Страница 57 от 60 ПърваПърва ... 7475556575859 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 899

Добре ли и извършен монтажа?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #841

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #842

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    много красива машинка .. тука климите са 10г назад

  4. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #843

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Кога ще ги внесат тези Хитаци в България, 2030-та ли?
    Хубавото на японския пазар е, че от всяка марка има десетки модели между които да избираш. От базови машини, до такива натъпкани с всевъзможни глупости и глезотии.
    Докато на европейския пазар ни сервират все по постни манджи.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #844

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    ами моя Хитак е един от малкото дето го има почти идентичен на японския пазар само че е модел 2004-5 ли беше

  6. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #845

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Климатик като климатик.
    Натъпкан с излишни "заврънгачки" чиято единствена цел е да оскъпява продукта.
    Какво му трябва на един климатик за да е добър? Добър, а не красив.
    Климатика е прост уред за охлаждане и за отопление, а за да има някакъв смисъл от използването му, трябва и да е евтин. Особено когато става въпрос за отопление.
    Добър хардуер, добър софтуер и безшумна турбина са напълно достатъчни. Хилядите клапи, прахосмукачки, очи, йонизатори, микровълнови фурни и т.н. не го правят по-безшумен или по топлещ. Дори напротив.
    Има мъжки играчки за избиване на комплекси при които имат по-голям смисъл от екстри и си заслужава да бъдат платени.

  7. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #846

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ами моя Хитак е един от малкото дето го има почти идентичен на японския пазар само че е модел 2004-5 ли беше
    2009 е,нали аз имам дядото на твоя.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Климатик като климатик.
    Натъпкан с излишни "заврънгачки" чиято единствена цел е да оскъпява продукта.
    Какво му трябва на един климатик за да е добър? Добър, а не красив.
    Климатика е прост уред за охлаждане и за отопление, а за да има някакъв смисъл от използването му, трябва и да е евтин. Особено когато става въпрос за отопление.
    Добър хардуер, добър софтуер и безшумна турбина са напълно достатъчни. Хилядите клапи, прахосмукачки, очи, йонизатори, микровълнови фурни и т.н. не го правят по-безшумен или по топлещ. Дори напротив.
    Има мъжки играчки за избиване на комплекси при които имат по-голям смисъл от екстри и си заслужава да бъдат платени.
    Повярвай ми че няма как да сравняваш японските машини с европейките.Казвам го от опит.А тези натъпкани екстри са направени с цел да доставят комфорт и икономия на машината.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #847

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията

    Повярвай ми че няма как да сравняваш японските машини с европейките.Казвам го от опит.А тези натъпкани екстри са направени с цел да доставят комфорт и икономия на машината.
    Няма да ти повярва! Ти кога повярва? Око да види, ръка да пипне-н`ъл тъй!

  10. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #848

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Няма да ти повярва! Ти кога повярва? Око да види, ръка да пипне-н`ъл тъй!
    Когато пипнах и видях.

  11. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #849

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Може ли въобще да се говори за комфорт при една ДУХАЛКА? Все едно да натъпчеш бойлер с Екстри и да твърдиш, че ти топли водата много комфортно.
    И как точно прахосмукачката окото и плазмата ще допринесат за комфорта, ако за да ти стопли стаята трябва да духа и да вика с 27dB примерно?
    Или този вятър и този шум като минат покрай трите клапи и прахосмукачката стават като топлата вода от бойлера с екстрите. Е друго си е
    Аз не го разбирам това. Сори.

    Да не говорим, че според написаното в темите за климатиците с прахосмукачки има такива които за "по-добър комфорт" са ги направили да не можеш да си избираш кога да ти прахосмучи филтрите.
    Аз една клапа и една турбина едвам изтрайвам.............. камоли нещо което може да се състезава с комбаин по брой механизми.
    Мерси за такъв комфорт.
    Ама Аз съм си Аз. Машината вероятно е адски добра и ще се хареса на някой който би се лишил от истински комфорт за тези пари, само за да може да се похвали на приятелско семейство колко много клапи и прахосмукачки има климатика му.
    Лошото е, че за да се похвали трябва да покани някого на гости. Още по-лошото е, че като го покани трябва да го нахрани. А най-трудното ще е да го накара да гледа към стената когато човека се е съсредоточил върху това какво има на масата
    Този пост е редактиран от mimojef; 10-04-20 в 08:00.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #850

    Добре ли и извършен монтажа?

    Оффтопик.
    Мимоджев, започва да ми харесва как мислиш. Ама ще им свикнеш и на тия шумове. Поне така си мисля. Моите вече дори не ги забелязвам. От тях вече искам единствено да не се трошат и да изкарат колкото се може по-дълго време. И моето Хеви в хола, може са се каже, че има доста атрактивен вид и впечатлява гостите, които не са го виждали, ама какво от това?
    Ако щете ми вярвайте, от един месец съм в къщата, на пелети, с всички придружаващи екстри като примъкване на чували, чистене и т.н.
    Липсват ми климатиците от ден първи, а топлината изобщо не я усещам по-различна от тази на климатиците. 23-24гр. не ми се струват нито по-топли, нито нещо повече. Може би и защото температурата на водата е 45-48гр., а не 70-80. Отделно, че въздухът се изсушава повече и овлажнителят бачка цяла нощ, за да докара едни 40-45%.
    Този пост е редактиран от rosswen; 10-04-20 в 07:54.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #851

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Плацебо ефекта е много силен при някои хора , при други е подсилен от икономическа гледна точка . Аз като притежател и на японски 100В. и и така наречените европейски от дълги години , мога да кажа че нито има кой знае каква разлика в харченето на ток да не кажа друго . А за комфорта , климатик като климатик със съответните нюанси на работата зависеща от модела .

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #852

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Аз съм на същото мнение - климатик като останалите. Топли , справя се както другите ми два европейски модела. Не слиза на обявения минимум, дефроства на час под 0 градуса, дефростът е шумен. При другите ми два такива кусури няма.
    Харчи ток според желаната температура и топлозагубите на помещението, по разход на ел. енергия се нарежда на 2ро място, най-икономичен е мицубишито. Най-много ток пък харчи подовия дайкин, но работи в по-голямо помещение.

  16. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #853

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Не се прихласвайте по новите модели за японския пазар. Нали е все термопомпа. Подробностите са без значение. Купувайте Митсубиши Хеви и спете спокойно.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #854

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    ...Купувайте Митсубиши Хеви и спете спокойно.
    Вече са и със специална втулка за по добър сън.

  18. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #855

    Отговор: Добре ли и извършен монтажа?

    Изказвам специални благодарности на MEGA за чудесно извършения от него монтаж преди 2 дена.
    Климатика работи прекрасно,а за всички които се чудят каква машина да си поставят в 12кв./м спалня,то Mitsubishi Heavy SRK20ZS-W/SRC20ZS-W PREMIUM 7000 BTU e съвсем подходяща.

    P1040780.jpg
    P1040781.jpg
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от iveto; 28-05-20 в 16:33.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 57 от 60 ПърваПърва ... 7475556575859 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпроси свързани с монтажа
    От wils0n във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 21
    Последно: 17-09-13, 15:46
  2. Документ за извършен монтаж на климатик
    От imegogo във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 09-03-10, 20:49
  3. Haier HSU-09HA103/R2(DB) за 750 лв. с монтажа
    От rumo във форум Климатици Haier
    Отговори: 48
    Последно: 21-09-09, 21:31
  4. Относно монтажа
    От asd_klima във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 33
    Последно: 27-11-07, 00:25
  5. Внимание при монтажа на климатици !!!
    От DEF във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 2
    Последно: 23-06-06, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе