Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 136 до 139 от общо 139
Like Tree34Одобрявам

SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    87
    #136

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    преди Х години случайно се налоложи да шофирам едно служебно тико, и като казвам "шофирам", имам предвид "да прекося града веднъж, преживяването бе по-ужасяващо от детски колички за блъскане - инерцията те подхвърля насам-натам, гумите отлепят от асфалта при завой >20 км/ч, ламарината създава усещане на защита, каквото има рибка в найлонова торбичка на път от магазина към аквариума града веднъж"невър моу мор ))
    Почти 7г. съм го карал, това което пишеш са пълни измислици. Кокво повече да ти кажа.....В момента имаоидобни колички, даже още по малки ама три пъти по скъпи, за тях няма ли да споменеш, че ако ги срещне комар стават само за тапет в кухнята. Да Тикото е малко, но това е градски автомобил, и то доста маневрен и икономичен, за разлика от сегашните.

    - - - - - - - - - -


    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    C4 не бих я нарекъл семейна кола ,освен ако не сте двойка без деца ... то няма багажник това чудо и като цяло е малка кола ..
    Колега, с тази кола съм обиколил Европа три пъти с четири човека и багаж. Никога не ми се е сторило че е малка. Всъщност както са казали Руснаците: " На вкусь и цветь
    товаришщи неть"
    Ако за теб този автомобил е малък, предполагам колко голям трябва да е за да задоволи твойте потребности. Имам три деца и достатъчно място в нея за всичко. Когато жена ти иска да си вземе целия гардероб всяка кола ще е малка......
    Този пост е редактиран от lz1yq; 29-03-21 в 10:04.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #137

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Цитат Първоначално публикувано от lz1yq Виж публикацията
    Почти 7г. съм го карал, това което пишеш са пълни измислици. Кокво повече да ти кажа.....В момента имаоидобни колички, даже още по малки ама три пъти по скъпи, за тях няма ли да споменеш, че ако ги срещне комар стават само за тапет в кухнята. Да Тикото е малко, но това е градски автомобил, и то доста маневрен и икономичен, за разлика от сегашните
    да, има и такива още по-малки и N пъти по скъпи...
    някъде да съм споменал, че mini cooper или countryman влиза в категорията "готварско фолио на 4 колела"?

    визирах точно и конкретно Тико, като никъде също така не съм казал, че не е маневрен или икономичен
    казах само, че нестабилен и не предлага сигурност на возещите с в него

    ето ти и едно бързо търсене в нета, ако си прекалено зает да се поинтересуваш какво става при краш тест на тико:


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    87
    #138

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    Много добре знам какво става при краш тестове, също знам че имах колеги кото имат челен удар в снегорин , колата тотал щета, той е жив и здрав. На другия ден е на работа.......Колата си е стабилна, тва че си карал някакъв трошлят с изпуснати амортесьори и меки пружини е друга тема..........моята беше с 60лт газова бутилка, подсилени пружини и возеше като лодка. Няма да влизам в подробности. Ама Тико или Смарт или каквато и да е миниатюрна кола не търси супер показатели при краш тестове. А с това видео сравняваш кон с кокошка. Просто споменах колите които съм имал и какво ми е мнението за тях. Карай си парахода с 3000кубика багажник и се кефи на живота.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    47
    #139

    Отговор: SETCOM Citroën/Peugeot/Renault Fan Club!

    на старо рено от 92г. за пръв път светна лампата горе вдясно на таблото (оранжев кръг, без удивителна). после изгасна. това е за спирачки или за ръчна спирачка проблем?

    и какво масло се слага. на теория 10-40, но някъде пише че за тея вече стари двигатели слагали 15-40?
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от banksy; 26-11-23 в 16:07.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Подобни теми

  1. SETCOM ALFA ROMEO Fan Club!
    От blue1 във форум Автомобили
    Отговори: 73
    Последно: 15-06-17, 14:03
  2. SETCOM Volkswagen Fan Club!
    От Mr.TECHNO във форум Автомобили
    Отговори: 95
    Последно: 05-06-12, 22:23
  3. SETCOM Mercedes Fan Club!
    От ru-boy във форум Автомобили
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-11, 15:41
  4. Peugeot 605
    От georgetsonev във форум Автомобили
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-07, 17:37
  5. МНения за Renault Scenic
    От SPaun във форум Автомобили
    Отговори: 15
    Последно: 29-01-07, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе