Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 42 от 62 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно
Резултати от 616 до 630 от общо 926
Like Tree104Одобрявам

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    15
    #616

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lacezar Виж публикацията
    Здравейте,
    Дойде и моя ред да поискам съвет за нов ресийвър.Досега ползвах Onkyo TX-NR 616.
    Това са ОТ Product information:Swans D3.2 HT
    Питането ми е да взема просто новия TX-NR676E или може да е по голям, а защо не и друга марка може би ???
    Не съм недоволен от стария като марка, но когато взимах всичко преди време бе по скоро компромис с мощността най вече.
    Така че това ми е питанката за съответните ОТ по горе какво е най подходящо.
    Не съм фен на марките а на това просто да си пасват нещата и да работят...

    Ако нямаш и не планираш 4К телевизор и 4К блурей не ти и трябва. Аз започнах от телевизора и сега лед по челото! Последва Xbox One X със 4К блурей и се оказа че 4К не минава през NR616 съответно и DTS:X и Dolby Atmos няма декодери. Сега следва Denon AVR-X4400H, Klipsch R-28F Home Cinema System, Dali Alteco C-1 за Atmos (по евтинки ), като цяло за да стане "гаргата" по рошава. Изобщо нещата тръгнаха във варианта: Купих си копче и сега започнах да му пришивам балтон! Преценявай сам но нещата са лавинообразни
    Този пост е редактиран от batNIKI; 10-01-18 в 02:39.
    nikolov333 одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #617

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    batNIKI доволен ли си от Dali Alteco C-1 за Атмоса? И аз съм се насочил към тях, защото са в затворен корпус и ще са удобни да ги сложа на тавана. Съраунда ми е Zensor 1и предполагам ще се сработват добре. Все пак са една марка.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    15
    #618

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от z_harris Виж публикацията
    batNIKI доволен ли си от Dali Alteco C-1 за Атмоса? И аз съм се насочил към тях, защото са в затворен корпус и ще са удобни да ги сложа на тавана. Съраунда ми е Zensor 1и предполагам ще се сработват добре. Все пак са една марка.
    Още не съм пришил балтона Към тях съм се насочил най вече заради цените на атмос колоните. Заради пусти надпис Atmos им търсят по 1000+ кинта. По това което чета за атмоса най важно е разположението за отражение, инак има възможност за преработка на обикновени колонки в атмос като градуса на наклон е около 30 градуса.

  5. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #619

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Аз ги ги чаках от доста време. Във фейса(Dali) питах за откритите, защото цената е добра и имам възможност да ги вградя в тавана. Един от представителите Lars Moller ми каза да изчакам малко, защото още не бяха излезнали. Не знаех за тях. Той ми прати снимка да ги видя и препоръча да почакамдокато ги пуднат и тогава да решавам. В магазина нр съм ходил скоро. Може да ги има, но едва ли има смисъл да ги слушамна място. Все пак са само за ефекти.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    20
    #620

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от batNIKI Виж публикацията

    Ако нямаш и не планираш 4К телевизор и 4К блурей не ти и трябва. Аз започнах от телевизора и сега лед по челото! Последва Xbox One X със 4К блурей и се оказа че 4К не минава през NR616 съответно и DTS:X и Dolby Atmos няма декодери. Сега следва Denon AVR-X4400H, Klipsch R-28F Home Cinema System, Dali Alteco C-1 за Atmos (по евтинки ), като цяло за да стане "гаргата" по рошава. Изобщо нещата тръгнаха във варианта: Купих си копче и сега започнах да му пришивам балтон! Преценявай сам но нещата са лавинообразни
    Насочих се и аз към Денон AVR-X 4400 или Marantz SR 6012/7012 телевизора е Samsung UE65KS7002
    Yamaha отпада като вариант просто не подържа 4 ом на всички колкони а само на фронталните ....
    Оnkyo се отива на RZ 820 или RZ 1100...
    Не знам май ще е Marantz или Denon ..
    Тук вече приемам съвет кое е по добре ...

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #621

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    И аз поръчах, но Klipsch Reference R 24 и сега избирам рисивър специално за тях..
    Този дали става?
    https://www.amazon.com/gp/product/B0...KIKX0DER&psc=1 ..
    П.П. Поръчах Denon AVRX3400H ..от amazon.de за 1400лв. Тука нашите търговци явно нямат зор да продават.. У нас цените са с по 500лв.отгоре.
    Този пост е редактиран от nikolov333; 22-01-18 в 08:29.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    20
    #622

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За протокола да спомена че взех, но пак ONKYO RZ 900 модела от ebay.de на доста прилична цена...
    Да по стария модел е, но има всичко онова,от което аз имам нужда и след като дойде онзи ден и г настроих съм повече от доволен от избора си...
    https://www.soundandvision.com/conte...iew-test-bench

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #623

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте.Нямам никакъв опит с този вид техника затова ще попитам.Трябва ми ресивър който:
    1.Поддържа 4К на изход хдми
    2.Всички видове DTS формати-DTS HD;DTS:X
    3.Dolby TrueHD
    4.HDR

    Всички останали екстри не ме интересуват.Ще закупя това-Taga TAV-506v2 или 606 v3.Основната цел е да се гледат филми от андроид бокс,който ще бъде свързан със ресивъра,а пък той с 4К телевизор.Музика няма да се слуша.Очаквам предложения.
    Колкото по-евтино,толкова по-добре

  11. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #624

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Често Тага ги комбинират с Harman kardon ,та виж нещо тяхно.Колоните не са нищо претенциознно ,така че повечето ресивъри начален клас биха се справили.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #625

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Denon AVR-X2300 или ONKYO TX-NR474.Нещо от тези ще ми свърши ли работа?Изцяло съм неподготвен по темата.Съжелявам.



  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    55
    #626

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Denon AVR-X2300 или ONKYO TX-NR474.Нещо от тези ще ми свърши ли работа?Изцяло съм неподготвен по темата.Съжелявам.

    Онкиото - да. Но ще трябва да ъпдейтваш софтуера.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #627

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Благодаря за отговора.Единствено ме притеснява информацията за проблеми на онкиото с hdmi,но ще видим.

  16. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #628

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    И двата са стари модели,дали ще има нещо налично някъде,аз onkyo-то бих го пропуснал особено 4 и 5 серия. Пък и то е 5.1 а денона 7,а и под капака нещата изглеждат доста по добре в полза на втория.
    Погледни тези :
    Denon avr-X2400H
    Yamaha RX-A670
    Onkyo TX-NR676E

    Еднакъв ценови клас.
    Успех..
    bibobore одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #629

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Отново благодря за насоките.Между другото имам колони сони които са 4 ома,а за последния модел Onkyo TX-NR676E е посочено това :165 W per Channel (IEC) чрез Dynamic Audio Amplification, позволява 4-8 Ohm.Значи ли това че може да ги използвам или не е желателно?
    Този пост е редактиран от bibobore; 27-02-18 в 16:43.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #630

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Могат да се използват да. Но се насочи към Денон-а по скоро.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 42 от 62 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5216
    Последно: 20-04-24, 19:50
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 13:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе