Страница 76 от 78 ПърваПърва ... 26667475767778 ПоследноПоследно
Резултати от 1,126 до 1,140 от общо 1162
Like Tree367Одобрявам

Монтаж на климатици - цени и отговорности

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #1126

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Колеги препоръчайте ми фирма или човек за монтаж на климатик в или около Ямбол

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1127

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Ив сервиз, на Трите вятъра.

  4. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #1128

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от KOTSATA Виж публикацията
    Колеги препоръчайте ми фирма или човек за монтаж на климатик в или около Ямбол
    Желязкови клима

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    7
    #1129

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от climahit Виж публикацията
    Да... Нормално... Само че това е клип, направен за реклама и нищо друго... и тук в България има няколко фирми, които си правят подобни клипове. Но съм гледал техни монтажи и нчмат нищо общо с това от клиповете им... P.S. : А дали в Япония монтажа струва 150 BGN ( не намерих конвертора за валути )
    По цената която са дали на сайта с клипа https://www.denri.com/contents/category/price/ цената която искат за монтаж на домашен климатик е 207 лв. без уговорки колко е голям климатика. Но те япончетата са тъповати и в Япония стандарта е доста по-нисък оттук и работят почти благотворително.
    dddilian одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    6
    #1130

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Искам да изкажа още веднъж, моите добри впечатлени от монтажа и най вече от бързата и адекватна поддръжка на климатик от Александър. За Пловдив горещо го препоръчвам.
    DUNDURMA и Mega харесват това.

  7. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1131

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Ти едва успя да го похвалиш за монтажа, а и вече стигна до поддръжка
    Грешки винаги стават важното е да се оправят.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    6
    #1132

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Прав си но грешката не бе при него а при производителя, но той го отнесе И се убеждавам, че не само монтажа е важен но и адекватната подръжка. Така, че внимавайте в избора!!!
    bobivg одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1133

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Ти едва успя да го похвалиш за монтажа, а и вече стигна до поддръжка
    Грешки винаги стават важното е да се оправят.
    СОРИ,ма току що осъзнах,че ЩЕРЕВИ имат вина за гаранционен проблем с машината..............поне това се разбира от писанието ти.ако греша-моля да бъда извинен

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #1134

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Ти едва успя да го похвалиш за монтажа, а и вече стигна до поддръжка
    Грешки винаги стават важното е да се оправят.
    А ако ти е монтирал десетина машини, в рамките на няколко години, как ще коментираш? Сигурно не си запознат, но забърса и лайната на едно пазарджишко говедо - монтажник, което ми беше сасипало чисто нова машина. Грешки стават, когато се натресеш на неправилната монтажна група или пък техник. Случвало ми се е.
    Mega и ivan9494 харесват това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1135

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от Ferio Виж публикацията
    Прав си но грешката не бе при него а при производителя, но той го отнесе И се убеждавам, че не само монтажа е важен но и адекватната подръжка. Така, че внимавайте в избора!!!
    Каква грешка е била, нещо на тошибите им зачестиха грешките.

  13. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1136

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    СОРИ,ма току що осъзнах,че ЩЕРЕВИ имат вина за гаранционен проблем с машината..............поне това се разбира от писанието ти.ако греша-моля да бъда извинен
    Къде точно видя да приписвам вина на някого, а и как бих могъл при положение, че потребителя не дава никаква информация за проблема. Пределно ми е ясно, че проблема може да е и от дефектна машина. Също така не вярвам и в безгрешните хора.
    В този пост така и в първият му единствено което прави са четки без каквато ида е информация. Може и само затова да се е регистрирал, няма лошо щом се чувства длъжен.
    Отговора му на моя коментар "Прав си но грешката не бе при него а при производителя, но той го отнесе " предизвика истинска усмивка в мен и бях решил да го подмина, затова само го харесах.
    Понеже виждам как вече се готвите да откриете DMS линия ще коментирам и него.
    Отстъпката за дистрибутори на тази машина надхвърля поне два пъти цената на монтажа и тя не е случайна. На всички вносители на която и да е марка им е ясно, че ще има процент гаранционно дефектирали машини. Тогава разходите за установяване на проблема и отстраняване (загубеното време), транспорт до клиента (може и няколко пъти да се наложи), физическата подмяна на дефектиралата част, зареждане с фреон (евентуално) ще е за сметка на монтажната фирма. Така, че няма никакво геройство, а е очаквано поведение на всяка сериозна монтажна фирма. Заради тези разходи отстъпките, които имат са различни от тези които вносителя може да си позволи да направи на краен клиент.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    6
    #1137

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Уверявам ви няма под вола теле Сашо при мен е монтирал и подържал общо 7 машини ако не бъркам. Познанството ни е от този форум, когато някой си разбира от работата заслужава похвали, както и да звучи. Сигурно има и други читави фирми в Пловдив, аз съм избрал вече и се опитвам да спестя четене в форума и неприятни моменти за някого. Не разбирам от клими на техническо ниво за да коментирам, машини, проблеми, доставчици и гаранциони условия. Затова се обаждам на Александър и не си губя времето. Всеки е свободен да избира когото и каквото си реши.
    DUNDURMA, Mega, bobivg и 3 други харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    121
    #1138

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Хора, какво се задърляхте за една фраза? Ок. Човека е доволен, Хвали ЕрЕс Логистик... няма лошо. От неговата си камбанария са ОК. Има право, и се възползва от него.
    Друг явно не ги одобрява... съвсем нормално. Гледни точки - хиляди и все различни.
    Всеки си преценява. Аз също от форумните писания си имам мнение... но вие нещо на обидени го докарвате?
    ... Идват празници, нека да се уважаваме?...поне до другите такива..

    Изпратено от моят SM-A515F с помощта на Tapatalk

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    5
    #1139

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Здравейте, препоръчайте фирма за монтаж на климатик-Стара Загора/Пловдив,аз съм по средата.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    35
    #1140

    Отговор: Монтаж на климатици - цени и отговорности

    Здравейте,

    Моля да ми препоръчате монтажна фирма на климатци за София района на Бъкстон.

    Поздрави

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Инструменти за монтаж на климатици
    От d_imige във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 101
    Последно: 12-10-15, 14:04
  2. Фирма за монтаж на климатици
    От stich1 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 27-05-14, 16:49
  3. климатици general на ниски цени!
    От nikolas4o във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-10-12, 12:34
  4. Цени за монтаж на ел. осветление и видеонаблюдение.
    От taralion във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 6
    Последно: 28-09-10, 10:34
  5. Технополис, Жега 2 и монтаж на климатици
    От rum във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 10-07-07, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе