Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 139
Like Tree34Одобрявам

SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #91

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Нормално, мен Мерцедеса ми даде 6,5/100 с френската нафта. Бош ли е горивната с-ма?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #92

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    бош да. Ама при мен градско 4.0-1 извънградско 4.5-6. Но аз си ги поддържам, като слагам в нафтата всяка година Bardahl, от готиния.
    justify, KI_YOOU и Sir John харесват това.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #93

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    А, бре не е необходим бардала ако нафтата отговаря на изискванията, ама и аз ей така от глезотия взех да слагам.Преди всичко слагам, за да не се получава "тапа" от бактерии в резервоара- образува се нещо като пяна и мяза на гъба с неправилна форма.

    На мен не ми се е случвало, но няколко човека по форумите се бяха оплакали от такава "бактерийна гъба".

    Та този бардал(BDC) трепе тези бактерии които се хранят с "ЕКО"(растителната) съставката на дизела.
    Този пост е редактиран от justify; 08-10-16 в 18:14.

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #94

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    бе трябва си поддръжка. В началото, на септемви смених маслото. Аз го сменям между 12-15 000км,нищо че пише на всеки 20 000. Използвах момента да сипя и едно шишенце за почистване на маслените пътища, преди да врътна бурмата на картера и да изтече старото. . С него си смених и спирачното масло. Съединителя още повече ми омекна. DOT4 се сменя всеки 2 години, а бях навъртял 2,5. И това са ми поправките, от началото на годината. А главно от както ми е в конюшната, само съединител. Иначе си прав, не е лошо да погледна и аз за тоя продукт.

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #95

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Аз поръчвам 1 литър от това : B.D.C. (BARDAHL DIESEL COMBUSTION), Bar-1200, не мога да кажа 100% за ефекта му какъв е, но моят сервиз(автомонтьора/майстора) е със ситроен мисля C5 и каза, че постоянно -зима, лято е с тази добавка и му смъквала с 1 литър от консумацията.

    Аз я купих ей така "да пробвам", но не точно от вносителя, а от една фирма(друг сервиз и интернет магазин) през интернет и готиното е че ми изпратиха подарък -карта за намаление за 3 години напред на Лукоил бензиностанции, за които търсих карта от 8-10 месеца.Почти не ползвам картата на Лукоил(само по нашето Черно море и Северна България към морето след Русе, защото тази верига няма там бензиностанции), защото от февруари ми дадоха чип за друга верига бензиностанции и се оказа, че като сравних Лукоил обикновенния дизел, с на ЕКО и на тази на която зареждам от февруари няма разлика в разхода на моята.

    В интерес на истината с тази добавка за първи път ми даде извънградско за 400 км среден разход от 6.3литра/100км, а като последно като ходих и до София ми показа 6.2 литра.Което за моят змей си направо

    Днес в Кауфланд вестника видях, че от понеделник ще има намаление на ЛИКИ МОЛИ добавка за дизел, която литъра излиза 33'96 лева, но не съм чел отзиви за нея, а и си имам от BDC и то доста голямо количество- поне за третиране на 700 литра още...


    ====================================================================================


    Някой да каже ако има или е ползвал все сезонните гуми на БФ Гудрич : Всесезонна гума BF Goodrich G-Grip All Season - навсякъде и в страницата на производителя пише, че има означение "3 peak mountain snowflake" и е преминала на тестовете на сняг.Това означение може да се слага само на гуми които отговарят на регламент и директива на ЕС How to recognize a true winter tire.

    Въпросът е някой ползвал ли е такива за зимата?
    Аз поне само за зимата планирам да ги ползвам, ако ги купя, тъй като не се "търкалям" много по сняг.
    fXOrange одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #96

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    justify одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #97

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    ми те шевролета, опел го оставиха, преди 3 години, когато си счупиха главата,само с цел да изплати част от европейските и дългове. Началните и планове беха да карат само с меривата.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #98

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    айде боцнах и аз една френска машинка наскоро ,пежо 508 за сега съм доволен ,дизелче 2.0

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #99

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Аз не съм се "отчитал" тук. От лятото на 2013г. имам Ситроен С5-ІІ 2005г. 2.0i 143к.с. с хидравлично окачване. Голяма кола, с отлична возия, много удобна за дълъг път. В града ми е малко голяма за тесни паркинги и малко място за маневриране. Проблем е липсата на кадърни майстори в голяма част от страната и така остават единствено фирмените сервизи.
    Този пост е редактиран от VanDan; 16-02-17 в 18:41.


  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #101

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Да се отчета в темата. Станах собственик на Citroen C5 I 2008г. 2.0HDi.
    avast3 и Rado Smilkov харесват това.

  13.  
     
  14. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    Троян
    Мнения
    133
    #102

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Честито, провери ли сферите преди да го платиш?

  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #103

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Честито и от мен.Харесват ми и имат вид.Да си го коландриасваш със здраве и безаварийно.

    Е, тези сфери да не би да са много скъпи?

    Мисля беше 180-200 лева едната.
    Този пост е редактиран от justify; 21-12-18 в 20:41.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #104

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Цитат Първоначално публикувано от Zygot Виж публикацията
    Да се отчета в темата. Станах собственик на Citroen C5 I 2008г. 2.0HDi.
    Честито! Много да те радва! Много скептичен бях, когато си купих Ситроен, но после дойде любовта и не си отива вече 5-та година.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    Троян
    Мнения
    133
    #105

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Да, толкова са, обаче като сложиш труда и ги смениш по две или всичките става дебело.Там им е слабото място на С5.За това във високия клас предпочитам Пежо.Те са капризни само на акумулатор и нафта.Иначе слаб акумулатор и гориво без добавка = авариен режим.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SETCOM ALFA ROMEO Fan Club!
    От blue1 във форум Автомобили
    Отговори: 73
    Последно: 15-06-17, 14:03
  2. SETCOM Volkswagen Fan Club!
    От Mr.TECHNO във форум Автомобили
    Отговори: 95
    Последно: 05-06-12, 22:23
  3. SETCOM Mercedes Fan Club!
    От ru-boy във форум Автомобили
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-11, 15:41
  4. Peugeot 605
    От georgetsonev във форум Автомобили
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-07, 17:37
  5. МНения за Renault Scenic
    От SPaun във форум Автомобили
    Отговори: 15
    Последно: 29-01-07, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе