Резултати от 1 до 3 от общо 3

Geforce 4MX 440 AGP 8x TVout проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #1

    Geforce 4MX 440 AGP 8x TVout проблем

    Скоро смених старата Geforce2MX с тая новата видеокарта обаче не мога да изкарам картина на телевизора през тв изхода.Рових се из форумите, четох как да си направя кабел в ixbt.com, запоих си кабел от С-видео на Скарт букса, доста се постарах и пак ни6то не изкарах на телевизора освен смущения (и на двата си телевизора го пробвах, дори и през входа на видеото пробвах и все само смущения нито намек за картина!).Да няма няква фатка как да си използвам тв изхода?Четох в ixbt.com , руснаците доста добре са обяснили особеностите на тв изходите на Geforce 4MX и Geforce 4 Ti ма нещо споменато там като "не се надяваи да изкараш сигнал през тв изхода на Geforce 4MX 440 AGP 8x".Някой спречквал ли се е с този проблем и има ли решение за него? И изобщо имали пускане на тв изхода - пробвах с детонатори 30.82 и един от новите 66.72 все една и съща независимо дали давам Clone или DualView на Nview настойките?

    Направо съйалявам че си продадох старата Geforce2MX, беше по-бавна ама и бачкаше тв изхода...Връщане назад нема...




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #2

    Geforce 4MX 440 AGP 8x TVout проблем

    Направих си кабел от С-видео към Скарт букса и не успях да изкарам сигнал на телевизора и запоих на кабела резистор но и това не помогна (четох в един по-стар форум- резистора се запоява на яркостта и контраста на С-видео жака). Неска я вадих видеокартата и забелязах че до ТВ-изхода има джъмпер който не беше включен - въпроса ми е дали ако го включа (т.е. свържа двете пластинки) ще ми тръгне нормало ТВ изхода?

    На самата видеоплатка има и място, на което се запоява DVI изход но при мен липсва - нали е евтина. На ixbt.com четох за особеностите на видеокартата ми и там се споменаваше че задължително DVI изхода трябва да е включен за да изкарам сигнал през ТВ-изхода. Има ли шанс този джъмпер да включва

    DVI изхода и/или ТВ-изхода? Предпочитам да попитам отколкото да пипам дето не ми е работата и после да съжалявам за любопитството си.




  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #3

    Geforce 4MX 440 AGP 8x TVout проблем

    ако искаш да си провериш TV-Out-а на видеокартата просто ти трябват много стари драйвери - най-добре първите които са за МХ440..



    за последните драйвери "ключа от бараката" се крие в една настройка "Full Screen Video".



    по-лесно ще ти е на "clone" . Наличието на NView показва, че картата ти е детектнала телевизора, ако не беше - нямаше да го има НВюто..



    все пак нищо ли не излиза на тела ? Дори и Windows десктопа ли го няма ?



    и изобщо намери си някакъв кабел S-Video към чинч(RCA), не си играй да запояваш - струват по 4-6 лв при обирджиите ресет и комелсофт



    колкото за задължителното наличие на DVI конектор - не е вярно - аз съм имал досега само едно видео с DVI , пък винаги ми е бацал ТВ аута..












Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с GeForce GT520m и Blu-ray 3D
    От Lion4o във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 21
    Последно: 03-05-12, 18:53
  2. Проблем с GeForce 6600GT AGP
    От lord_bad във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-07, 18:18
  3. GeForce 8600GT 256MB ili GeForce 7900GS 512MB ili GeForce 7950Gt 256MB
    От Minava6t във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 16-05-07, 12:16
  4. GeForce 6600LE AGP проблем .!
    От Momodivx във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 17-08-06, 22:01
  5. АТI TVout - проблем
    От breiii във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 06-12-04, 21:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе