Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #1

    Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Купих си климатик Хитачи 2ра употреба от Варна клима преди 1год и съжалявам жестоко за това, Дадох 1200лв и родителите ми отново стоят на студено, още първата година 2месеца след монтажа спря и му сменяха компресор, сега преди 5 дена му правиха профилактика и от вчера отново не работи..Бесен съм, утре отивам да пускам жалба в КЗП,.... Пълно безобразие....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #2

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Профилактика не се ли прави на пролет или на есен?

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #3

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Цитат Първоначално публикувано от didoniad13 Виж публикацията
    Бесен съм, утре отивам да пускам жалба в КЗП,.... Пълно безобразие....
    И от какво ще се оплачеш? Ако климатика е гаранционен, фирмата има ангажимент да го отремонтира.

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Явно машината не е била наред,ако има гаранция фирмата ще си я поеме,а и за К2У,незнам как ще се сезирате КЗП.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #5

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Твоята грешка е, че си дал 1200лв. за втора ръка климатик, като за същите пари можеше да си вземеш нов.
    Какво са виновни от фирмата, че втора ръка клима дефектира, при положение, че досега са го обслужвали, че дори и компресор са сменяли.

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #6

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    "Не е луд този, който яде баницата, а който му я дава"
    "Имал си бол пари - платил си я"
    "Човек каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи..."

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #7

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Твоята грешка е, че си дал 1200лв. за втора ръка климатик, като за същите пари можеше да си вземеш нов.
    По отношение на гаранцията и сервиза, не би трябвало да има разлика в условията и обслужването.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #8

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Ами излгежда разлика няма, сменили са му компресора, че и профилактика са му правили, но явно колегата е изтеглил късата клечка, но с техниката втора ръка е така, риск печели-риск губи.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #9

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    аз съм много доволен от Варна Клима .. преди 13 години си купих от тях нов климатик ,до ден днешен си бачка има една профилактика от тях и 3-4 от мене ,без ремонти ..

  12. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #10

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    didoniad13 , защо тръгваш с лошото? КЗП се ползва, като крайна мярка, когато нямаш решение на проблема. Климатика гаранционен ли е? Ти обади ли се във фирмата, за да ти отремонтират климатика?
    Или пак с номера пишеш, като се надяваш от фирмата да прочетат и да минеш тънко?

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    аз пък искам да отбележа друго нещо: втора хубост 1200 лв с монтажа (предполагам) определено е машина, която нов от магазина гаранция ще е 2-2,5К

    освен ако ракийм не ме обори с линк....

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #12

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    То никой не знае за кой точно климатик става дума, но за 1200лв. +- 100лв. има достатъчно читави нови климатици, че да се търси втора ръка и да се поемат рисковете, с които се сблъсква човека в момента.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #13

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Всъщност, читавите машини с новите цени, без монтажа започват от около 1600 лева. Хубав монтаж, изпълнен както трябва и с правилните материали, започва от около 250 лева. А за хубава нова машина, която на мен да ми хареса, трябват почти 3000 лева, без малко, с монтажа.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #14

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Широкумата е по малко :D

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #15

    Отговор: Варна клима климатик Хитачи 2уба,ужас, не повтаряйте моята грешка, утре отивам в КЗП

    Да, ама Мега не ми дава да си я купя, заради скопения и компресор! Трябва да и го разменя с твоя!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 31-12-20, 16:42
  2. Джапан клима - Варна
    От valmigo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 23-06-13, 11:12
  3. Отговори: 22
    Последно: 26-11-11, 17:27
  4. Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!
    От relaxxx във форум Черен списък
    Отговори: 23
    Последно: 27-08-09, 00:41
  5. Клима във Варна
    От Flitmo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 27-04-09, 22:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе