Резултати от 1 до 6 от общо 6

Автоклиматици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    8
    #1

    Автоклиматици

    Здравеите Въпросът ми е следния ? Как става на 100% източването на маслото от авто климатична инсталация с машина или чрез развиването на пробката на компресора ? Съответно ме интересува после пак ли с машината се влива масло или от пробката одгоре на компресора. Въпросите ми може да са елементарни но молиа за вниманието ви

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Автоклиматици

    Не може на 100% да се източи !Масло има не само в компресора , но и по тръбите ! Най-добре е да се направи рециклиране на фреона в инсталацията с машина и тя си дозира новото масло и изхвърля старото !

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    8
    #3

    Re:Автоклиматици

    Ама имаш на предвид че само от вакума на машината ще излезе и маслото и фреона ...............?

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:Автоклиматици

    Колега , по-добре е да го видиш наживо ! Машината си има таблица и според марката автомобил си извършва необходимите дейности ! Системата е под налягане !

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    8
    #5

    Re:Автоклиматици

    Може би си прав но дори и нагледно ниама логика в това само с вакум да изтегляш и маслото от системата и то на 100% когато се налага да прминеш от R12 наR134

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #6

    Re:Автоклиматици

    Като искаш я надуй / системата / с въздух и направи промивка с етанол / етилов алкохол / ! На 100% не става !

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. продавам станция за автоклиматици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 8
    Последно: 02-11-12, 19:40
  2. Лаишки въпрос за автоклиматици
    От Slade във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 45
    Последно: 13-01-09, 00:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе