Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #1

    Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #2

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Негативно. Зависи за какво ще се използва. Евтина сглобка, но и моделите на Рено, Пежо и Ситроен не са по-стока.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    На каква ценат ти я дават? Питам, защото баничарката Дачия е на доста висока цена. За малко отгоре се взема баничарка Ситроен Берлинго. Това обяснява, защо Берлингото е доста разпространено.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #4

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Мислим да вземем 2 баничарки та се чудим още какви да са, разбрах, че седана на Логана вози много зле та исках да разбера дали вана не е по-добре ама явно не е, какво ще ми препоръчате за нови баничарки.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    74
    #5

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Цитат Първоначално публикувано от muncho
    Негативно. Зависи за какво ще се използва. Евтина сглобка, но и моделите на Рено, Пежо и Ситроен не са по-стока.
    Toлкова си далеч от истината.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #6

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Цитат Първоначално публикувано от zerow
    Toлкова си далеч от истината.
    О благодаря ти господарю, че ме осветли - ще ме кажеш ли каква е истината. Заради негативното отношение към Дачия? Или за френските бангии. В петък взехме едно партнерче на 15 км. и ме питай дали не е сглобка от евтини материали - и миризмата е такава и поскърцванията. Каква е според теб истината - че в двора ми няма Берлинго ли? Че не съм се накарал на баничарки и от трите марки? Осветли ни де?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #7

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    все пак парите говорят за качеството

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    прочети тази тема, има писано за дачията
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,31166.0.html

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Цитат Първоначално публикувано от muncho
    **************************************************************
    В петък взехме едно партнерче на 15 км. и ме питай дали не е сглобка от евтини материали - и миризмата е такава и поскърцванията. ********************
    Сега това 15 000 км ли са , ако да, има много начини за 15 000 км да направя колата на нищо и да ти я продам
    а ако са само 15км- трябва да си има гаранция и да бучиш

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #10

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Да , Дачия си е дачия , не може от предпоследния модел да са напреднали толкова бързо , та не французи а извънземни да им помагат. Освен това французите имат лошия (за нас разбира се) навик автомобилите си (особено от ниския клас) да ги прват нежни като за своите пътища. За разликата м/у нашите и техните - няма да коментирам.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #11

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Сега това 15 000 км ли са , ако да, има много начини за 15 000 км да направя колата на нищо и да ти я продам
    а ако са само 15км- трябва да си има гаранция и да бучиш
    На 15 км. Срещу какво да се бучи - срещу евтините материали? Първото нещо което се разскърцва от нашите хубави пътища са задните врати - в тази връзка препоръчвам избор на една пред две задни врати (имам в предвид врати на багажното отделение)

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #12

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Гаранцията понякога не помага Нов Grande punto от магазин. След няколко месеца задните врати не могат да се отварят отива се в сервиз и казват "ами не можем, не знаем" хидравликата се разскърцва и тя след това. Пак в сервиза гледат цъкат и накрая " не можем " тя гаранцията не го покривала това точно , а на човека му трябва кола и сега си я кара така със затворени задни врати и скърцаща хидравлика. А за Дачията не знам хидравликата май там е екстра, защото карах една и нямаше, а беше баничарка и не е много приятно като е пълна да въртиш без хидравлика. Разхода беше приличен смесено под 5л двигателя е 1.5 dci

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #13

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Цитат Първоначално публикувано от MAKAPOB
    А за Дачията не знам хидравликата май там е екстра, защото карах една и нямаше, а беше баничарка и не е много приятно като е пълна да въртиш без хидравлика. Разхода беше приличен смесено под 5л двигателя е 1.5 dci
    Уредихме колегите от Русе с чисто нова Дачия логан баничар от магазина. Нали са близо до Румъния и да им я зачислят в сервиза на "Дачичия" в Букурещ като сервизна кола . Сервизна кола -- защото ще стои в сервиза почти постоянно

    Ние като по-прости взехме едно Опел Комбо 11.2006 г на почти на 6000 км .

    Сега ни са сърдити и обидени . Познайте от 1 ви път защо - ами имат прекрасна кола , а ние стара .
    Мнението ми за френска кола е отрицателно, а пък за румънска - много много ... негативно

  17. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #14

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Цитат Първоначално публикувано от DerekMTN
    Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?
    Зависи кой ще я кара и какво ще вози. Ниската цена идва от липсата на оборудване което при други е сериино, а в Логана е екстра. Ако съпоставиш цените при еднакво оборудване, стават на всички почти еднакви, но в този клас автомобили, Логана има най-голям обем след Добло Маки на Фиат.
    Относно качеството, всеки автомобил е добър когато се експлоатира и обслужва грамотно.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #15

    Re: Какво ви е мнението за Дачия Логан Ван?

    Общо взето, като за толкова пари - толкова. Партнеирите на времето, преди 4-5 години, бяха чудесни автомобили, ама напоследък всички разправят че новитее били мнооого зле. За това остава варианта Кади, още повече че има и такива с фабричен метан.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какво е мнението ви за LCD Neo ?
    От lakis във форум Други телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 20-12-11, 15:54
  2. какво е мнението ви за Панасоник HDC-SX5EP-S
    От liverpool83 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 15-10-09, 22:57
  3. Какво ви е мнението за колонните климатици
    От Panzer във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 25-09-05, 23:26
  4. Какво ви е мнението за домейните .EU ?
    От mmxmmx във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-05, 12:01
  5. Какво ви е мнението за X2:The Threat
    От Eddie във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 02-12-03, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе