Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

ЕМАГ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    ЕМАГ

    Преди малко повече от месец закупената ми преди повече от 2 години 32-гигабайтова флашка Kingston USB 3.0 стана "write protected"
    Понеже си е моя и мога да се занимавам с нея в свободното си време, се опитах да я съживя по всеки известен на човечеството начин, но не би...

    Направих рекламация в Емаг и преди няколко часа ми пристигна замяната - 64-гигабайтова Kingston Savage USB 3.1

    Чест прави на Емаг, че не ми замениха старата с аналог, а с технологично възможно най-новото, при това с по-голям обем (е, Kingston Savage 32GB не съществува, но пък имат 32-гигабайтови аналози на старата ми...)
    Новата е убийствено бърза, дори на дъното ми, което не поддържа USB 3.1, а само 3.0

    на AS SSD Bench Sequential прави Read/Write 200/130 МВ в секунда

    Единственият минус беше, че действат наистина бавно, но явно сервизът им е в Румъния и се е наложило да пътува чак до там, за да решат какъв епитаф да й напишат на надгробната плоча

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #2

    Отговор: ЕМАГ

    FearMe , ще разваля малко ентусиазма ти. Някои фирми вече назовават USB 3.0 ---> USB 3.1 gen 1.Това е търговски трик . Трябва да се прави разлика между USB 3.1 gen1 и USB 3.1 gen2. Едното вади максимален теоретичен трансфер от 5Gb/s , а второто от 10 Gb/s.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: ЕМАГ

    ентусиазмът ми е подплатен от резултатите от тестовете, тъй като старата ми 3.0 правеше 70/12

    дори да решим да игнорираме официалните данни от сайта им, резултатите ми подкрепят твърденията за 350/180 при закачане на дъно с 3.1
    (аз съм с Z77)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    66
    #4

    Отговор: ЕМАГ

    Въпреки първоначалните отрицателни отзиви, които излязоха по новините за неспазени гаранционни условия от страна на Емаг, моите първи впечатления са доста положителни. От единия от черните им петъци си купих електрически верижен трион, който си стоеше кротко в килера, докато най-накрая не реших да го ползвам след няколко месеца. Налях му масло и... не тръгна. Писах им, казаха че ще пратят куриер да го вземе за тяхна сметка. Взе го куриера и след 1 седмица писаха, че нямат налични да го подменят и имам 2 опции - или да си избера нещо от сайта им и да ми приспаднат сумата за триона, или да им пратя банкова сметка да ми възстановят сумата. Пратих им банковата си сметка и на следващия ден преведоха парите.

  6. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #5

    Отговор: ЕМАГ

    Силно подозирам, че Емаг са само една пощенска кутия, а истинския доставчик спазил условията на гаранцията е Асбис.
    Това разбира се не значи нищо лошо за Емаг, даже напротив - ориентирали са се към коректни достачици, с което пък имат възможност да осигурят добро гаранционно обслужване на клиентите си.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Отговор: ЕМАГ

    пакетчето ми пристигна от румъния...

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #7

    Отговор: ЕМАГ

    Е то има и "Асбис Румъния"

    В името на спорта:
    https://www.it4profit.com/shop/pages...ang=ro&sid=705 (it4profit.com е един от сайтовете на Асбис)
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от MitkoS; 10-03-17 в 10:16.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #8

    Отговор: ЕМАГ

    Определено грешиш MitkoS. Emag е много далеч от... пощенска кутия.

  11. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #9

    Отговор: ЕМАГ

    Причината да си мисля за "пощенска кутия" е покупката на лаптоп от един мой приятел - поръчката тръгна уж от сайта на емаг, пък в крайна сметка лаптопа беше договорен и купен от Ардес.
    На самия сайт пише поне на някои изделия, че са от друго място - ardes, pic computer
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #10

    Отговор: ЕМАГ

    Да, Emag е аналог на Амазон.
    Освен свои стоки, срещу заплащане предлага и "щандове" на други търговци.
    И да, по този начин може един продукт да се предлага от няколко търговци.
    Когато купиш продукт от външен търговец, то документация и гаранция е към него, а не към Емаг. А в случая се обсъжда гаранционно обслужване от ЕМАГ.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #11

    Отговор: ЕМАГ

    Революция на цените 19 - 22 септември. >>> офертите тук.
    20 топ предложения:

    1. 55-инчов телевизор LED Smart LG с 18% отстъпка за 1 299 лв. вместо за 1 589 лв.
    2. 32-инчов телевизор LED Game TV LG на цена 399 лв.
    3. 32-инчов телевизор LED Star-Light с 20% отстъпка за 269 лв. вместо за 339.99 лв.
    4. спортна видеокамера GoPro Hero 5 Session с 12% отстъпка за 599.99 лв. вместо за 684.99 лв.
    5. преносима тонколона A+ BST2 с 50% отстъпка за 29.99 лв. вместо за 59.99 лв.
    6. фитнес гривна Xiaomi Mi Band 2 за 54.99 лв.
    7. фитнес гривна Garmin Vivosmart 3 за 229.99 лв.
    8. eBook четец Amazon Kindle 6 Glare за 179.99 лв. + подарък: предпазен калъф по избор
    9. червени слушалки On-ear Beats EP by Dr. Dre за 149.99 лв.
    10. прахосмукачка без торба Daewoo с 35% отстъпка за 89 лв. вместо 137.99 лв.
    11. прахосмукачка с воден филтър Zelmer Aquos за 219.99 лв.
    12. ютия Tefal Supergliss Easycord с 33% отстъпка за 59 лв. вместо за 89 лв.
    13. сокоизстисквачка за плодове и зеленчуци Star-Light с 50% отстъпка за 54.99 лв. вместо за 109.99 лв.
    14. сокоизстисквачка за плодове и зеленчуци Gorenje за 49 лв.
    15. нутри блендер Heinner за 89 лв.
    16. блендер StarLight Toro с 35% отстъпка за 69.99 лв. вместо за 109 лв.
    17. електрическа четка за зъби Oral-B Vitality Plus Cross Action за 39 лв.
    18. преса за коса Remington за 59 лв. + подарък: маска за лице
    19. пералня Slim Indesit за 339 лв.
    20. хладилник с фризер Indesit за 399 лв.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #12

    Отговор: ЕМАГ


    Използвай код: lucky13 при покупката от Emag

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #13

    Отговор: ЕМАГ


  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #14

    Отговор: ЕМАГ

    чудна промоцийка ,навсякъде е 1050-1100 лв ,тука е 1350

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #15

    Отговор: ЕМАГ

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    чудна промоцийка ,навсякъде е 1050-1100 лв ,тука е 1350
    Сори, за един познат е линка, тук е най-лесно.
    Цената на разопакован - има вариант по-надолу е 1199. с 13% отстъпка - 1044лева с Фактура, което в случая е важно - тоест 870лв + ДДС.
    Защото тези, които го предлагат по 1050 -1100 както казваш, фактури не дават...
    Та... идея за случая има и то съществена. Просто трябва да се гледа в детайли, а не първосигнално...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе