Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 59 от 84 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #871

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    С каква гаранция и барабан е Шарп-а?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #872

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    3г гаранция и барабан с иноксово покритие (лъскав) . Те и скъпите са с такъв баранан .Баш неръждавейка не съм видял до сега .Неръждавейката не я лови магнит . Пробвах я и съм доволен .Много е тиха и изсушава много бързо ,за около 1 час .Като я стартирам изписва 180 минути ,но след известно време сваля времето и за около 1 час дрехите са перфектно сухи и меки .Абе за тая цена си е идеална .

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #873

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Колега инокса е неръждаема стомана, няма такова нещо като иноксово покритие. Барабаните на пералните и сушилните се правят от неръждаема стомана/инокс. Това с магнита не е точно така, все пак всички сме виждали иноксови хладилници налепени с магнити.
    Просто има различни видове неръждаеми стомани, като в зависимост от вида си са различно феритни, сиреч някои ги лови здраво магнита, други по-малко, трети въобще, тази която не я лови магнита се нарича аустенитна, тя е с най-силни антикорозионни свойства, но това не означава, че тези, които го лови магнита на са неръждаеми.
    Zubcho, espace и tanatos харесват това.

  5. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #874

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Ааа ясно . Вярно, че го лови по слабо от обикновено ,пък и аз тествам с неодимов магнит, който е доста по силен от другия . Значи барабана си е неръждавейка .Но има и сушилни с поцинковани барани .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Летница
    Мнения
    11
    #875

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Двуумя се!Търся съвет!!!
    Харесал съм си две сушилни,едната е с термопомпа,инверторен мотор и е с 2 години гаранция. Другата е с термопомпа, но без инверторен мотор с 5 години гаранция.Та въпроса ми е заслужава ли си заради инверторния мотор да доплатя 130 лв повече и да загубя 3 години допълнителна гаранция? Благодаря на отзовалите се,предварително!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #876

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Не си струва според мен, ще спестиш 2-3лв/ ток на година, а четките на обикновенния мотор са левчета и ще ти изкарат повече от 10г.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    105
    #877

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, майка ми от много време иска сушилня и мисля, че е време да я получи. Ще съм благодарен ако ме ориентирате във въпросите ми. Насочил съм се към Бош, Аег и Електролукс. Знам, че е обсъждано, но честно казано не прочетох някакви твърди аргументи против някоя. По начало се насочих към АЕГ 8ма серия и по конкретно https://www.aeg.bg/laundry/laundry/d...ryer/t8dbg48s/. Като гледам разликата между моделите в серията са външни, килорами и дали има осветление. Съответно избрах най-изгодната от 8кг. После се сетих, че те са под шапката на електролукс и повечето им модели се различават козметично, нищо че АЕГ се води скъпата марка. Аналогичният модел на електролукс е този https://www.electrolux.bg/laundry/la...ryer/ew8h458b/, който в момента е 900лв и е със 100лв по евтин от този на АЕГ, но пък само с 2г гаранция от друга страна. Блазни ме и 9та серия, уж по добра, но не съм убеден, че в случая 300лв повече за нея си заслужават, това е моделът https://www.electrolux.bg/laundry/la...ryer/ew9h378s/. Четох, че аег имали един двоен филтър, което те изтъкват като плюс, но срещнах коментари, че не било. От моделите на Бош съм се насочил към https://www.bosch-home.bg/productlis...ers/WTR85V10BY, тя съответно е със 100лв по скъпа от АЕГ и се чудя дали си заслужава да се дават още 100лв повече за модела със SelfCleaning Condenser. От всички тези модели най-евтиният е 899 за електролукс, а най скъппият 1300 почти, а ми изглеждат еднакви като класове. Приемам предложения и от други марки. Благодаря предварително.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #878

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Моето скромно мнение-не съм техник,но имам кофти опит с по-стара серия Бош.На него много внимателно погледни времетраенето на програмите,че за мен това си е проблем/суши 4 кг за 4 часа ,както е времетраенето за 8 кг./Нещото което ми каза техника,който виках 2 пъти-по-добре да не е със самопочистващ кондензатор/не знам защо/Тези които са със самопочистване се водят на сервиз/само на сервиз/ за профилактика според ползването.От потребители знам,че мин.година профилактиката беше 100 лв.Отделно навремето като избирах видях,че Бош имат допълнителен филтър пред кодензатора и за това я избрах/спира повече мъхове,а почистването е точно 2 мин.и то на месец го правя аз/. АЕГ нямаха такъв ,а от преди 3 год.нещо беше изчезнал Електролукса,така,че не знам там как е.Аз предпочетох да имам такъв.Приятелка е с АЕГ от 2 години и е доволна много.Отделно зависи и какво като материя е прането и капацитета на пералнята.Примерно е добре сушилнята да е с по-голям обем от пералнята за да не мачка.Аз ползвам всичко на всичко 2 програми памук и смесено,като на смесеното примерно капацитета е 3 кг./не се слага повече/това важи и за повечето модели.Та и това погледнете.В друг форум има страшно доволни от Горене/аз специално съжалих 1000000 пъти ,че не взех такава-хем е иноксов барабан,хем суши по-бързо,а и е бюджетна/.Родителите ми са с Горене 5 години и са много доволни,а аз не съм от Бош.Но имайте предвид ,че е лично неангажиращо мнение,има и много доволни от марката.Отделно за 1300 лв.грубо има и Миеле на промо.И все пак 5 год.гаранция не е маловажно .Успех!

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #879

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Търси се сушилня без специални изиквания за А+++ екстри или луксозно изпълнение. Изискванията са:
    1. Издържливост - ще работи всеки ден, че и по два пъти дневно
    2. Възможно по-голям капацитет
    3. Цена до 800лв. Машината ще е дарение за едно защитено жилище за лица с увреждания.
    Моля спецовете в темата за аргументирани мнения.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #880

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Търси кондензационна, а не с термопомпа.
    Kaar одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #881

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте! Може ли, мнения за тези модели:
    1. https://zora.bg/product/da83ili
    2. https://zora.bg/product/t8dbg48s
    3. https://www.technopolis.bg/en/Dryers...EG48S/p/687524
    Първоначално се спрях на Gorenie понеже е с иноксов барабан и инверторен мотор, осле попаднах на добри отзиви за другите две. Може ли, вашите мнения, коя от всички да измера? Благодаря предварително!
    Този пост е редактиран от JORO71; 15-12-20 в 21:22.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    33
    #882

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте!Мнението Ви за тази сушилня - MIELE TSF643 WP EcoSpeed&8kg и по-скоро има ли нещо по особено в почистването на филтрите й, от рода на това да се носи в сервиз на определено време и др. такива.


  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #883

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Ако имаш парите - купувай я. Мийле се носи само за скрап след 20-30 години или като ти писне от нея.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    33
    #884

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Това ми е идеята - даваш повече пари... и забравяш. Ще я взема и дано не ме ангажира със себе си. Благодаря!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #885

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    hahaha 2300лв. за тези пари ще си вземеш две, а и Миеле не е това, което беше, то и ние имахме Индезит пералня, която изкара над 20г..
    chorlavia одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 59 от 84 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе