Резултати от 1 до 2 от общо 2

Пералнята с предно зареждане може да източи, но не довършва източването

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2022

Пералнята с предно зареждане може да източи, но не довършва източването

Благодаря на всеки предварително!

Имам Samsung Front Load Washer, нямам точния модел под ръка, но мога да си я грабна при нужда. Всеки път, когато пускам товар, на дъното остава басейн. Повечето от направените поправки са за запушен маркуч, но това не е така за този, защото ако започна натоварване, той моментално източва останалата вода и виждам как излиза от маркуча. Така че аз съм наистина озадачен защо не завършва източването, ако може да се отцеди.

Това е wf316BAC

2.  
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011

Отговор: Пералнята с предно зареждане може да източи, но не довършва източването

that should work: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis ut cursus mi, tincidunt porttitor eros. Curabitur quis congue velit. Ut finibus arcu id velit tempor suscipit. Ut posuere pharetra massa sit amet congue. Pellentesque et ligula at est ultrices euismod ut at odio. Sed et maximus enim. In porttitor odio eu dolor tincidunt, eget pellentesque nibh tempus. Donec feugiat ligula sapien, at aliquam ex maximus vitae. Etiam ac felis elit. Suspendisse convallis urna at turpis commodo, non consectetur justo mollis. Ut vestibulum placerat sapien, in aliquet sapien congue a.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Пералнята ми не тръгва
    От nik2p3 във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-20, 13:05
  2. Не довършва програмата
    От charliii във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 28-02-15, 21:12
  3. Пералнята изпатка
    От glowndark във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 04-04-14, 23:27
  4. Отговори: 5
    Последно: 25-10-12, 12:47
  5. Отговори: 0
    Последно: 22-12-09, 23:34
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе