Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 324 от 348 ПърваПърва ... 274314322323324325326334 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,846 до 4,860 от общо 5217
Like Tree1053Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #4846

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от i486 Виж публикацията
    Значи пълни пералнята, но не може да я пусне веднага по неясна причина, а трябва да е "по-късно". Аз си мисля, че основната причина да го прави е това, че може - има такава екстра и трябва да "изживее" голямото чудо.

    Останалите ти разсъждения са толкова наивни, че не знам как успя да ги измислиш. Значи големият ти зор е да се двоумиш дали да дадеш "много пари" за Бош или Сименс - затова набързо купуваш нещо за 500лв и след 3г - ново.
    Не знам при теб как е но повечето хора ходят на работа и като напълниш пералнята трябва да използваш примитивния таймер и ако не се върнеш навреме щото има хора които имат професии които изискват понякога да се работи ненормирано просто дрехите ще стоят в пералнята мокри. А когато имаш ползата онлайн и знаеш че в дадения ден ще закъснееш може да си пуснеш пералнята така че като се върнеш тя да е готова както и да променяш програмите в реално време не виждам какво толкова не може да се разбере това нещо. И да по добре да дам 1500лв с кеф за 9 години от колкото да си вземам пералня с последните стотинки както правят повечето заблудени хора даже някои си купуват на изплащане което е трагедия в българия и след 5 години като мине гаранцията като се счупи и като им обявят някаква фантастична цена почват като тебе и другите професори да плюят една марка и да възхваляват друга защото със скъпата пералня върви и скъпия ремонт но всеки си има глава на раменете.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #4847

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от PPP1 Виж публикацията
    Не знам при теб как е но повечето хора ходят на работа и като напълниш пералнята трябва да използваш примитивния таймер и ако не се върнеш навреме щото има хора които имат професии които изискват понякога да се работи ненормирано просто дрехите ще стоят в пералнята мокри. А когато имаш ползата онлайн и знаеш че в дадения ден ще закъснееш може да си пуснеш пералнята така че като се върнеш тя да е готова както и да променяш програмите в реално време не виждам какво толкова не може да се разбере това нещо. И да по добре да дам 1500лв с кеф за 9 години от колкото да си вземам пералня с последните стотинки както правят повечето заблудени хора даже някои си купуват на изплащане което е трагедия в българия и след 5 години като мине гаранцията като се счупи и като им обявят някаква фантастична цена почват като тебе и другите професори да плюят една марка и да възхваляват друга защото със скъпата пералня върви и скъпия ремонт но всеки си има глава на раменете.
    Повечето хора перат събота и неделя. Другият вариант е да я пуснеш вечерта преди да си легнал или ако държиш на таймер може да се пусне рано сутринта и като станеш да е свършила току що. Добре че е дистанционното пускане на перални, че иначе не се живее. И странно защо основно Самсунг го предлагат (пробутват), а "простите" Бош/AEG на двойно по-висока цена не са и помислили да сложат уникалната функция. Нещо ти куца логиката много здраво или вадиш от 300 кладенеца вода за да оправдаеш нежеланието си да платиш 1000лв (не че ги нямаш, но някак не ти се дават).
    espace и Gena_bs харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #4848

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от i486 Виж публикацията
    Повечето хора перат събота и неделя. Другият вариант е да я пуснеш вечерта преди да си легнал или ако държиш на таймер може да се пусне рано сутринта и като станеш да е свършила току що. Добре че е дистанционното пускане на перални, че иначе не се живее. И странно защо основно Самсунг го предлагат (пробутват), а "простите" Бош/AEG на двойно по-висока цена не са и помислили да сложат уникалната функция. Нещо ти куца логиката много здраво или вадиш от 300 кладенеца вода за да оправдаеш нежеланието си да платиш 1000лв (не че ги нямаш, но някак не ти се дават).
    Логиката ми е много правилна и доказана с времето аз за пералня не давам толкова пари жената искаше и я ползва интензивно а относно прането в събота и неделя мога да ти кажа че има и хора които се къпят само тогава но всеки си знае положението

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #4849

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от PPP1 Виж публикацията
    Логиката ми е много правилна и доказана с времето аз за пералня не давам толкова пари жената искаше и я ползва интензивно а относно прането в събота и неделя мога да ти кажа че има и хора които се къпят само тогава но всеки си знае положението
    Добре, разбрахме че си голям сметкаджия и смяташ, че хората, които купуват перални за 1500лв са глупаци, а умните вземат за 500лв. Важното е да си вярваш.
    iveto одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4850

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Предлагам да основем тук клуб на глупаците,които са се "набутали" със скъпи перални.
    Аз може да съм председател на клуба с моето AEG 9-серия за 2900лв.
    Ако някой има по скъпа,тогава ще бъда заместник председател...

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #4851

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Майка, като по-опитен и по-зрял човек ползва Сиеменс за 300 лева П2У.
    Вече 10та година. Четките на маторя се сменят на 5 години и гаааз.
    Лагера на барабана не е мръднал.
    Но пък възрастните хора са практични.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    74
    #4852

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    В крайна сметка поръчах еФтината https://www.technopolis.bg/bg/Peraln...064BY/p/650002
    Колкото изкара и пак нова.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #4853

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от cosera Виж публикацията
    В крайна сметка поръчах еФтината https://www.technopolis.bg/bg/Peraln...064BY/p/650002
    Колкото изкара и пак нова.
    Честито! Със здраве да си я ползвате.
    И да не забравиш да я регистрираш за удължена гаранция.
    cosera одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #4854

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    От сайта може да се изтеглиш ръководството. Най кратката програма е около 1 час - Quick Mix.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #4855

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, някой има ли досег с марката Ариели на Метро, че ги гледам пералните на цени 300-400лв, с 3 години гаранция, пък на мен ми трябва някакво евтино решение, че е за апартамент под наем.

  13. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #4856

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Турско китайски боклук. Кой ще я сменя/оправя като се счупи?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #4857

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    колега,то това е идеята...да изкара 6-7 години и при първото разваляне на боклука . Просто ми е интересно някой дали е ползвал такава и евентуално на колко години му е(тя така или иначе ще се ползва 4-5пъти месечно). Като цяло имам познати които ползват различни уреди на марката и като за най-евтините на пазара са бая доволни. Яно е че не очаквам чудеса, но все пак е за квартира

  16. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #4858

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Пералнята има много движести се части. Тя не е хладилник. Като има компромис с всяка една от тях е лотария колко ще изкара преди да се скапе нещо. Пари от пералня не трябва да се пестят щото после излиза скъпо. Това не е уред без който може. Сносните перални дето са направени да изкарат 5-10 години са към 1000лв, а наистина качествените (10-20г) над 1500лв. Ако си умен хазяйн вземи нещо дето няма да се чупи по два пъти в годината. Нещо втора ръка ще е 10 пъти по-добро от нова пералня за 500лв.

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4859

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    За квартирата като вземеш най-евтината,и после ти наводни жилището,тогава ще разбереш,защо не е трябвало да я купуваш.
    Gena_bs одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    72
    #4860

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Аз какво питам,вие какво ми отговаряте .... въпроса е конкретна марка и някой да ли има взимане/даване с нея(пределно ми е ясно,че е бюджетна и да не очаквам нещо кой знае колко ).....иначе предната пералня ми беше няква посредствена марка нисък клас(Ханса),при мен беше 10 години, при предният собственик сигурно поне едно 5г....та си изкара 15г и нито съм се наводнявал,нито съм дал една торба пари(при първият ремонт верно оива на боклука както спомена колегата ) ........ то по тая логика, дайте на набиваме пари за Миелета за по 2-3к лева и да спим спокойно . Пак казвам, интересуваме само конкретната марка, някой ако има да сподели впечатления .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе