Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 29 от 84 ПърваПърва ... 1927282930313979 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    плевен
    Мнения
    5
    #421

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Viking72, от твойта уста в божиите уши!
    Viking72 одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на boyanchav
    Тук е от
    Oct 2016
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #422
    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Точно този модел не знам, но имам подобен. Работи шумно, но повечето сушилни са така. За намачкване работи като други тоест добре е. Повече от 770лв аз не бих дал за този модел.
    Сушилня Gorenje D7564 | СУШИЛНИ | Техника.БГ
    Горе-долу на такава цена ми я предлагат. Доста по-добра отколкото в техношитовете. Смятам да я сложа върху пералня ЛГ със сходни размери. Посъветваха ме да сложа плоскост върху пералнята и отгоре сушилнята. Функциите 30-60-90 мин. сполучливи ли са или са прекалено къси? Относно спането - естествено, че няма да спя при нея, но не искам да я чувам през две затворени врати вечер докато работи.

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #423

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Добър човек съм,на никого не завиждам имам ли възможност помагам.Така,че се радвам заедно с теб за новата придобивка.
    milenium73 одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3
    #424

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Кажи топ 3 да гледам, моля другите участници във форума да не се срамуват " Моля за мнение за сушилня BOSCH WTW85530BY http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/Dryer-BOSCH-WTW85530BY/p/683001, какви са и плюсовете или минусите на марката и/или модела, приемам предложения за други марки и/или модели, ценови диапазон до 1600лв. с 5г. гаранция."

    - - - - - - - - - -

    Анкета кой, коя сушилня ще избере AEG-T8DEC68S http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/...EC68S/p/687477 или BOSCH WTW85530BY http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/Dryer-BOSCH-WTW85530BY/p/683001
    Този пост е редактиран от chistolud; 20-11-17 в 20:15.

  6. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #425

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Boscha, който гледате е най- високия клас на марката - 8- ма серия, има и пет годишна гаранция. Аз, ползвам Bosch wtw875w0, който е за немския пазар и е подобен . Работи много- добре, относно шума....не е безшумна , когато включва самопочистването се чува пукане, но при затворена врата на стаята се усеща слабо ( предполагам като всяка сушилня)! По- назад в темата, колега спомена за недостатък на модела точно самопочистващата функция, но ще поживеем и ще разберем!

    Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #426

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от chistolud Виж публикацията
    Кажи топ 3 да гледам, моля другите участници във форума да не се срамуват " Моля за мнение за сушилня BOSCH WTW85530BY http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/Dryer-BOSCH-WTW85530BY/p/683001, какви са и плюсовете или минусите на марката и/или модела, приемам предложения за други марки и/или модели, ценови диапазон до 1600лв. с 5г. гаранция."

    - - - - - - - - - -

    Анкета кой, коя сушилня ще избере AEG-T8DEC68S СУШИЛНЯ AEG T8DEC68S | Сушилни | Домакински електроу&#1088 или BOSCH WTW85530BY http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/Dryer-BOSCH-WTW85530BY/p/683001
    Нещо не те разбирам,кажи какво те интересува?
    Сигурно се ебаваш/бъзикаш/,но не е редно!
    Този пост е редактиран от Viking72; 20-11-17 в 22:34.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #427

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Колеги ZANUSSI ZDH-8333PZ как ви се струва за 679лв? Дали е еднаква с електролукс/АЕГ в същия клас 8кг А+ нали са под една шапка?
    Този пост е редактиран от Zygot; 20-11-17 в 23:03.

  10. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #428

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от boyanchav Виж публикацията
    Горе-долу на такава цена ми я предлагат. Доста по-добра отколкото в техношитовете. Смятам да я сложа върху пералня ЛГ със сходни размери. Посъветваха ме да сложа плоскост върху пералнята и отгоре сушилнята. Функциите 30-60-90 мин. сполучливи ли са или са прекалено къси? Относно спането - естествено, че няма да спя при нея, но не искам да я чувам през две затворени врати вечер докато работи.
    По-шумна е от пералнята, но в другата стая не се чува. Шумът може да е дразнещ в стаята, в която работи, но то е въпрос на вкус. Моята е под плота в кухнята до пералнята и има някаква вибрация (бучене) , която мисля че не е нормална. Дойде техник и каза, че не можело да се нивелира добре, защото е под плота. С пералнята, която е точно до нея пак под плота този проблем го няма.
    Суши добре и моята е А+++ енергиен клас, така че е доста икономична на автоматичната програма със сензорното сушене. Единствения минус е въпросното бучене, но не е края на света.
    Моята дойде с екстра гумени крака за поставяне върху пералня, но не съм ги използвал. В упътването пише как се монтира над пералня. Самото упътване го има на сайта на Горение.
    Този пост е редактиран от kokovox; 21-11-17 в 09:03.

  11. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #429

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Хилядолетник73 поздравления. Със здраве да си я ползвате[emoji482].
    milenium73 одобрява това.

  12. Junior Member Аватара на boyanchav
    Тук е от
    Oct 2016
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #430

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Благодаря за инфото, ще я отнасям

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    435
    #431

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от chistolud Виж публикацията
    Моля за мнение за сушилня BOSCH WTW85530BY http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/Dryer-BOSCH-WTW85530BY/p/683001, какви са и плюсовете или минусите на марката и/или модела, приемам предложения за други марки и/или модели, ценови диапазон до 1600лв. с 5г. гаранция.
    Ето ти менение:
    Имаме я баш същата с парната фукнция и 9-те и килограма вече 2 год и работи без забележки. Парната функция за тези години съм я ползвал точно 2 пъти и то за да я пробвам. спокойно можеше да си я спестя и да спестя едни 200лв. Самопочистващия се кондензатор е голямо удобство и за сега не се е затлачил, че да викам техник да я чисти (което и беше основния цитиран проблем по западните форуми). Ще видим за в бъдеще дали ще трябва почистване. Резервоара и е голям доста често жената пуска по два цикъла без да изпразва резервоара и нормалния филтър. Сигурно втория цикъл отнема повече време, но машината се оплаква от филтър за чистене или пълен резервоар едва на третия цикъл.
    95% от времето се ползва на програма за памук 9кг.
    Моята беше с 2 год гаранция - тогава не предлагаха 5г.
    Машината работи затворена в шкаф поставена върху пералня. (подобен БОШ 9кг 1400об.)
    Има неща които суши трудно като детски плюшени играчки пълни с вата. Но за тях сме и купили една метална кошница която се поставя вътре и не се върти, трудно сушимите неща се слагат на рафтовете на кошницата и машината се пуска по време (1-2-3ч) докато изсъхнат проклетиите.

  14.  
     
  15. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #432

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от orlincho Виж публикацията
    Ето ти менение:
    Имаме я баш същата с парната фукнция и 9-те и килограма вече 2 год и работи без забележки. Парната функция за тези години съм я ползвал точно 2 пъти и то за да я пробвам. спокойно можеше да си я спестя и да спестя едни 200лв. Самопочистващия се кондензатор е голямо удобство и за сега не се е затлачил, че да викам техник да я чисти (което и беше основния цитиран проблем по западните форуми). Ще видим за в бъдеще дали ще трябва почистване. Резервоара и е голям доста често жената пуска по два цикъла без да изпразва резервоара и нормалния филтър. Сигурно втория цикъл отнема повече време, но машината се оплаква от филтър за чистене или пълен резервоар едва на третия цикъл.
    95% от времето се ползва на програма за памук 9кг.
    Моята беше с 2 год гаранция - тогава не предлагаха 5г.
    Машината работи затворена в шкаф поставена върху пералня. (подобен БОШ 9кг 1400об.)
    Има неща които суши трудно като детски плюшени играчки пълни с вата. Но за тях сме и купили една метална кошница която се поставя вътре и не се върти, трудно сушимите неща се слагат на рафтовете на кошницата и машината се пуска по време (1-2-3ч) докато изсъхнат проклетиите.
    Ако, не Ви е проблем може ли да качите снимка на тази кошница? Просто ме заинтригува, изглежда ще е практична за ползване, при сушене на определени материи.

    Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    1
    #433

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,

    Искам да ви попитам дали някой може да даде характеристики за сушилня АЕГ - AEG Lavatherm T523
    Искам да суша дрехи за новородено и искам да съм ссигурна, че сушилнята си заслужава. Ще я вземем втора ръка от Германия, а не мога да намеря абсолютно нищо. Ще съм много благодарна за малко помощ.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    435
    #434

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    Ако, не Ви е проблем може ли да качите снимка на тази кошница? Просто ме заинтригува, изглежда ще е практична за ползване, при сушене на определени материи.
    дават го за вълна, ние вълната си я търкаляме с памука.

    Bosch Wool Basket Dryer Rack - WMZ20600

    chany одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #435

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Да допълня за ZANUSSI ZDH-8333PZ гледах я на живо и казана е от поцинкована ламарина което ме отказа. Електролукс/Аег са с неръждавейка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 84 ПърваПърва ... 1927282930313979 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе