Страница 337 от 354 ПърваПърва ... 287327335336337338339347 ... ПоследноПоследно
Резултати от 5,041 до 5,055 от общо 5297

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    14
    #5041

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    То и при мен се справяше една духалка, ама отоплявах една стая. Конкретизирай - възможно най-нисък бюджет. Само монтажа е едни 150 лева.
    Не знам колко са достатъчни,но да кажем 1000 макс ? Според това дали ще може и 2рата стая до някаква степен малко да се охлажда/отоплява.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #5042

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    ако говорите като цяло за втора употреба,може и да впишете в бюджета,но ако е за качествена машина -съмнявам се.не бъркайте втора употреба с без пари.не казвам,че няма начин,а че няма да е лесно.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    2
    #5043

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Добре, предложете колко ще са достатъчни

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #5044

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте, някой може ли да предложи климатик/ци за 45м2, височина 5м – автосервиз.
    Стените са от стоманобетонови панели, дограмата е единично стъкло 20-25м2. (размерите не са мерени точно)
    Идеята е да се ползва като дежурно отопление през нощта и да поддържа 10-12градуса.
    За предпочитане е от Софийска фирма, но е вариант и да се закупят от Пловдив.
    Бюджета е 2500-2600лв с монтажа.
    Ако някой има подходящо предложение нека ми пише на лично или тук за да му дам координатите на собственика.
    Линк със снимки.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #5045

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте може ли да ми дадете информация за климатик Fujistru AS-V28C 2013 година . Удачен ли е за монтаж във всекидневна ново строителство 26 квадрата ( височина 250см ) , изолация и дограмта , южно изложение . Може ли спецификация на климатика и какви екстри има , базов модел ли е ?

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #5046

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Търся си клиамтик за дневна/кухня. Някаква девятка ще свърши работа. Екстри не ми трябват а само надеждна работа.
    Проблема е, че ми трябва за гр. Свищов.
    Дали може да се намери решение на този проблем?

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #5047

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    ala-bala, модела ще Ви свърши работа за помещението което сте описали. Не е базов модел, има хубави параметри и хардуер.

    fantoms, взимате си машина от другаде и намирате някой да е монтира качествено.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #5048

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Някакви предложения за 9ка или корава 7-ца?
    Може и на лични.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    9
    #5049

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте, 5 години ползвам безотказно к2у Sharp AY-R28XC и съм много доволен. Но днес не иска да включи на топло - в смисъл задавам 24градуса, навън е 14градуса и нищо не започва да духа, чува се че външното тяло прави опит да се развърти, но спира и на дисплея на вътрешното тяло почва да мига (-0 минус нула) и (9 девет) и така ги редува. Сега
    го пробвах на студено минимума е 18, върти вътрешното тяло, външното не се чува да развърта.
    Пробвах да пусна изсушаване на въздуха пак
    само вътрешното работи външното не се развърта,но от 37% за 5мин стана 40%. Пробвах и автоматичния режим,но уви не започва да духа, но чух че външното се развъртя. Включих и автоматичното почистване и след това пак пробвах - климатика не иска да работи и това е.
    Профилактиката от фирмата продавач в първите гаранционни 3 години се състоеше в пръскане с обезмаслител на вътрешното тяло, без проверка на нивото на фреона. Така че последните две години сам си мия вътрешното. Климатика цяло лято си работеше нормално, последно го пуснах на 3 октомври без никакъв проблем си духаше студено. Моля дайте мнение, обадил съм се на доверен техник, но ще може да ми обърне внимание следващата седмица.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #5050

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    jibrone, проблема е във външната платка. Свързано е с четирипътния вентил и други неща покрай него.

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    9
    #5051

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Aleksandars, благодаря за отговора, като написах поста оставих климатика в автоматичен режим на 25градуса с надеждата нещо да се случи. Току що влязох (2 часа по-късно) пак в стаята и климатика работи перфектно вдигнал е 25градуса. Сега вече незнам какво да правя? Да го пробвам ли в нормален режим само на топло или да го оставя на автоматично( по принцип не ползвам автоматично).

    Едит: Цялата вечер климатика работи в автоматичен режим без проблем.
    Притеснява ме грешката, която даде преди това (-0) и (9). Каква диагностика мога да направя за да знам дали има проблем? Не искам да ме изненада в по-студено време.
    Моля дайте идея.
    Този пост е редактиран от jibrone; 22-10-20 в 09:15.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #5052

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Той Александърс ви даде "идея", че най-вероятно е за "майстор". Каква друга идея очаквате - магическа комбинация от натискане на бутони от дистанционното ли. Ако не сте специалист, освен да го изключите от захранването и после да ги включите, да смените няколко пъти режимите друго какво да ви посъветват.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    27
    #5053
    Здравейте от скоро съм собственик на климатик. Toshiba 281 bars. Доста четох във форума и нищо не можах да намеря за него. Само разбрах че е от 2008г. Производство. Потърсих ръководство за употреба но не намерих. Някой може ли да помогне.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #5054

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Защо не потърсихте инфо и ръководство от този който ви го е продал? На тъмно ли го купихте?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    27
    #5055
    Не на тъмно посред бял ден . Говорихме че ще потърси после се оказа че не е могъл да намери за това търся помощ. Нали за това са форумите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 13:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 09:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 17:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 15:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 22:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе