Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 157

Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #136

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Може да се работи с калцуни ние така работим слагаме по два чифта и не се късат. Като чета все едно за мои монтаж е писано. Радвам се че има колеги да работят така.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #137

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Не съм съгласен че калцуните са за бърза работа,имам дни в който ползвам калцуни по 4-5 часа,качвам се на стълбата по 40-50 пъти,много рядко ми се случва да ми се скъсат калцуните.Не се заяждам с никого,много харесвам форума и го чета с интерес,но ми прави впечатление че сте се събрали 5 човека и само Вашето мнение е от значение,ако някой каже нещо различно се нахвърляте върху него,мисля че целта на тези форуми е да се споделя и помага,а не да си ги мерим.

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #138

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Напротив, мнението на всеки е важно. Стига да е споделен личен опит. Понякога можем да си позволим спор, защото ако някой има опит с една машина, друг има опит с 200 такива.
    Този пост е редактиран от Mega; 15-01-13 в 22:20.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #139

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    касапа е прав-без снимки си е само една реклама.

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #140

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от Yordan_Vergilov Виж публикацията
    Най-голямо впечатление обаче ми направи, че използваха калцуни и си ги слагаха при всяко влизане вкъщи. Самото изпълнение беше на ниво - поразместиха някои неща, така че да е удобно, опънаха найлони, ползваха торбички и прахосмукачка при пробиването. Направиха вакуумиране преди да пуснат фреона, сложиха пластмасов канал, за да се скрият тръбите и на тръгване си събраха всичките боклуци и кашоните. Почти не се забелязваше, че е имало монтаж в къщата, даже и жената беше доволна
    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Найлона се къса за 10 мин. ако се работи здраво. Качване на стълба с калцуни е приключение, осен това и опасно. Накрая си носиш найлона отгоре, отдолу при стъпалото няма никой.
    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Може да се работи с калцуни ние така работим слагаме по два чифта и не се късат. Като чета все едно за мои монтаж е писано. Радвам се че има колеги да работят така.
    Цитат Първоначално публикувано от procar Виж публикацията
    Не съм съгласен че калцуните са за бърза работа,имам дни в който ползвам калцуни по 4-5 часа,качвам се на стълбата по 40-50 пъти,много рядко ми се случва да ми се скъсат калцуните.
    Супер! Само още една крачка Ви дели да сте на едно с корифеите в монтажите, а именно да слагате каска като се качвате на стълбата.



    Този пост е редактиран от aruba_man; 16-01-13 в 08:41.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #141

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    ВСЕКИ МОНТАЖ ТРЯБВА ДА Е ТАКЪВ...................нито климите ,нито монтажите можем да стигнем.ако някой ме обори(ще се радвам за което)да си снима монтажите с клип,но това да не се окаже,че е само за пред форума.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #142

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Лесно им е на тях я вижте с каква акумолаторна дрелка пробива стената тя е или итонг или гипсокартон. Да дойдат да пробиват нашите панелки да ги видя. Кои да снима клип ние гледаме да си вършим работата и затова няма кой да снима.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    192
    #143

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Аз също мисля, че форума е за това всеки да споделя своето мнение сводобно, но ми прави лошо впечатление картелчето на Мега, които винаги оплюват чуждото, само тяхното мнение е меродавно и се изказват като най-големите разбирачи и специалисти. Даже се правят констатации кое било истинско мнение и че не можело да се монтира с калцуни. Сякаш форума е единствено място, от което си намирате клиенти и си го браните със зъби и нокти. Съжалявам за острия тон, но мисля че малко прекрачвате границата на нормалния форумен етикет. Има много фирми в България, които работят добре и не трябва да подлагме всеки пост на съмнение, защото не мисля че това е идеята на този форум.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #144

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Всъщност, аз много не разбирам оплакванията на потрбителите от лошите монтажи. За мен те самите са си виновни в 90% от случайте. Та реално на 10тата минута след като дойдат монтажниците е ясно как ще протече монтажа. Нрмалната реакция, според мен, е човек да ги спре и най учтиво да помоли фирмата да вземе мерки или изпрати друг екип. Ако няма адекватна реакция, връщане на машината и търсене на нова фирма!

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #145

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от Pr_br Виж публикацията
    Аз също мисля, че форума е за това всеки да споделя своето мнение сводобно, но ми прави лошо впечатление картелчето на Мега, които винаги оплюват чуждото, само тяхното мнение е меродавно и се изказват като най-големите разбирачи и специалисти. Даже се правят констатации кое било истинско мнение и че не можело да се монтира с калцуни. Сякаш форума е единствено място, от което си намирате клиенти и си го браните със зъби и нокти. Съжалявам за острия тон, но мисля че малко прекрачвате границата на нормалния форумен етикет. Има много фирми в България, които работят добре и не трябва да подлагме всеки пост на съмнение, защото не мисля че това е идеята на този форум.
    ... Аз само не разбрах, защо ме намесвате мен тук? Защо, когато се появи доволен клиент трябва да сме в "картел"? Нали уж апелирате всеки да има право на мнение? Ако моето мнение пречи на някой, за мен не е проблем да си го спестя, както доста колеги вече направиха! Все повече започвам да ги разбирам.

    Уважавам всички колеги, само една фирма ми е неприятна и не мисля, че работят добре (с условия)! Да си лепиш стикерите по чужди машини е меко казано некоректно! Това разбира се е мое мнение, не ангажирам никой с него. Фирмата няма да коментирам, из форума има достатъчно писано за нея от портебителите с любов.
    Този пост е редактиран от Mega; 16-01-13 в 11:29.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    192
    #146

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    ... Аз само не разбрах, защо ме намесвате мен тук? Защо, когато се появи доволен клиент трябва да сме в "картел"? Нали уж апелирате всеки да има право на мнение?
    Уточнявам какво точно съм имал предвид, за да няма свободни тълкувания и интерпретации, като тази в която ти се изкарваш жертвата. Аз не видях някой да е оспорил мнението на Cage, в което е споделил, че е доволен от твоя монтаж. Напротив, прието си е най-нормално. По-надолу на подобно мнение обаче веднага сте наскачали като оси и почвате да обяснявате как не може с калцуни да се монтира и тн.
    Иначе аз приключвам темата, каквото имах да кажа като страничен наблюдател на форума съм го казал.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #147

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    ... и какъв е проблема? Нямам право на мнение ли? Да пробвал съм да работя с калцуни и не става. Не се надяват на 46-ти номер работни обувки, ако случайно станат се късат на 5-тата минута. Да висиш от прозореца с калцуни е лудост, да ходиш по покрив с тях също. Да, не ползвам калцуни и не ми е нужно. Имаме достатъчно мощни прахосмукачки за да работим чисто. Колегите имат друго мнение, както виждаш уважавам го и не споря с тях. Всеки си има стил на работа.

    ... и какво ако мнението ми съвпада с друг потребител на форума, значи сме в картел ли? В какво ли не бях обвиняван до тук? Ако препоръчам Nocria, че работя за марката, ако препоръчам Toshiba, че работя за Тошиба. Хайде осъзнайте се? Съжалявам, но ако има един недоволен от една машина а 200-та доволни, имам право да кажа, че проблема не е в машината нали? Тук доволните рядко пишат, те седят на топло и са забравили, че имат киматик. Имам си мнение, изградено, както от лични наблюдения над машините така и от доста голям feedback от клиенти. Позволете ми да монтирам и препоръчвам машини, които смятам за добри. Съжалявам, но няма да ме накарате да препоръчвам машини с посредствени данни и изкуствено завишено реноме. Ако за някой те стават, то за мен не стават. Едва ли мога да бъда обвинен в необективност, има теми започнати лично от мен в който възлагам голями надежди на даден модел, след това съвсем обективно, казвам как седят нещата реално. За разлика от други, аз не съм вносител на дадена марка и не съм пристрастен към нея. Ако имам пристрастия, то те са само към добрата техника, без значение на марката. Освен това съм пристрастен към вносителите, които се грижат за клиентите си, осигуряват поддръжка и части в най-кратък срок. Както и не харесвам вносители, които след като си продадат стоката забравят за клиента.

    Който има очи, чете и осмисля написаното, който няма се оправя както може.
    Този пост е редактиран от Mega; 16-01-13 в 13:05.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #148

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Ми да взема и аз да се изходя по въпроса. Има съфорумци, които са доказали професионализма си с годините - Сашо, Мега, Велев, Ванко... няма да ги изреждам всичките. Виждали сме много техни монтажи, а мнозина от нас са ползвали и услугите им. Всяко от тези имена е доказана гаранция за качество, извоювана с годините. И когато се регистрира потребител, пеещ мантри в първото си мнение, за фирма, от която има многобройни оплаквания из форума, вродената ми мнителност пожела да види снимка от така професионално извършените монтажи. Ако господина, бе предоставил такава, щяхме да избегнем негативната част от дискусията.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    2
    #149

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    здравей, препоръчвам ти ...............................

    И ти здравей.
    Това не е място за реклама, а за споделяне и взаимопомощ.
    За 15 минути откакто си регистриран си нацвъкал 2 мнения, и двете без полезна информация в тях и чисто рекламни. Моля, вземи мерки и спазвай правилата на форума. Опитай се да бъдеш полезен за да е полезен и форумът за теб.
    kod

  18. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #150

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Чудя се кой да ми монтира lg-тата(LG H09MW-ATHENA) и за момента съм се спрял на K&B клима. Имате ли някакви впечатления от тази фирма, обадих се и бяха учтиви. Друг вариант е Вимакс, но не чета хубави работи за тях във форума. Някакви предложения?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-09-12, 17:41
  2. фирма за покупка и монтаж на климатик в Хасково
    От MoreT във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-12, 21:50
  3. Избор на фирма за монтаж на климатик
    От korab във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-10, 22:33
  4. Коректна фирма за продажба и монтаж на климатици в София!
    От TRICHKO във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 13
    Последно: 07-08-09, 19:52
  5. Отговори: 6
    Последно: 15-03-08, 18:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе