Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 95
Like Tree37Одобрявам

Проверка на реалните километри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #46

    Отговор: Проверка на реалните километри

    че километрите не се пипат не съм (изцяло) съгласен

    миналата година, като си търсех кола (фантата знае ), гледах една 6 годишна германка

    през първите си 4 гаранционни години - по 20К на година, супер
    ама след това за следващите 2 - само 20 навъртени... мнооого съмнително

    справка по VIN

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #47

    Отговор: Проверка на реалните километри

    ми ако човека е бил в болница примерно? Или в командировка? Бе измама на всякъде. Никъде никой не ти дава пълна гаранция, че няма да си мятнат..

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #48

    Отговор: Проверка на реалните километри

    FxOragnge съгласен съм с теб за оригиналните части , ама като им видиш цените тук , ще се замислиш разликата е x10 , без консумативите. Отделно от това къде мие гаранцията че аз ще закарам оригиналните части , а сервиза дали ще ми ги сложи или ще ми пробута ментета - примери колкото искаш, даже и в Тойота наскоро бях свидетел. Човек си купува съединител - скъсал го на определени км - не чух детайли,купил нов , след 20 000 км къса пак съединител , но този път отива в тойота сервиз и те му казват - сменен ти е само феродовия диск , притискател и лагер са оригиналните и не са сменени. И пича отиде много бързо към въпросния сервиз.

    Така че едно е да разчиташ на качествен сервиз , друго е да има отговорни хора. В бг са малко , навън може да е обратно. Ето по тази причина , тук гледаме да не ни изработят.
    fXOrange одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #49

    Отговор: Проверка на реалните километри

    90% от автомобилите по автокъщите са с превъртан колометраж. Познавам хора в този бранш и знам как стават врътките. Е класа от 05та в карса ги гледам на 150к всичките. Тук таме на по 200к . И почват от 10к лв
    Отаварям автоскаута, в Испания се намират от същата година но на 500к. Ако я вземат и блъсната, далаверата е пълна.
    fXOrange одобрява това.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #50

    Отговор: Проверка на реалните километри

    @техното
    знам бе човек. Но за съжаление, какво да се прави... Всеки се оправя, както може. Не твърдя изобщо, че всичко е розово. Мошеници и безскрупулни хора, по света, колкото искаш...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #51

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Е да де , ама при теб оригинален не е толкова по-скъп от неоригинален , ама и големи "ментета" там просто няма.
    както се казва - носиш си колата в сервиз и знаеш че ще ти я направят както трябва и няма да ти одерат кожата, и главоболия няма да има , защото хората дават гаранция. Разликата между аналога се налага само за японските коли, че там боли още повече.Най-абсурдното е че оригинални части тук са по-скъпи от навсякъде, но това е друга тема.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #52

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Изобщо не е така. Приятел се набута със смяна на ангренаж в обикновен сервиз с незнайно какъв комплект. Взе да свири слер 1 седмица. След това нищо, пак пари за оригинален в Пежо и всичко заспа.
    Става дума за Испания.
    За цените отново не е всеобщо правило, че е в БГ е по скъпо в официалния сервиз. Комплект съединител и твърд маховик беше 900лв в СФА. Същото в Испания беше към 600€

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #53

    Отговор: Проверка на реалните километри

    offtopic
    -----------------

    специален поздрав, за мистър техно, като му пожелавам, да си смени сценика с тази. И да подсвирква на фиерми, когато му надминава лагуната :P
    Новия Меган GT.
    Най стабилната кола, която някога е правена.
    Задните колелета при градски условия, завъртащи се прогресивно в обратна посока на предните. Извънградско, следващи предните.
    Сама си сваля скоростите, при натискане на спирачката (технология, вече разработена, от рено, специално, за ферари).
    Спортно потегляне, спортен режим.
    нова линия, нова вътрешност...
    Но да не забравяме меган RS. Там където се произнасят думите 325, 375 коня...

    П.П.
    Ай са някой да ми даде поне една причина, с която, за тия същите пари, да си купя дрислово А3 или начална гама на А4.


  11. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #54

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Единсвеното което ми харесва е задницата. Но на фона на предишния модел изглежда много по добре. Интериора не е за мен, с този "телевизор" по средата, а и този огромен ромб отпред... Директно закачен от Рено Магнум

    пп Ауди не е Рено, няма как да са на едни цени. А и 32к евро за Меган, не е от най разумните покупки.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #55

    Отговор: Проверка на реалните километри

    да така е. Но при ауди, за 32К нямаш нищо, особено, това имах предвид..
    tony34al одобрява това.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #56

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    да така е. Но при ауди, за 32К нямаш нищо, особено, това имах предвид..
    е може да ти сложат някои ламаринени джанти...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #57

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Аз не си кривя душата, харесва ми всичко освен цената

    п.п тук една лека конфигурацийка, като за 32к си има всичко най необходимо. Да, не е 200кс както рендето, но в Инголщат плащаш за друго.
    entry > NeMo > Audi Espa

  16. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #58

    Отговор: Проверка на реалните километри

    хм...
    Аз дето съм имал 2-3 нови аудита и не схващам много нещата. Като обикновен купувач да задам въпроса.

    тая А тройка, дето ми я даваш, знаеш ли колко струва. Не говоря, за пари, а като кола? Щото аз съм я имал и мога да ти кажа, да ти дам примери с моя личен опит? Да ти кажа ли лично тя каква мизерия ми направи на 23 000Км? та бях длъжен, аз да си я оправам, щото ауди ми поискаха 4800€ за поправки?

    Извън това, нека бъдем обективни и оставим личните проблеми на страни.
    Ще попитам пак ЗА ТАЗИ ЦЕНА това ауди би ли ми доставило

    -хибридна спортна кутия ръчна/автоматична
    - двоен амбреаж
    - следващ заден мост, предния
    - мод спорт
    - спирачки брембо, с керамични дискове
    - карбонени части
    вътрешност, като тази (знаем го швабския дизайн...)
    и много други неща, дето ме мързи да ги броя...

    По моя личен опит, за тези пари, при ауди, освен четири колелета, волан и три педала... друго... да ти кажа, ако си изпросиш...
    tony34al одобрява това.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #59

    Отговор: Проверка на реалните километри

    ---Iи запазено място в оторизиран сервиз.

  18. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #60

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Като си имал 3 Аудита ти се чудя как възхваляваш материалите ползвани в един средно статистически Меган. Вярно че се отклоняваме доста в страни от темата, но все пак да не забравяме политиката на двата бранда. Ако желаеш спортен хечбек и си с ограничен бюджет, Меган е твоят избор. Ако искаш малко да се открояваш от тълпата, отиваш едно стъпало по нагоре в ценови аспект. Нищо против Рено, даже напоследък на базата на лични наблюдения харасвам моделите им и са оптимален вариант в отношение цена качество.

    п.п

    - Много пластмасов интериор... Централна конзола от Тесла и в изобилие черна пластмаса... Не ми е по вкуса. Не я критикувам количката, просто на мен не ми харесва.
    - Мод спорт предлагат почти всички нови автомобили, дори и тези за по 20к евро със всичките им икономи, комфорт и т.н. режими.
    - Карбонени части, предлагат.. Срещу заплащане
    - Двоен съединител, естествено, ВАГ бяха първите с тези скоростни кутии. DSG/ S-Tronic
    - Задния мост викаш, ненужно за мен. Прекалено сложни механизми които предполага своевремено износване и ненужни посещения в сервиз. За тази цел си има кватро.

    За тези пари ти показах с линка в предишноя ми пост какво предлага, което не е хич малко (няма да ти е трудно с испанския). Ксенон, диодни светлини и стопове, 18ки, С лайн вътре и вън, динамичен темпомат и др. Вярно ръчка беше, но на някои това все още им достовя удоволствие. 150кс, напълно достатъчни за нормално шофиране. Не са 200 конете, но ако искаш толкова ще си платиш още, ако искаш и автомат още повече. Не виждам нищо лошо в това качеството да струва повече, дизайн, материали и прочие. За хард ентусиастите има и RS3, която върви и пърди като на С. Л Ситроена.

    п.п х 2
    Случват се такива неприятности, съжалявам за лошият ти късмет с Аудито. Какво в крайна сметка ценообразува 4800 нужни за поправката?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проверка за наличие на .NET
    От dmanov във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-07, 11:20
  2. Проверка на паметта.
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-09-06, 23:15
  3. Проверка на правописа
    От helios1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 08-08-06, 21:06
  4. Задача 265 (Проверка)
    От t_yana във форум Логически задачи
    Отговори: 24
    Последно: 06-06-05, 23:02
  5. Проверка на поща
    От blue_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 26-04-05, 18:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе