД []



    Това в рамките на шегата. Мисля, че това е само списъка с имената на AMD-Процесорите за ди разпознава с точния PR_Rating в Device Manager. Имаше и няколко дребни фикс-а нищо което да те притеснява.



    <div align="right">Originally posted by DeathKnight*-*16/02/2004*:* 20:00:15</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Може и така да е, но released 2001?????? И защо ми го дава чак сега!?И дали да го качвам?! Не съм параноик, но някак си не ми се ще без да имам някакво инфо!



    DeathKnight, 10х все пак, но предпочитам да изчакам дали ще има и други.A и тия "дребни фикс-а"...

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    Нещо ново в Win XP Update?!

    Същото или почти същото ще намериш и на сайта на АMD

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ново ТВ
    От Миряна във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-08-14, 19:15
  2. Отговори: 4
    Последно: 01-06-13, 10:09
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 10:07
  4. Ново ICQ
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 24-11-06, 23:52
  5. Ново РС HELP.
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-11-04, 23:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе