Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Aдаптер вместо батерия, верижен трион

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #16

    Отговор: Aдаптер вместо батерия, верижен трион

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията

    Ей такава джаджа е най-вероятно.
    Стават за клони, дъски и т.н. Дърва с това не се режат.
    То е ясно че става въпрос за това човека още в първия си пост го е написал ясно и точно но гугъл професорите не могат да се ориентират щото гугъл им дава резултати на резачки които са класически.Те не разбират че утвърдените марки като макита милуоки деуолт фестоол бош за машините които се използват за натоварен режим стандарта на батерии им е 12,14,18,40волта т.е. като видиш некви измислени волтове това е 100000% китайска измишльотина ама те това няма как да го знаят и се почва едно търсене в гугъл след всеки пост да ама за 5 мин не може да обхванеш целия проблем и почват да пишат глупости и така да замаяват хората. Те дори в тоя раздел не разбраха че човека си има понятие просто като типичен българин се притеснява нещо да не се развали а всичко което е направено се разваля. Даже човека е предложил сам да си направи батерия което показва добро ниво на познаване на материята ако ги накараш тия гугъл професори да ти направят нещо има да скляпат на парцали това съм го виждал многократно в живота. Едно време като бях на ръководен пост никога не съм уволнявал никой всеки сам си е тръгвал когато ставаше въпрос за такива гугъл професори даже колегите ми викаха абе кажи тоя как да го разкараме без много много скандали аз им казвах ами накарайте го да свърши нещо от началото до край и той сам ще си тръгне и така ставаше.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #17

    Отговор: Aдаптер вместо батерия, верижен трион

    На пръв поглед, това на снимката (както е с батерия, не на кабел) е доста подходящо за зимната резитба на плодните дървета. Който се е занимавал с такова нещо, ще оцени снимката.
    ... Особено при занемарени дървета с по-дебели клони за рязане

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на електрически верижен трион
    От ivodoc във форум Домашен майстор
    Отговори: 5
    Последно: 12-10-20, 13:25
  2. LG 55EC930 вместо LG 55EC970
    От Swon във форум LG телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 21-09-15, 18:21
  3. Избор на електрически верижен трион - помощ!
    От GDRP-quit-31084 във форум Домашен майстор
    Отговори: 10
    Последно: 17-12-14, 16:32
  4. Йероглифи вместо субтитри
    От vanko68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 22-03-09, 09:41
  5. Задача 321 (Вместо Биби)
    От kamenf във форум Логически задачи
    Отговори: 36
    Последно: 21-06-06, 21:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе