Резултати от 1 до 4 от общо 4

Търся си газов амортисьор за стол...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Търся си газов амортисьор за стол...

    имам този стол: https://videnov.bg/ofis-stol-kristofr , но вече извън гаранция

    газовият му амортисьор взе да издиша (pun intended ) и искам да го сменя, обаче:

    1. от Виденов ми казват, че не предлагат резервни части за собствените си продукти
    2. Офис1 любезно ме осведомиха, че има 5-6 вида амортисьори, като аз трябва да си поръчам, защото не поддържат наличности, но не гарантират съвместимост (WTF!)

    допълнителен "бонус":
    - понеже преди две-три години сменях аналогичен амортисьор, но на друг свой стол, си спомням цена между 8 и 12 лева, а сега едно бързо преравяне на нета ме изуми, че цената на един газов амортисьор вече е станала 1/2 от цената на стол, т.е. 40-ина лева!!! понеже намирам това за абсурдно, моля някой тук, на когото случайно му се е налагало да прави такова нещо, да ми даде контакти на фирма за такива части, управлявана от ненадрусано човешко същество

    а ако някой реши да разглоби собствения си стол, за да ми помогне в житейските несгоди, разменям амортисьора му за... да речем контролер за Playstation 3

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #2

    Отговор: Търся си газов амортисьор за стол...

    Тука са от 12 до 17 лв. - https://for-chairs.com/bg/15-gazov-amortisor-za-stol

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Търся си газов амортисьор за стол...

    на тези не съм попадал, защото търсех някой магазин във Варна, но току-виж съм опрял и до тях... благодаря!

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #4

    Отговор: Търся си газов амортисьор за стол...

    Ако си манекен на месокомбината, като мен, то тогава ей това ти е амортисьора. Пробвал съм какво ли не друго, но 120 оки ги правят чао за нула време. Посоченото държи на камък.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся газов котлон
    От ydraganov във форум Отопление
    Отговори: 4
    Последно: 19-08-16, 18:17
  2. Продавам нов директорски офис стол
    От from_usa във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 16-08-12, 10:17
  3. Продавам директорски кожен стол
    От ztomov във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 10-02-12, 19:37
  4. Купувам стол/столове
    От sclera_bg във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 02-01-12, 19:22
  5. Амортисьор за Ariston AVLX 88
    От Lucky Luciano във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 30-09-10, 13:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе