Вижте резултатите от анкетата: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

Гласували
32. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    17 53.13%
  • Не

    15 46.88%
Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 138

Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #61

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Никой не твърди, че трябва да климатизираш помещение при отворен прозорец. Става въпрос за един от възможните начини за тестване на минимума на една преоразмерена или дефектна машина. Оригинална резервна част се закупува с поръчка от оторизиран сервиз. Трябва да има инфо за такъв на гаранционната карта. Не съм ситурен, дали имат юридическо основание да ти вземат пари, при положение че имаш гаранционна машина на твое име. Прати в сервиза някой друг да ти поръча.
    Успех!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #62

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    ... Оригинална резервна част се закупува с поръчка от оторизиран сервиз. Трябва да има инфо за такъв на гаранционната карта. Не съм ситурен, дали имат юридическо основание да ти вземат пари, при положение че имаш гаранционна машина на твое име. Прати в сервиза някой друг да ти поръча.
    Успех!
    Шегуваш ли се. 100 кореспонденции ли трябва да станат. Така и не разбрах къде пише кой ми е оторизирания сервиз. И ги карах наред.

    П.П.
    Сега видях, че съм извън гаранция. Изпуснал съм профилактиката за удължаване на гаранцията.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #63

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Какво точно правило е нарушило затритият пост?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #64

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Извън темата...От това по ясно?!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #65

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Кое е по-добре, потребители ("непрофесионалисти") даващи предложение или "професионлисти" финансово обвързани с дадена марка....

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #66

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    И ако визираш мен - с коя марка съм обвързан финансово?! Що за щуротия?! Сигурно предлагам на потребителите само едни и същи машини от една и съща марка. "Боже, колко мъка има по този свят!"

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #67

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Човек, моите уважения, но никого персонално нямам в предвид най-малко пък тебе.
    Съвсем, съвсем различна ми беше идеята, явно темата за избор ще си остане като миналата, по миналата, по по миналата....

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #68

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Думата "цензура" е неправилно употребена. До колкото разбрах това тук не е свободен форум на потребителите. По скоро търговски .... ТУК ПОТРЕБИТЕЛЯ се изкарва прост , невежа или "мръднал" , ако недай си боже изпише мнение с което "МОЖЕ" да изплаши "рибата" или което не съвпада с "общоприетото". Трият се избирателно мнения без следа , без да пише от кого и защо. Жалко че в България не се разбира колко важно и полезно може да е мнението на клиента пък било то и потенциален . България е малка държава , знаете си го нали ? А имиджа на търговците е като на К2У току що свален от контейнер на пристанището.
    Моля , рециклирайте си качествено отношението към бъдещите потребители в този раздел , защото настоящите ги губите с всеки изминал ден. Не говоря за "минаващите" като мен ...

    Това може да се окаже и ЛС. към човека който ще го изтрие след малко До Виждане.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #69

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Думата "цензура" е неправилно употребена. До колкото разбрах това тук не е свободен форум на потребителите. По скоро търговски .... ТУК ПОТРЕБИТЕЛЯ се изкарва прост , невежа или "мръднал" , ако недай си боже изпише мнение с което "МОЖЕ" да изплаши "рибата" или което не съвпада с "общоприетото". Трият се избирателно мнения без следа , без да пише от кого и защо. Жалко че в България не се разбира колко важно и полезно може да е мнението на клиента пък било то и потенциален . България е малка държава , знаете си го нали ? А имиджа на търговците е като на К2У току що свален от контейнер на пристанището.
    Моля , рециклирайте си качествено отношението към бъдещите потребители в този раздел , защото настоящите ги губите с всеки изминал ден. Не говоря за "минаващите" като мен ...

    Това може да се окаже и ЛС. към човека който ще го изтрие след малко До Виждане.
    Много точно казано !!!!
    Мисля че това мнение описа климатичния раздел на 10000% .
    За другите раздели нямам впечатление .
    Браво на Mig82 !!!!!!!!

  12. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #70

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Не знам дали с нещо мога да допълня мнението на Миг82,но е напълно вярно всичко казано от него.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #71

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Не искам да се меся в спора ви, но резултатът ще е като в газовите теми. Там всички профита категорично спряха да пишат. А там не сме спорили и карали помежду си, както е ежедневие в клима темите. В клима темите някои хора искат невъзможното от този вид отопление, други искат да им се величае избора, трети си мислят, че са минали от ниво потребител в "разбирач", а в съчетание доста хора искат просто да си "чатят" и да се намират "на приказка" в свободното си време.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #72

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Докторе, както знаеш, всяка крушка си има опашка. Ще споделя своето мнение, пък ти прецени дали съм прав. Доста са ме трили в климатичния форум без обяснения. Отначало се дразнех, но си викам: вероятно нещо някой се е обидил, макар да съм избягвал нападки и обидни квалификации. После взех да следя дали моите писаници изчезват. Познай! Може би 30-40% ги няма. Писал съм и глупости, както 95% от пишещите тук, но ми изчезнаха и постове, които носят смислена информация, ако някой се зачете. Върхът беше, когато установих, че ми е изтрит пост в ТАЗИ тема, където се обсъжда цензура. Не мисля, че наруших правилата на форума и че конкретния пост не е бил по темата. Дори и не помня вече какво пишеше в него и не е важно. Важно е друго и то се визира в лафа на един колега и обобщава моето мнение: ”На таквас г@з - таквас х@й” .

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #73

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Мдам...х@я вилнее,щото г@зове много !

  17. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #74

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Съгласен,че трябва да се пише по темите.
    Но все пак сме форум,а не в университета пред професор.
    Така,че е нормално да има отклонения и лафчета.

  18. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #75

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Докторе, както знаеш, всяка крушка си има опашка. Ще споделя своето мнение, пък ти прецени дали съм прав. Доста са ме трили в климатичния форум без обяснения. Отначало се дразнех, но си викам: вероятно нещо някой се е обидил, макар да съм избягвал нападки и обидни квалификации. После взех да следя дали моите писаници изчезват. Познай! Може би 30-40% ги няма. Писал съм и глупости, както 95% от пишещите тук, но ми изчезнаха и постове, които носят смислена информация, ако някой се зачете. Върхът беше, когато установих, че ми е изтрит пост в ТАЗИ тема, където се обсъжда цензура. Не мисля, че наруших правилата на форума и че конкретния пост не е бил по темата. Дори и не помня вече какво пишеше в него и не е важно. Важно е друго и то се визира в лафа на един колега и обобщава моето мнение: ”На таквас г@з - таквас х@й” .
    Цензурата е защото има един модератор, който вкарва в черния си списък всеки, който не се кланя на изхвърлените трошки втора употреба. Неслучайно, причина за изтриване на постовете и кой ги е изтрил никога не се посочва, както е по другите форуми.
    Напиши десет мнения за възхвала на изхвърлените трошляци и повече няма да те трие.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 13-07-13, 10:48
  2. Цензура или ?
    От DarkRose във форум За Форума
    Отговори: 8
    Последно: 11-07-07, 01:44
  3. Отговори: 0
    Последно: 16-09-05, 18:01
  4. *Цензура*
    От TazmaniaK във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 20-08-05, 18:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе