Резултати от 1 до 3 от общо 3

Помощ за избор на комбинирана готварска печка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    53
    #1

    Помощ за избор на комбинирана готварска печка

    Здравейте, ще купувам готварска печка, бюджет ми е около 500лв. Искам да е комбинирана с газови котлони. Спрял съм се на 2 варината:
    1. GORENJE K-57120AW2 - GORENJE K-57120AW2 :: Готварски печки :: Готварски печки :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria
    2.BEKO CSE 64320 DW/ГАЗ http://www.technopolis.bg/b2c/detail...E-64320-DW/GAZ

    Коя от двете е по-надежна като избор, имам в предвид като сервизна подръжка при евентуална повреда, коя /като марка/ дефектира по често ако някои има информация. Иначе като функции Бекото изглежда по-добре и с по-голяма фурна като обем и клоня повече към нея, но бих искал да чуя у друго мнение.
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Philippines
    Мнения
    18
    #2

    Отговор: Помощ за избор на комбинирана готварска печка

    Преди 14 месеца купих Gorenje K 67120 BW и поне до сега нямам оплаквания.Гаранционния срок е с година по-дълъг от този на турските.Сам трябва да решиш коя ще избереш. И аз се двоумях между тази и турска и избрах тази(въпреки по-високата и цена при близки качества).Успех в избора!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    18
    #3

    Отговор: Помощ за избор на комбинирана готварска печка

    в никакъв случаи беко.горението е поне среден клас.ремонтирал съм 4 хиляди печки и казвам,че от фурната на раховец 1 по-добра няма.за съжеление съм със стъклокерамичен плот(пълна глупост впечетляваща жените) и фурна с вентилатор за по-бързо печене.а добрите готвачи са казали на 150-180 градуса и по-бавно.та моята печка беше 950 лв електролукс,която според класациите е още по-добра.но раховеца е царицата на печките-20-25 год,без смяна нагреватели фурна.при прехвалените и западни сестри през 3-год задължителна смяна на нагревателите.слабостта на раховеца са котлоните(като изгорят се сменяват с немски)наи-калпави обаче са клЮчовете.трябва да се наложат санкции на русенския им производител-хем скъпи хем калпави.подобни турски клЮчове със същото качество са с 30% по-евтини

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся помощ за ремонт на готварска печка
    От amds във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 17-05-14, 21:26
  2. Отговори: 1
    Последно: 14-09-13, 07:14
  3. Избор на готварска печка
    От precious във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 22-02-09, 15:23
  4. Отговори: 1
    Последно: 12-11-06, 11:28
  5. Мнение за избор на газова готварска печка?
    От g_velev във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 03-10-06, 10:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе