Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 97 от общо 97
Like Tree5Одобрявам

Vintage Audio / покупка, поддръжка, схеми, елементи, реставрация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #91

    Отговор: Re:Vintage Audio / покупка, поддръжка, схеми, елементи, реставрация

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Жоро-Нациста му викаха на нашия човек. Имаше едно табло с групи и албуми и си избираш кое да ти запише.
    Помня го Жоро. Първо срещу Нощната аптека, после и на пазара. Поръчвал съм си касетки при него. Най-големият майтап беше, че това табло (те май бяха дори 2 или 3 по едно време) беше разграфено на квадрати, отговарящи на една касетка. И на някои от тях, да не кажа на повечето, имаше по един голям надпис "ЗАБРАНЕН" по диагонал на квадрата. Ако си стар клиент, или ако те заведе стар клиент, който Жоро го познава, ще ти го запише, ако не - "съжалявам, това е забранено"
    lazarus18 одобрява това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1
    #92

    Отговор: Vintage Audio / покупка, поддръжка, схеми, елементи, реставрация

    Привет на всички! Темата е много интересна-аз също съм фен на ''старите машини'',но тъй като съм нов във форума....Абе с две думи имам нужда от помощ.Имам едно Nakamichi 680ZX което се нуждае от профилактика(калибровки на главите и т.н...) От Варна съм и ако някой познава човек към когото да се обърна ще съм много благодарен

  4. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #93

    Отговор: Vintage Audio / покупка, поддръжка, схеми, елементи, реставрация




    Здравейте имам тази ретро машинка от доста години,пускам я много рядко ,ама много рядко ,та да попитам врътките на канал А и В на предния панел когато е пуснат и ги раздвижа почват да шумат и от колоните се получава шум.Как може да се отремонтират или трябва подмяна>?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #94

    Отговор: Vintage Audio / покупка, поддръжка, схеми, елементи, реставрация

    Ей това би трябвало да ти е решението, чета че било добро http://www.tony-sjd.com/product_info...ducts_id=48060

  6. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #95

    Отговор: Vintage Audio / покупка, поддръжка, схеми, елементи, реставрация

    Да имам такива спрейчета само че на фирмата космос на тях пише за платки и букси ще пробвам.

  7. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #96

    Отговор: Vintage Audio / покупка, поддръжка, схеми, елементи, реставрация

    Понеже и на мен ще ми трябва се зачетох малко по-обстойно и открих това Спрей контактен KONTAKT PRF 7-78 /220ml/ това е на фирмата производител брошурата http://taerosol.com/pdf/PRF_7-78_%5BITA%5D.PDF днес си взех този щото послушах продавача ама после в къщи разбрах че го дават само за почистване Спрей контактен KONTAKT PRF 6-68 /220ml/ това е брошурата му http://taerosol.com/pdf/PRF__6-68_%5BHUN%5D.PDF ама тъй е като се доверяваш сляпо на магазинерите ти излиза двойно.

  8.  
     
  9. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #97

    Отговор: Vintage Audio / покупка, поддръжка, схеми, елементи, реставрация

    Да сега прочетох за този който имам на Cosmos че не смазва само почиства.Ще поръчам друг,а имам и такъв за смазване на оръжие на силиконова основа ама мисля да не рискувам с него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Подобни теми

  1. Haier HSU-09H03/R2(DB) Изгорели елементи от SPDU модула...
    От _Technics във форум Климатици Haier
    Отговори: 7
    Последно: 03-03-14, 15:24
  2. Излични електронни елементи
    От zumitaka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-13, 22:49
  3. Отговори: 3
    Последно: 19-11-09, 21:57
  4. Елементи за дъно
    От Pat във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 06-04-05, 00:03
  5. Ралика между Audio CD и Super Audio CD?
    От trastikata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 04-12-03, 01:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе