Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34
Like Tree5Одобрявам

Домашна алармена система - въпроси

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #31

    Отговор: Домашна алармена система - въпроси

    Някой да знае някоя програмка за андроид за гледане на камерите на китайски no name dvr ;D


    Вързах го към домашната мрежа - виждам камерите както през локалната мрежа така и през външното статично IP - НО само през IE и през лаптоп/десктоп - през телефон с браузъра не ще. С други браузъри нестава... и то през IE-то стана след като разреших ActiveX-a...
    /то затова и през телефона не иска явно,че там няма ActiveX/


    Доколкото разбрах повечето китайчета на лаптоп/десктоп само през IE се виждали... Има разни апове в плей стора,но с никой не става при мен...


    По дънната платка /KW3298H main 100407 v2.1/на DVR-а - те такъв би трябвало да е :


    STS VR-404 - това по снимки от нета го мисля,че е този модел...


    При търсене на мейн борда чичо Гошо само тук ме заведе - Видеонаблюдение Форум • Просмотр темы - Висит на заставке регистратор STS VR808 - тук само,че е 8 канален, а моя е 4 .... а платката една и съща ???


    С две думи - има ли смисъл да търся и се надявам,че ще има някой ап за т'ва дръвце... или да не се занимавам 8)

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на Ивайло Колев
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    67
    #32

    Отговор: Домашна алармена система - въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от nqmapa Виж публикацията
    Някой да знае някоя програмка за андроид за гледане на камерите на китайски no name dvr ;D


    Вързах го към домашната мрежа - виждам камерите както през локалната мрежа така и през външното статично IP - НО само през IE и през лаптоп/десктоп - през телефон с браузъра не ще. С други браузъри нестава... и то през IE-то стана след като разреших ActiveX-a...
    /то затова и през телефона не иска явно,че там няма ActiveX/


    Доколкото разбрах повечето китайчета на лаптоп/десктоп само през IE се виждали... Има разни апове в плей стора,но с никой не става при мен...


    По дънната платка /KW3298H main 100407 v2.1/на DVR-а - те такъв би трябвало да е :


    STS VR-404 - това по снимки от нета го мисля,че е този модел...


    При търсене на мейн борда чичо Гошо само тук ме заведе - Видеонаблюдение Форум • Просмотр темы - Висит на заставке регистратор STS VR808 - тук само,че е 8 канален, а моя е 4 .... а платката една и съща ???


    С две думи - има ли смисъл да търся и се надявам,че ще има някой ап за т'ва дръвце... или да не се занимавам 8)
    Аз ги гледам мойте през dahua на телефона.И аз не мога през друг браузър освен ИЕ да се логна.Изтегли го аппа като напишеш в гоогле маркета "dahua" настрой го (иска ип,порт, усер и пасс, не е претенциозна ) и пробвай,нищо не пречи и сподели какво е станало

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  4. Banned
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #33

    Отговор: Домашна алармена система - въпроси

    Здравейте,

    към алармената ми система има прикачен gsm комуникатор gsm-mini-250. Някой да има информация за командите през смс, с които да може да се управлява.
    Също така и дешифриране на съобщенията, които ми праща, например:

    @@@.S1.I2.R0.P0.C3 и т.н.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #34

    Отговор: Домашна алармена система - въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от детелина Виж публикацията
    Здравейте,

    към алармената ми система има прикачен gsm комуникатор gsm-mini-250. Някой да има информация за командите през смс, с които да може да се управлява.
    Също така и дешифриране на съобщенията, които ми праща, например:

    @@@.S1.I2.R0.P0.C3 и т.н.
    Едва ли някой има pdf файла. Обърни се към фирмата която го е продавала: Хай Тек Електроника ЕООД - Софтуерни и Хардуерни Решения
    GDRP-quit-31084 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Проблем със домашна алармена система.
    От barona75 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 7
    Последно: 05-06-13, 09:43
  2. Wireless алармена система
    От active_6 във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 07-02-11, 08:39
  3. Схема за свързване на алармена система DSC
    От zdravkich във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 2
    Последно: 02-12-09, 10:09
  4. От къде да си купя алармена система?
    От tihonii във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 7
    Последно: 02-12-09, 00:33
  5. Алармена система за автомобил
    От BerkStock във форум Автомобили
    Отговори: 29
    Последно: 22-12-06, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе