Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е бойлера ви ?

Гласували
322. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Еldom

    132 40.99%
  • Diplomat

    42 13.04%
  • Tesy

    63 19.57%
  • Матев

    8 2.48%
  • Фламина

    4 1.24%
  • Ariston

    36 11.18%
  • Clage

    1 0.31%
  • Neo

    2 0.62%
  • Stiebel Еltron

    13 4.04%
  • Atlantic

    21 6.52%
Страница 12 от 113 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1686
Like Tree350Одобрявам

Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #166

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Според мен температурата ти е добре. От инструкциите за бойлера са дадени данни за загряване на водата от 12 до 65 градуса. Проблема вероятно ти е в термометъра върху бойлера. Друга възможност е да е попаднала пяна между водосъдържатела и термометъра. Ако те дразни много, ходи при комшийката да и измерваш температурата :rolleyes: .
    b.JPG
    enkov одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #167

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Благодаря за точния отговор, защото се бърках, че трябва да е 75С, ако е 65С, то си го прави. Пък иначе точно това и аз си мислех, че нещо има м/у термометъра и корпуса. Няма да го барам засега (да сменям термометър и терморегулатор).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #168

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от enkov Виж публикацията
    Благодаря за точния отговор, защото се бърках, че трябва да е 75С, ако е 65С, то си го прави. Пък иначе точно това и аз си мислех, че нещо има м/у термометъра и корпуса. Няма да го барам засега (да сменям термометър и терморегулатор).
    И моя елдом така показва, та може и да си е нормално това :-) А вода си има :-)
    enkov одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    16
    #169

    Отговор: Re:Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Моля за мнение за бойлер Татрамат OVK 81

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #170

    Re: Отговор: Re:Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от puxasm Виж публикацията
    Моля за мнение за бойлер Татрамат OVK 81
    Нямам впечатление но щом си готов да дадеш толкова пари за емайлиран бойлер,може да ги преслушаш тези за неръждаем http://www.dekamex.com/bg/products.php

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #171

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    колеги,аристона ми текна и е за смяна.бюджета е до 500-600 лв.давайте акъл,че ОНАЯ ша мъ изде.забравих да кажа,че трябва да е хоризонтален и между 80-100л.
    Този пост е редактиран от DUNDURMA; 28-07-13 в 08:14.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #172

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    колеги,аристона ми текна и е за смяна.бюджета е до 500-600 лв.давайте акъл,че ОНАЯ ша мъ изде.забравих да кажа,че трябва да е хоризонтален и между 80-100л.
    Сори за ОФФа, ама ОНАЯ не ГО ли иска по изправен?

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #173

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Колко ти издържа"Аристон"-а?.....Скоро гледах тук Атлантик зенео.Правени са в Франция и тука ги пуснаха с гаранция.....12 години!!Не са много скъпи,към300евро,доближават се по цени да Горение-то...Виждам това Зенео и в български сайтове,значи е на пазара и у нас.....Нямам идея добри или лоши са,все още няма коментари,но гаранцията си заслужава!!В БГ я дава вносителя 8 години.....Иначе ако гледаш и държиш на "сой"...Ами Стибел и АЕГ от Балмакс,но са доста по скъпи от твоя бюджет!....Успех!

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #174

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    аристона протече на 4 година-може и да е от фланеца.серията е титаниум с 7 г. гаранция,но не пратих отрязъка от гаранционната карта и не знам ще я признаят ли.за изправен няма място-банята е тясна и дълга.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #175

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Я си грабни един неръждаем на Елдом че виж какво става Бойлери Atlantic

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #176

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    И аз съм за Елдом - както съм писал и по-напред в темата - на 3-тата година сменях нагревателя, а на 5-та копчета и термозащитата, но за тея пари супер доволно!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #177

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    +1 за Елдом.
    Части бол и на приемливи цени. Най-важното според мен е правилната инсталация и монтаж, да работят коректно защитите и при повреда да няма поразии от сорта на наводнения.

    Не разбрахте ли, че повечето "маркови" стоки на нашия пазар са такива само по цената си?
    Основното правило за чуждестранните инвеститори и вносители е, че най-много се печели от бедните държави.
    V_Simeonov одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #178

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    давайте конкретни модели моля.
    julian7981 одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #179

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Бойлер 80 л, 3.2 kW, хоризонтален, неръждаем | Eldom Extra Life има и 120л Бойлер 120 л, 3.2 kW, хоризонтален, неръждаем | Eldom Extra Life Това е по-стария модел Бойлер 80 л, 3 kW, хоризонтален, неръждаем, голям диаметър | Елдом с 5мм по-малко изолация и елипсовидния фланец от който са се отказали явно поради конструктивни недостатъци.

  18. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #180

    Отговор: Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения

    Нека пак се върна на написаното от мен.Говорех за конкретен модел-Зенео.Дали Атлантик са качествени или не,не мога да кажа,няма отзиви,но в никакъв случай не са "фалшиви"!На някои модели тук в Словакия си е написано-Произведено в Украйна,на други АРЕ/демек Египет/На Зенеото си е написано -произведено във Франция.Най впечатляващото е 12 годишната пълна гаранция!Тя естествено важи за тук,в Чехия е 10 години,у нас гледам-8.На унгарския пазар Атлантик няма,поне аз не съм виждал из Будапеща......Това Зенео изглежда солидно направено,няма никакви ключове и регулатори изнесени от вън...Само дето е много грозно,едно такова тумбесто и ...абе,грозно!....Но,така са го измислили хората,това,че на мен не ми харесва,надали е важно!...Иначе Горене дават 2 години гаранция тук,Дражице-3,за някои модели 5.....Валис Премиум на Аристон,китайски, също са с 5 години гаранция.....Всъщност ,ако изключим естетическия момент,не е ли гаранцията най важната?Определено да!Това,че имало резервни части и били евтини...дрън-дрън,ако имаш главоболия и почнеш да човъркаш от втората година примирно....Известните марки нямат неръждавейка в моделите си!Не знам защо,но от продавач в магазинв Пловдив съм чувал,че именно неръждавейките сега били едни от най проблемните уреди!Пък Дундурмата да прескочи до един сервиз,техниците с удоволствие ще му кажат ,кое ремонтират най вече и кое по малко!Те умират да дават акъли и мнения,казвам го в добрия смисъл,т.е. винаги ще отговорят на питането му и то с кеф!.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 113 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  2. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  3. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 18:52
  4. мнения за проточни бойлери - Diplomat
    От d_karchev във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 08-05-10, 01:09
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе