Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 54 от 62 ПърваПърва ... 4445253545556 ... ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 924

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    63
    #796

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    На 4500 не отговаряше ли старият 7012 ако не бъркам номерацията .
    Нямам идея, от скоро се интересувам, иначе мечтата ми е от 20 години.

    - - - - - - - - - -

    В този сайт, сухата статистика обаче е в полза на Denon-a
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #797

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ако си от София има къде да ги чиеш и двата, по говори с консултантите. Аз имам 5 серия ресивър и много ми харесва звука. По добър е от Денона на звук иначе функционално са един и същи.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #798

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ако един от елементите при тия сравнения е цената , то обикновено сваля доста от резултата на по-скъпото у-во.
    Аз бих заложил на Маранц за по-добър звук, но при тая разлика в цената Денон-а е доста по-обосновано предложение - определено разликата не е като за 500лв и нагоре - това се комплект съраунд/Атмос колони примерно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    63
    #799

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от npb Виж публикацията
    Ако си от София има къде да ги чиеш и двата, по говори с консултантите. Аз имам 5 серия ресивър и много ми харесва звука. По добър е от Денона на звук иначе функционално са един и същи.
    Това с чуването може да е подвеждащо. Трябва да ги чуя при един и същ търговец при равни други условия. Имам предвид, колони, източник, помещение и т.н.
    Също така трябва да редувам една и съща песен на единия и другия рисийвър, от мое CD или примерно стриймната от Spotify.
    Има и нещо друго, качеството на записа на песента е много важен. Преди бях ходил при един търговец, при който след като послушах няколко парчета, които аз си бях донесъл, той ми пусна свой демо диск.
    Разликата в качеството на звука беше осезаема. Все едно смени избяло целия сетъп - колони и усилвател. Човекът каза, че е някакъв специален диск записан с много добро качество. В книжарницата или на бензиностанцията няма да намериш такива записи. Само в специализираните магазини и уеб сайтове. Мисля че този е такъв https://www.highresaudio.com/en/audiophile-essentials

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2020
    Живее в
    София
    Мнения
    6
    #800

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    Не. Видеото е обяснение от един reviewer за съраунд колоните. Избор, позициониране, лично негови наблюдения и мнение.

    Аудио каналите можеш да си ги прегледаш и сам с един плейър на компютъра. PotPlayer например предлага такава функционалност. Пусни си 1-2 филма със съраунд звук, прецъкай на няколко сцени и виж на графиката какво се пуска към съраундите.
    Интересно! Споделям същата концепция, въпреки че сега съм разкъсан дали не постъпя по по-непрактичния вариант или да се възползвам от решението именно с JBL Control 1

    Интересно w00x Това ли е въпросното видео на което говориш: https://youtu.be/Cz2gCFfo2Ho ?
    Извинете за богохулството, но то трябва да се използва, като Библия при избора и позиционирането на за задните съраунд колони.
    Ако не е то w00x моля прати линк на това което имаш предвид.

    Моля за мнение относно Bowers and Wilkins 606 и 607
    Слушах въпросните на "живо" и глупостта беше, че директно ги сравнявах със Zensor 3 и 7 и Oberon.... Няма аспект в който B&W 606 да не унижи дори големия Zensor 7.
    Нищо чудно разликата в цената и класа е практически не сравнима. Така или иначе сравнението беше толкова не равностойно, че ме наведе в посока лека ненавист към Dali (а бях с пари в джоба за тях и свалени седалки на колата)
    и идеализиране на B&W 600 Series. https://www.bowerswilkins.com/en-gb/...dio/600-series
    В момента дилемата седи между B&W и KEF въпреки безспорните качества на Focal.
    Та моля за съвет

    Мислите ли, че B&W 606 и 607 си заслужават за предни и задни съответно (това имах предвид с "разкъсан дали не постъпя по по-Непрактичния вариант") или има по-добри предложения в сходен ценови клас?

    Втори вариант предни - B&W 606 Задни - JBL Control 1 (59£) / Monitor Audio Bronze 1 (144£ в момента) / Wharfdale Diaomond 220 (119£)

    Трети вариант препоръка от Вас за предни, Задни - някоя свежа идея :-)


    Извинявайте за "фермана" но трябва да решавам бързо тъй като B&W са пуснали в Англия -25% до 27.04.2020. (Веднъж изпуснах оферта за KEF R100 - 300£ от Peter Tyson и още не мога да си го простя ;-/ )

    Благодаря предварително.
    Този пост е редактиран от "Kalchev"; 23-04-20 в 18:00.

  7. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #801

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Bowers & Wilkins 607 Sound Demo, Pop

    B&W 607, Best Budget Speakers From Bowers & Wilkins

    B&W 707 S2 vs. 607 Speakers Sound Demo

    Човека от канала е фен на B&W, Преди имаше KEF LS50, сега го смени със B&W 706 S2

    Focal Aria 906 Vs B&W 706 S2 Sound Demo

    Focal Aria 906 or B&W 706 S2? Comparison


    Dali Opticon 2 vs B&W 606 (3 songs but low quality version)

    Which is best, Dali Zensor 3, B&W 607/606, or KEF Q350?

    За предни погледни тонколоните (ОТ) да са с възможно по-големи основни драйвери/говорители 6.5 инча.
    606 го има. И да "слиза ниско" колкото е възможно за една букшелф тонколона.








  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #802

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от "Kalchev" Виж публикацията
    Интересно! Споделям същата концепция, въпреки че сега съм разкъсан дали не постъпя по по-непрактичния вариант или да се възползвам от решението именно с JBL Control 1

    Интересно w00x Това ли е въпросното видео на което говориш:?
    Извинете за богохулството, но то трябва да се използва, като Библия при избора и позиционирането на за задните съраунд колони.
    Ако не е то w00x моля прати линк на това което имаш предвид.


    Мислите ли, че B&W 606 и 607 си заслужават за предни и задни съответно (това имах предвид с "разкъсан дали не постъпя по по-Непрактичния вариант") или има по-добри предложения в сходен ценови клас?

    Трети вариант препоръка от Вас за предни, Задни - някоя свежа идея :-)

    Извинявайте за "фермана" но трябва да решавам бързо тъй като B&W са пуснали в Англия -25% до 27.04.2020. (Веднъж изпуснах оферта за KEF R100 - и още не мога да си го простя ;-/ )

    Благодаря предварително.
    Точно за това видео говорех, да. По принцим много харесвам този ревюуър. Гледам основно видеата му за слушалки.
    А JBL Control 1 са си впечатляващи колони, особено за цената, която си цитирал. На фона на 300+ лева тук в Технополис.
    Пробвал съм да пусна ALL CHANNEL STEREO с FOCAL-а, който имам на предна линия и разлики има главно в сцената и ниските честоти. Като цяло свирят на едно 60% сходно, което е доста висок процент като се има предвид, че се ползват за съраунд и за човек е трудно да позиционира с точност звуковете зад себе си. Наистина не преувеличавам, когато казвам, че съм страшно доволен от използването на тези колони като съраунд и много добре се вписват в цялата ми система. Сигурен съм, че има и по-добър вариант, и че по-големи колони вероятно биха свирили по-добре, но аз нямам място за по-големи. Едва намерих място за тези. Все пак са 100лв! Стойките в комплекта са си направо бонус като се има предвид, че комплект стойки за стена е към 30лв.
    Ако имаха banana plugs бих ги сложил за предни да им направя едно по-старателно A/B сравнение, но нямат и не ми се разкачат.

    А относно B&W пък, тъкмо щях да споделя видеото, което и tek е споделил над мен, а именно:

    https://www.youtube.com/watch?v=JKk3FZuaHxU

    Днес го гледах по случайност.
    Този пост е редактиран от w00x; 23-04-20 в 21:19.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2020
    Живее в
    София
    Мнения
    6
    #803

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Bowers & Wilkins 607 Sound Demo, Pop

    B&W 607, Best Budget Speakers From Bowers & Wilkins

    B&W 707 S2 vs. 607 Speakers Sound Demo

    Човека от канала е фен на B&W, Преди имаше KEF LS50, сега го смени със B&W 706 S2


    За предни погледни тонколоните (ОТ) да са с възможно по-големи основни драйвери/говорители 6.5 инча.
    606 го има. И да "слиза ниско" колкото е възможно за една букшелф тонколона.

    Благодаря много. С това типче Tarbamar се знаем :-) Няколко пъти ми е отговарял. Изключително мил и деликатен.
    BTW не е фен на B&W дори си беше навлякъл доста хейт защото се беше изказал критично и негативно за бест селъра на B&W 685 S2
    Та много не им се кефеше на B&W докато един съскрайбър не му изпрати за тест B&W 607 и си промени изцяло отношението с новите модели.
    Това всъщност може би го знаеш

    Всъщност точно той ме провокира да ги пробвам B&W като го питах за KEF R300 и R100.
    Писа ми, че 2 way ОТ били с по-вярно звучене... и затова се разделил с KEF R300 и предпочел KEF LS50

    Ако трябва да сме обективни финиша на B&W 600 не изглежда като на колони за 1400лв. и поради тази причина подходих малко с недоверие към думите на човека в магазина,
    че свирели по-добре от почти всичко в магазина.

    Относно B&W 706 изглеждат без компромиси във финиша и много ми харесват, ама 3000 лв. пуууф

    После рисивър, център, чист усилвател... задни...

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    Точно за това видео говорех, да. По принцим много харесвам този ревюуър. Гледам основно видеата му за слушалки.
    А JBL Control 1 са си впечатляващи колони, особено за цената, която си цитирал. На фона на 300+ лева тук в Технополис.
    Пробвал съм да пусна ALL CHANNEL STEREO с FOCAL-а, който имам на предна линия и разлики има главно в сцената и ниските честоти. Като цяло свирят на едно 60% сходно, което е доста висок процент като се има предвид, че се ползват за съраунд и за човек е трудно да позиционира с точност звуковете зад себе си. Наистина не преувеличавам, когато казвам, че съм страшно доволен от използването на тези колони като съраунд и много добре се вписват в цялата ми система. Сигурен съм, че има и по-добър вариант, и че по-големи колони вероятно биха свирили по-добре, но аз нямам място за по-големи. Едва намерих място за тези. Все пак са 100лв! Стойките в комплекта са си направо бонус като се има предвид, че комплект стойки за стена е към 30лв.
    Ако имаха banana plugs бих ги сложил за предни да им направя едно по-старателно A/B сравнение, но нямат и не ми се разкачат.

    А относно B&W пък, тъкмо щях да споделя видеото, което и tek е споделил над мен, а именно:

    https://www.youtube.com/watch?v=JKk3FZuaHxU

    Днес го гледах по случайност.
    Благодаря много за изчерпателния отговор!
    Убедихте ме да не набивам толкова пари в задни. Хем го знам, хем ми се ще да ги мачна...
    Но при условие, че ще седят на полици зад канапето почти на земята може би на 15-20см от пода (насочени нагоре) и няма дори и да се виждат.
    Май се опитвам да се до убедя да не вземам задни 606 :-)

    w00x искаше ми се задните да с около 5 - 5.25 инчови задните. Имаш ли идея за някаква алтернатива с тези размери за задни на достъпна цена?
    JBL Control 1 ги обмислям повече от сериозно така или иначе.

    Последен въпрос. Мислите ли, че Bowers&Wilkins 600 са подходящ избор?
    Този пост е редактиран от "Kalchev"; 24-04-20 в 22:39.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #804

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kalchev Виж публикацията
    Благодаря много за изчерпателния отговор!
    Убедихте ме да не набивам толкова пари в задни. Хем го знам, хем ми се ще да ги мачна...
    Но при условие, че ще седят на полици зад канапето почти на земята може би на 15-20см от пода (насочени нагоре) и няма дори и да се виждат.
    Май се опитвам да се до убедя да не вземам задни 606 :-)

    w00w искаше ми се задните да с около 5 - 5.25 инчови задните. Имаш ли идея за някаква алтернатива с тези размери за задни на достъпна цена?
    JBL Control 1 ги обмислям повече от сериозно така или иначе.

    Последен въпрос. Мислите ли, че Bowers&Wilkins 600 са подходящ избор?
    Ако толкова ти се иска да ги мачнеш в последствие, винаги можеш да го направиш, а JBL-ките да ги сложиш за предни високи и да направиш 5.1.2 система.
    При мен беше обратното. Хич не ми се искаше да давам пари за съраундите, защото дори не знаех дали ще успея да ги позиционирам адекватно в помещението, затова търсех някакви евтини варианти.

    На какво разстояние по височина, ще са тези съраунди на полиците от главата на слушащия? Да не дойдат прекалено ниско?
    На полици зад канапето не ми се струва много добра идея, защото повечето ефекти в задните колони са "високи". Самолети, дъжд, автомобили, гласове, скърцания и т.н. Ако тонколоните не успеят адекватно да разпръснат звука към слушателското място ще се чува, че са сложени отзад и ще звучи неестествено. Някой автомобил ще върви от центъра през предните колони и изведнъж ще слиза зад дивана. С хеликоптер ще е още по-объркващо. Моята препоръка е да ги сложиш така, както си решил, но с идеята, че може да се наложи да ги вдигнеш малко над главата на слушателя. И трябва да са встрани на максимум 110 градуса от слушателската позиция. Като бях малък си слагах съраундите на компютърните системи зад мен..







    Не мога да ти препоръчам нищо друго освен това, което съм слушал или притежавал.
    Може да рискуваш просто. Отваряш страницата, от която ще пазаруваш, гледаш какви букшелф говорители с 5 инчов говорител са на промоция, четеш ревюта и ги взимаш. Както казах и по-горе - винаги можеш да ги ползваш за предни високи и да направиш 5.1.2 система.

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2020
    Живее в
    София
    Мнения
    6
    #805

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    Ако толкова ти се иска да ги мачнеш в последствие, винаги можеш да го направиш, а JBL-ките да ги сложиш за предни високи и да направиш 5.1.2 система.
    При мен беше обратното. Хич не ми се искаше да давам пари за съраундите, защото дори не знаех дали ще успея да ги позиционирам адекватно в помещението, затова търсех някакви евтини варианти.

    На какво разстояние по височина, ще са тези съраунди на полиците от главата на слушащия? Да не дойдат прекалено ниско?
    На полици зад канапето не ми се струва много добра идея, защото повечето ефекти в задните колони са "високи". Самолети, дъжд, автомобили, гласове, скърцания и т.н. Ако тонколоните не успеят адекватно да разпръснат звука към слушателското място ще се чува, че са сложени отзад и ще звучи неестествено. Някой автомобил ще върви от центъра през предните колони и изведнъж ще слиза зад дивана. С хеликоптер ще е още по-объркващо. Моята препоръка е да ги сложиш така, както си решил, но с идеята, че може да се наложи да ги вдигнеш малко над главата на слушателя. И трябва да са встрани на максимум 110 градуса от слушателската позиция. Като бях малък си слагах съраундите на компютърните системи зад мен..

    .
    Дивана ми е дълъг около 3.20м. и е почти опрян в задната стена. Идеята ми е да го изтегля леко напред (30-тина сантиметра от ) и да поставя задните колони на пода в/у дебел неупрен 2 или 4 см. или да сложа 2 полици почти до земята (колкото да не седят в праха, който се насъбира там) Реално главите на слушателите са на около 100-110см. височина.
    Колоните насочени нагоре и почти опрени до задната стена.
    С надеждата задната стена и тавана да върнат звука както показваше "Z Review"
    Алтернативата е да мисля стойки които да качат колоните почти до тавана (посукани надолу) за да имам поне 1.5м отстояние от позицията на седене.

    Но искрено се надявам първия вариант да сработи.

    У приятели съм гледал филм с евтина съраунд система Samsung или LG, като всичките колони са от онзи високи тесни, пластмасови "пръчки" - сещате се.
    И там задните бяха в непосредствена близост до главите ни и всъщност всеки си чува неговата задна колона - отвратително
    Иска ми се да избегна тоя сценарии като ги сложа на земята или почти до земята.


    Мислиш ли, че така е по вероятно да се чуват от долу? То би било страшен фейл.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #806

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kalchev Виж публикацията
    Дивана ми е дълъг около 3.20м. и е почти опрян в задната стена. Идеята ми е да го изтегля леко напред (30-тина сантиметра от ) и да поставя задните колони на пода в/у дебел неупрен 2 или 4 см. или да сложа 2 полици почти до земята (колкото да не седят в праха, който се насъбира там) Реално главите на слушателите са на около 100-110см. височина.
    Колоните насочени нагоре и почти опрени до задната стена.
    С надеждата задната стена и тавана да върнат звука както показваше "Z Review"
    Алтернативата е да мисля стойки които да качат колоните почти до тавана (посукани надолу) за да имам поне 1.5м отстояние от позицията на седене.

    Но искрено се надявам първия вариант да сработи.

    У приятели съм гледал филм с евтина съраунд система Samsung или LG, като всичките колони са от онзи високи тесни, пластмасови "пръчки" - сещате се.
    И там задните бяха в непосредствена близост до главите ни и всъщност всеки си чува неговата задна колона - отвратително
    Иска ми се да избегна тоя сценарии като ги сложа на земята или почти до земята.


    Мислиш ли, че така е по вероятно да се чуват от долу? То би било страшен фейл.
    Ако е почти опрян в задната стена защо не ги сложиш на стойки на стената и да ги насочиш надолу, вместо да слагаш рафтове?
    90-100см разлика между слушателя и озвучителното тяло ми се вижда много. Ще ти се изгуби ефектът.
    Колоните, които той показваше, бяха специално направени да се слагат плътно до стената и да "плъзгат" звука нагоре по нея. Ако търсиш такъв ефект ще трябва да намериш и такъв тип колони. На няколко места се обсъжда идеята, но резултатите варират според помещението и озвучителното тяло. Показаните във видеото също не бяха особено скъпи така или иначе, но бяха на Американска марка и силно се съмнявам, че ще ги намериш лесно в Европа.

    Както казах - нищо не ти пречи да пробваш. Слагаш ги - пускаш им един демо файл, на който съраунд каналите са ясно изразени (имаше един на DTS, при който една топка обикаляше визуално на екрана и показваше от къде трябва да идва звука) и слушаш дали звукът идва от правилното място. Ако можеш да го позиционираш отзад зад дивана - значи не е както трябва и ще трябва да ги качиш. Ако докато слушаш не можеш да позиционираш тонколоната под дивана, значи всичко е наред.

    Като ги слагаш на стената, колоните трябва да са над нивото на главата, за да може ако седнат 3-ма души да не се налага всеки да си слуша само неговата колона, както се е получило в примерът ти с готовите 5.1 системи.

    В аудиото всичко е проба. Единственият проблем е, че като ги сложиш долу ще ти трябва по-къс кабел, отколкото ако ги сложиш горе, та ще трябва да се справиш с него ако отрежеш кабел с дължина за инсталация зад дивана и решиш, че искаш да ги качиш на стената.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2020
    Мнения
    1
    #807

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте,

    Смятам, че това е най-подходящото място да задам своите чуденки и да получа адекватни съвети.


    Избирам озвучителна система - ресийвър и колони.

    Първо: Нямам особен опит с аудиото в подобен вид и мащаб... Изчетох много за кратко време.
    Основно за музика и стрийминг от различни сорсове (Tidal, Spotify, YouTube, телефон / компютър / wifi хъб), не се гони толкова кино ефект със стандарти Atmos, например.
    Разполагам с три/четири зони и обмислям следната конфигурация:


    - дневна - 27 кв.м. (4 х 100 W, 8 inch, 8 Ω)
    - спалня - 12,4 кв.м. (2 х 80 W, 6.5 inch, 8 Ω)
    - баня+антре - 3,7 + 7.60 кв.м. (2 х 80 W, 6.5 inch, 8 Ω)
    - градина - 27 кв. м (2 х 100-125 W, 8 inch, 8 Ω)

    www.pasteboard.co/Jbmt3AX.png
    www.pasteboard.co/JbmuapC.png




    Общо около 10 озвучителни тела за таванен монтаж с кабел 14 AWG.


    Избрал съм Denon X4500H или 3600, четейки мнения и сравнявайки цена/възможности спрямо други производители.
    Оглеждам усилено и за други варианти. Попаднах и на този https://www.amazon.de/Integra-DRX-3-.../dp/B07DP4J9Q3

    Готов съм за компромиси, като вероятно бих слязъл със зоните твърдо на 3 или дори на 2, за да намаля голямата инвестиция за цялото оборудване.
    Бюджетът първоначално ми беше определен на до около 2000 лв. за всичко.


    Бихте ли ми дали съвет дали правилно се ориентирам с подобна конфигурация за тия цели?
    Най-вече дали ще мога да постигна независимо аудио от различни сорсове и сила, контролирано лесно и интуитивно.
    Ще мога ли да захраня до 10-те колонки според схемата? (няма да работят едновременно 10-те и на макс капацитет).

    Поздрави!

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #808

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    По-скоро си за изграждане на някаква стрийминг система тип Сонос/Хеос/Мюзиккаст , а евентуалният ресивър да си е част от нея (а не основа) и да ползва ресурсите .

  17. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #809

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Някакво мнение за Marantz NR1510, струва ли си не съм запознат с марката. Идеята е да замени Pioneer VSX-915 който въпреки годините си работи безупречно и изглежда като вчера излязъл от завода , обаче за съжаление аудио форматите са.....та за това. Друго особено е че съм ограничен от височината и за това предпочитам да е нисък модел.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #810

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Марката е много добра, но е 50W , 5 канален и не поддържа Dollby Atmos и DTS-X

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 54 от 62 ПърваПърва ... 4445253545556 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5211
    Последно: Вчера, 08:32
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 14:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 18:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе