Страница 347 от 354 ПърваПърва ... 297337345346347348349 ... ПоследноПоследно
Резултати от 5,191 до 5,205 от общо 5297
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #5191

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Дали си струва си отговори сам.
    Лудост!
    Такива паро за 20 годишна техника!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #5192

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Не

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    11
    #5193

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Има още две тошиби от DR серията и те са по 1300лв без монтаж и пътни разходи едната е от 2012г. много ми хареса тая серия но и парите им са много.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #5194

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от denisbelyata Виж публикацията
    Здравейте,мисля да купя тошиба 255JDR 2004 година цената му е 1700лв.с монтажа от пловдивса фирма с добри отзиви за нея,притесняват ме само годините и дали си струва за тия пари толкова стара машина.
    Ако цената на климата е 1300 с монтаж и е висок клас от 2012 година насам може. Има голяма вероятност да не ти го предлагат като 9-ка а като 12-ка примерно с една година гаранция и после по 50-60 кинта абонамент на година и станаха 1800 с 3 години гаранция, ако стане нещо такава същата я няма. Не е проблем че е 2004 година но парите са много за тези години. Ако ти я дадат за 1000 лева вземай я.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    11
    #5195

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    TOSHIBA RAS-251EDRH 1300лв без монтаж и трябва аз да намеря фирма за монтаж климатика е във Варна а аз съм от смолянско,ако бяха по 1000лв с монтажа хизобщо нямаше да се замисля.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #5196

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от denisbelyata Виж публикацията
    TOSHIBA RAS-251EDRH 1300лв без монтаж и трябва аз да намеря фирма за монтаж климатика е във Варна а аз съм от смолянско,ако бяха по 1000лв с монтажа хизобщо нямаше да се замисля.

    Не ме разбирай погрешно но ако стане нещо с тая машина наистина ще станеш денис белята особенно ако е нещо по фрапантно. Избери най малкия наклон на съпротивление а това е доверена фирма за монтажи и нещо класно и ново и АКО стане нещо фирмата да е при теб на следващия ден. В случая гаранцията ти се поема от фирмата вносител във варна и ако стане нещо пак ще идва фирмата която го е монтирала за да направи протокол и ако не е заради лош монтаж най вероятно ще искат 30-40 лева. Смолян е доста близо до Пловдив, от тук няма ли та чак от варна. Пловдив е меката на агенти за к2у

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    11
    #5197

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Не ме разбирай погрешно но ако стане нещо с тая машина наистина ще станеш денис белята особенно ако е нещо по фрапантно. Избери най малкия наклон на съпротивление а това е доверена фирма за монтажи и нещо класно и ново и АКО стане нещо фирмата да е при теб на следващия ден. В случая гаранцията ти се поема от фирмата вносител във варна и ако стане нещо пак ще идва фирмата която го е монтирала за да направи протокол и ако не е заради лош монтаж най вероятно ще искат 30-40 лева. Смолян е доста близо до Пловдив, от тук няма ли та чак от варна. Пловдив е меката на агенти за к2у
    Наясно съм с тия неща(монтирал съм климатици преди 12години)но във Пловдив намерих две тошиби от DR серията от 2004 година за по 1300лв без монтаж и пътни а тоя от Варна пак за 1300лв но 2012г.Ако някой знае някъде да има по евтин и нов да ми пише.Искам да го монтирам в спалня 15кв 40кубика 1северна стена външна и 1западна външна и е много студена без изолация в къща дограма 2.33 на 1.43.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #5198

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    взимай ги това са корави машини
    Rumb@ta и rosswen харесват това.

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #5199

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Вземай го....аз съм с голямото братче на 255-ицата.Всяка DR при добре обслужена машина е за предпочитане пред съвременните рахити.
    Aleksandars, Rumb@ta и rosswen харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    11
    #5200

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте,някой има ли характеристиките на тоя модел и как е при дефрост тих шумен,знам само че има всички екстри май. SHARP AY-Y25XE6

    - - - - - - - - - -

    Поръчах 255JDRа пък квото стане дано искара повече години.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #5201

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    281JADRS - Здравейте някой може ли да помогне, как да си стартирам самопочистването, автоматично всеки ден . А още по добре ще е, ако някой има цялото упътване, превод. Понеже ми дадоха от фирмата два хвърчащи листа, които са ги копирали от Александър Щерев.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    11
    #5202

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Мога да ти обясня как да го пуснеш на заводска настройка да се самопочиства всеки път след спиране,но тука незнам как ще стане.

    - - - - - - - - - -

    Ако не си го оправил пиши ми на лични.

    - - - - - - - - - -

    Да се запиша и аз със един "изхвърлен климатик " Тошиба 281JDR,за сега съм много доволен.Даже неможах да повярвам че може да слезе на 20вата по дислея а по уреда 17вата при 11градуса външна и 23 зададени в стаята около 23градуса и всички врати отворени на етажа без хола.Общо 107кубика 41.2квадрата.Направих и видео мисля че небеше дефрост но не съм сигурен не погледнах външното тяло но вътрешното си работеше нормално.

  16. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #5203

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Вярваш ли, че компресор+електроника+2 вентилатора работят с 20W?
    Било си е обикновен ОФФ.
    Честита машинка.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    11
    #5204

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Благодаря,не ми се вярва да работи на 20вата но турбината си работеше и духаше като на първа степен,фуджицуто при оф си духа едвам забележимо и се разбира че е в оф.Може пък да съм го хванал като излиза от оф ще го следя тия дни да видя до колко ще му падне минимума.

    - - - - - - - - - -

    Качих клипа в ютуб от тела немога тука Toshiba-ras281JDR виж го там.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #5205

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Само трафа е 12-13 Вт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе