Резултати от 1 до 8 от общо 8

TV-out мъничък проблем:)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    TV-out мъничък проблем:)

    До колкото виждам повечето сте с TV-out на картите си или поне са ви минавали през ръцете.Та питам аз,как по-лесно да минавам от TV към монитор(пък и обратно),като нямам пряка видимост?Има ли комбинация от клавиши?Ще съм ви благодарен,защото пробвах един филм и се оказа истинско мъчение да се върна към монитора.С драйверите и софтуера на ASUS си беше супер,но с тези на MSI и nvidia си е чиста проба мъчение.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #2

    TV-out мъничък проблем:)

    Момчета,никой ли няма идея за моя проблем?Къде са светилата на форума?




  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    TV-out мъничък проблем:)

    Eeee,ама защо със драйверите бре:-)

    Има перфектни програмки за тая работа.

    Аз лично използвам TV Tool




  5. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #4

    TV-out мъничък проблем:)

    Аз не мога да схвана защо изобщо изключваш монитора? Просто пусни ТВ-то и гледай там, а монитора к'во ти пречи и той да си показва?



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    TV-out мъничък проблем:)

    защото baby thomas има опасност (поне теоретична) да се прецака монитора поради различната честота, на която работи телевизора и се подава от картата към него. в readme-то на tv tool изрично е споменато и дори си има предупредително съобщение при превключването в подобен режим - tv + монитор. не може да не ти е направило впечатление, че образът на монитора започва да трепти мн гадно (все пак пада на 50 hz - ние сме на pal - 50 hz, а не на ntsc - 60 hz) (не че 60 са кой знае колко де




  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #6

    TV-out мъничък проблем:)

    Здрасти!

    Не пишеш с каква карта си... При ATI този проблем изобщо го няма - включваш компютъра с телевизор - пуска се режим TV-out, после включваш с монитор - излиза си на монитора. Е, разбира се, трябва да си зададеш две различни схеми - "TV" и "Monitor" със съответните настройки, иначе образът излиза изчанчен, но тъмни екрани...няма такъв случай.

    Поздрави!




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #7

    TV-out мъничък проблем:)

    С драйверите на nvidia си е най-добре щото докато монитора си работи на 1152х864х100 Hz на ТV-to си гледам филмче и нямам никъв проблем. Докато с програми от рода на тъпия TVTool туй не може да стане, а пък и монитора ми почва да работи на 50 или 60 Hz, което не е много здравословно за него доколкото виждам картината.




  10. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #8

    TV-out мъничък проблем:)

    Чакайте,чакайте.Нещо не разбирам.Картата ми е MSI GF2 titanium т.е.GTS.Изтеглих последната версия на TV Tool,но как работи,защото при мен не се получава.Гасне монитора и само рестарт го оправя.А,после...олеле мале,Win-а зависва на първоначално зареждане.Uninstal е решението!...Работят си добре и в двата режима.Значи въпроса ми е:-<u></u>Как да сменям двата режима без пряка видимост чрез клавиатурата?




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мъничък набор от "Портабле" програмки
    От kris11 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 36
    Последно: 08-01-08, 21:14
  2. Отговори: 12
    Последно: 16-04-07, 17:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе