Резултати от 1 до 1 от общо 1

отходна тръба на съседния апартамент в кухнята.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    20
    #1

    отходна тръба на съседния апартамент в кухнята.

    От скоро имам апартамент в стара кооперация. След ремонт на кухнята, в един ъгъл имаше чупка от гипсокартон, зад която намерих отходна тръба за цялата канализация на горния етаж, която влиза незнайно къде надолу от моя апартамент в мазето, но не може да се проследи. Тръбата влиза от средата на стената, завива покрай прозореца и влиза в плочата ( на първия етаж ми е апартамента ) лошото е, че в това помещение ми е кухнята. До колкото успях да разбера, там, където на мен ми е кухнята, съседа от горе си е направил банята и тоалетната и явно е имал някакви уговорки с предишния собственик на апартамента.

    Законно ли е да минава отходна тръба през средата на стената на кухнята ми ? ( омг ? )

    Утре ще ходя в общината да търся архитектурни проекти на сградата и в частност вик инсталация.

    Има ли наредби, които регламентират полагането на отходна канализация и какво мога да направя в случая ?
    Този пост е редактиран от avenger; 27-11-16 в 18:39.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 703
    Последно: 23-12-18, 18:15
  2. Тръба PP тръба - какъв ремонт е приложим
    От orlincho във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 10
    Последно: 21-02-16, 20:31
  3. пробита тръба за газ
    От mitakazxc във форум Отопление
    Отговори: 8
    Последно: 09-03-14, 12:53
  4. При удължаване със заварка на 12мм тръба с парче 6мм тръба проблем ли е?
    От kristian_nk във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 37
    Последно: 03-04-12, 23:25
  5. Отговори: 0
    Последно: 30-06-09, 13:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе