Резултати от 1 до 6 от общо 6

Ориентирайте ме!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    15
    #1

    Ориентирайте ме!

    Здравейте, съфорумници! След вашата помощ вече се ориентирах към човека и климатика, който искам. Сега на дневен ред идва останалата техника в апартамента- пералня, фурна за вграждане, хладилник, плот с газови котлони за пропан бутан и аспиратор. В момента сме двамата само двама, но скоро се надявам да станем повече. С оглед на факта, че в момента правим цялостен ремонт, сме леко затруднени финансово и търсим възможно най-оптималното откъм цена-качество. Насочили сме се към марката Gorenje,тъй като след ровичкане из форума стигнах до извода, че в съотношение цена-качество това е най-доброто. Няма да се купуват наведнъж нещата, така че ако имате предложения и за по висок клас неща, но отново в рамките на разумното, предлагайте. Благодаря ви!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2

    Отговор: Ориентирайте ме!

    Като отидеш да си поръчаш някъде кухненските шкафове ще те ориентират. После само телевизора остава.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #3

    Отговор: Ориентирайте ме!

    Словенската компания за домакински уреди Gorenje ще премести цялото си производство на хладилници в Сърбия. Китайският гигант Hisense, който наскоро придоби Gorenje, реши от 1 януари 2019 г. хладилната техника вече да се произвежда в новия огромен завод в град Валево, на 100 км югозападно от Белград.
    В сайта на Gorenje за България тази промяна на собствеността вече една година не е отразена.


  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #4

    Отговор: Ориентирайте ме!

    За съжаление Горение вече не са това, което бяха и то от няколко години.В развойния им отдел махнаха старите кадри и назначиха някакви момченца, на които им наредиха да правят икономии.Това го знам от човек, който от години поддържа контакти с тях и поне два пъти в годината ходи до Словения. Ако се търси приемливо качество на разумна цена е по-добре да се насочиш към Беко за хладилник и пералня и Hansa за фурна и плот

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    15
    #5

    Отговор: Ориентирайте ме!

    Ок, а ако сложа ориентировъчен бюджет 2000-3000лв ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #6

    Отговор: Ориентирайте ме!

    Ще влезеш в този бюджет на фирмите, които изброих.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе