Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 95
Like Tree37Одобрявам

Проверка на реалните километри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #76

    Отговор: Проверка на реалните километри

    цената е същата. Ама тук не говорим, за хибрид, а за електрическа кола.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #77

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Като стана дума за "електрички" , току що Тесла представи новата тупалка за 35000$ -
    https://www.teslamotors.com/model3


    5 things you need to know about the Tesla Model 3

    - някой ако е решил да ми подарява ...
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #78

    Отговор: Проверка на реалните километри

    тва не стига че е грозно, ами и от горе на това, не влиза в категорията безплатен ток, до живот.

  5. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #79

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Красиво или не, вече хиляди бройки за резервирани и то само за час от представянето на ел. автомобила. За тези пари изобщо не е лоша колата.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #80

    Отговор: Проверка на реалните километри

    а колко ще и струва зареждането? Защото S, според мен по си струва. 1 че е много по красива, 2 че зареждането и е безплатно.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #81

    Отговор: Проверка на реалните километри

    фанта, готино е, бе....

    знам, че съм малко пристрастен, ама затвори маската отпред и виж колко прилича на:

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    fXOrange одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #82

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Като стана дума за "електрички" , току що Тесла представи новата тупалка за 35000$ -
    Това докато дойде до Европа и ще струва поне 50 000Е.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #83

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Обикновено смятат едно към едно за други стоки (100$=100€) , което пак си е живо дране , за автомобили наистина има огромни разлики в цените САЩ-Европа ... То и да го купиш къде виждаш в България мрежа за зареждане - големия (модел S) колко го продават ... и изобщо имат ли представа за съществуването на нашата мила Родина - гледам най-близкия офис е в Словакия?
    tony34al одобрява това.

  11. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #84

    Отговор: Проверка на реалните километри

    @svetlio1
    доста поръчки има. Проблемът е, че се чака доста, за да си получиш теслата (до тогава вадиш пироните с неджака). Нарочно ли го правят, толкова ли е трудно да се сглоби тая кола, не знам. Ама едно знам, че пичовете са си изпекли работата много добре. Само дето рено избиха рекордите на продажби, при зоето. Иначе, имам един комшия, дето вече трети месец ми се фали, че си бил купил s-а, ама като го гледам, още търкаля точно тази лагуна, дето фиермито е дал за облик. И за да направя кеф на фиерми, ще цитирам комшията - лагуната, квото и да става, никва продажба.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #85

    Отговор: Проверка на реалните километри

    То аз не бих отказал и някой Leaf - за градско и близко междуградско , каквото ми е основното ползване си е идеален ... ама с тия доходи скоро не виждам как ще стане . Освен да сменя старата Лагуна с някоя по-нова ревизия или някой Ситроен ,че ми на сърце марката ... пък после пак ще си благославям от време на време франсетата

    п.п. те Тесла го раздават малко с "ябълковите" номера - есклузивност един вид и премиум изживяване , както е мУдерно да се говори

  13. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #86

    Отговор: Проверка на реалните километри

    ауууу. Тесла удря яко при мене. 30-32 000€ за серия 3. Като спаднеш между 10-12 000€ еко бонус = 20 000€? Минус закупуването на колата ти 5-15 000€ = 5 000€. НО. Специална оферта, за немските коли, от А4,Е класа, серия 5, Q3, Q5... на горе. При смяна към серия 3. Вашата серия 3 е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНА. Плюс БЕЗПЛАТНОТО зареждане до живот. Свърши се с ангренажните ремъци, кирливите дюзи, полудяващото турбо, смяна на маслото, филтрите от сорта на - газови, бензинови, маслени и въздушни. Фапа гаден EGR-а смешен, подгряващите свещи, дето по начало са скъпи и никой не иска да ти смени, щото се чупят. Шумът, при студена кола, и глобално шумът на мотор, бавното каране, при студен мотор.И още много други мизерии, дето не съм ги изброил...

    За справка,. Всеки месец в Европа се слагат, по 200 супер чарджъра. А ето и вече поставените.



    П.П.
    Да не забравяме, че бройката на постовете, за зареждане е 10х повече. Като вмъкнем тия на нисан, рено и други... Тук става въпрос, само за базите притежание тесла.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg sc.JPG‎ (117.4 KB, 1263 Прегледи)
    svetlio1 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #87

    Отговор: Проверка на реалните километри

    10000€ супер бонус ви дава д-вата, значи 25к ти остават от цената на 3ката. Това за немските коли къде го прочете?

  16. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #88

    Отговор: Проверка на реалните километри

    казаха го по телевизията. Но още не е конкретизирано, точно за кои модели ще става въпрос. Ще стане след, като колата излезе. Говориха и за договор, между рено и тесла. Проект, за направата на камионетки, за френската поща и безплатното и зареждане. После тия камиончета ще бъдат пуснати на пазара, пак с безплатно зареждане. Ангажират се също и до 2018 да свалят зареждането на половина, тоест, от 40 мин на 20. Както при тесла, така и при моделите на рено. А 2020, зареждането и ще бъде толкова, колкото е нужно напълването с гориво на един 50Л резервоар. Един странен въпрос ми се върти в главата. Аферата срещу ВАГ в хамериката... Схващал ли, какво имам предвид? Защото, ако наистина почнат да дават колите си без пари, като мачкат по моргите швабските, този въпрос дето ми се върти в главата, ще стане хипотеза.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #89

    Отговор: Проверка на реалните километри

    Тези Тесли ще "дойдат" при нас след поне 15-на години.Дотогава ще си джиткам с моята, та дори и друга може да закупя от същата марка.Зависи развитието.

    Като гледам в България освен да ни дои правителството за друго не мисли- отстъпките за Евро 4, 5 и 6 при товарните автомобили е 100% за всички попадащи в обхвата на тези стандарти.При леките автомобили данъчните отстъпки са само за леки автомобили под 100 коня, та ако ще и на Евро 10 да отговарят...

    С такова законодателно отношение, ще има екология нанайци в България ...

  18. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #90

    Отговор: Проверка на реалните километри

    мани, ми ти представяш ли си супер чарждер, в близост, до столипиново. Целия квартал ще светне, безплатно. :D
    svetlio1 и tanatos харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проверка за наличие на .NET
    От dmanov във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-07, 11:20
  2. Проверка на паметта.
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-09-06, 23:15
  3. Проверка на правописа
    От helios1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 08-08-06, 21:06
  4. Задача 265 (Проверка)
    От t_yana във форум Логически задачи
    Отговори: 24
    Последно: 06-06-05, 23:02
  5. Проверка на поща
    От blue_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 26-04-05, 18:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе