Резултати от 1 до 2 от общо 2

behringer pmp 530 m

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    1
    #1

    Unhappy behringer pmp 530 m

    Здравейте,
    Наскоро си купих усилвател с вграден миксер, понеже се занимавам с узвочаване, но имам един въпрос на който не мога да си отговоря - мощостта която е посочена от производителя (4 охм - 300 вата ; 8 охм - 180 вата ) реална ли е, защото до сега свързвах няколко вида колони и все не можах да усетя голяма му мощост. Забравих да спомена че усилвателя е моно.
    Мерси предварително на всеки изказъл адекватно мнение.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #2

    Отговор: behringer pmp 530 m

    Привет.
    Беринджър е марка, синоним на тежки компромиси. Купува се само в краен случай. Дори и тогава не трябва. Естествено, имат няколко неща, които си струват парите, но и парите им не са малко.
    За конкретната машина. Първо - с импулсно захранване. Второ, стъпалото е клас D. И аз имам стъпало клас D, но то наистина вади обявените мощности. Но е друга марка.

    А на това само като му видиш килограмите и консумираната мощност, ти става ясно, че повече от 70 вата няма как да извади. Как да подаде 300 вата, като от мрежата дърпа 85. И с калпавото импулсно нещата стават още по-зле.
    Съжалявам, но това е продукт, направен за продаване, не за ползване.

    На открито нещата предполагам са още по-зле. 300 вата на площада са нищо.

    Видях му цената. 300 лева. За тия пари една биема 330W (втора ръка) и някакво миксерче за 100 лева и ще имаш сигурни 250 вата на канал при 4 ома. И то по-добре звучащи. Не че биемата е нещо по-сериозно, но в сравнение с конкретния беринджър е по-адекватен избор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Информация за тонколони BEHRINGER B815NEO
    От parahoda във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-12, 20:01
  2. Продавам: DJ USB конзола Behringer BCD3000
    От ventci във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 23-03-09, 23:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе