Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за TV out

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    15
    #1

    Въпрос за TV out

    Въпроса може да ви се стори тъп, но аз не съм много наясно със ситуацията и ще съм благодарен на всяко мнение.

    Значи имам дъно Soyo 5EHM +k6-2/400 +96RAM. Интересува ме дали с някоя от картите с TVout, които се продават до 50$ ще мога да гледам DivX на телевизор 21" с прилично качество естествено. Ако е възможно, коя карта бихте ми препоръчали?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #2

    Въпрос за TV out

    Здрасти!

    Най-добър TV-out имат ATI, така че прави си изводите за цени и модели. Аз съм си направил саморъчен DVD-player (то си е компютър де, но го ползувам само за тази цел) от стари и евтини компоненти - на него видеокартата ми е ATI Rage Pro Turbo 8MB с TV-out - изкарва ПЕРФЕКТЕН образ (доста по-добър от някои фабрични DVD-player-и, които съм виждал). Телевизорът ми е Samsung 21' PLANO.

    Успех!

    P.S. Говоря само за филми, десктопа на Windows нито една карта не го изкарва на TV като хората.





    Edited by - Stan на 16/12/2001 03:04:11



    Edited by - Stan на 16/12/2001 03:07:41

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #3

    Въпрос за TV out

    Ati ako iska6 doma6no kino.Te sa liderite v tova.



    Ne se ****** s men ako si pod 80 kg.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе