Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #16

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    Доволен ли си?
    Сподели впечатления?
    Направи ли снимки на етикетите, отваря ли външното тяло ?
    Интересно ми е, защото точно този модел не го познавам.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    25
    #17

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    тих е ,м при 23 гр. зададени харчи 7 кв. на денонощие. хисенса в малко по-голяма стая харчи 9.
    Не мисля да го отварям поне 3г. докато не изтече гаранцията. и 5г. на компресора има.
    Предполагам ще кажа дали съм доволен като видя колко ще работи.
    макс. му издухвана темп. е 55-56 градуса. За сега при минус 10 работи, без да се усеща разлика.Ако падне -20 ще кажа как е

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    96
    #18

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    Имам въпрос относно същия модел, но 9-ка. Стая 13м2 при зададени 26 градуса, прави 23,8 /според един стаен термометър/ и тогава спира. Същият термометър мери и температура на 12LUCA Fujitsu и 09LMCA на Fuji и си е точен /това е преносим термометър, койтоп ползваме заради детето/. Предполагам, че не е нормално, но въпросът е къде може да е проблемът. Гледах датчикът на вътрешната температура, но е в шлаух и си останах с гледането. Когато го докосна и задържа - веднага включва компресора и започва да духа силно, тоест реагира на топлината от пръста ми и работи, но или дава отклонение или просто климатикът е много силен за тази площ. Монтиран е преди 2 месеца, но почти не е ползван, защото е в друг град и там ходим по-рядко. Как да го накарам да работи нормално? Wi-Fi така и не му подкарах, незнайно защо, но това не ми е проблем де.

    Благодаря предварително.

  5. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #19

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    Използвайте функцията i-FEEL от дистанционното. Сложете го да не е точно срещу струята и да има видимост към вътрешното тяло (с други думи "да хваща") и споделете отново резултата. Всички модели на AUX имат тази функция и е много полезна.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    96
    #20

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    И това пробвах и при зададени 26, при натискане на iFeel показва 24. Тъй като съмненията ми са основно в сензора, го бях направил и на 30 градуса, при което компресорът не включваше, тоест вентилаторът работеше, но не духаше повече от стайната температура, един вид въртеше въздуха само. Предполагам, че iFeel няма обратна връзка с климатика, за да му "казва" каква е постигнатата температура? или напротив? мисля, че сензорът е в самото дистанционно и си визуализира само на него.

    @Ventsislav Negentsov Благодаря за отделеното време!

  7. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #21

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    iFeel има обратна връзка - на всеки 3 минути изпраща стойността измерена от дистанционното към климатика.
    Затова е важно да има пряка видимост, в същото време трябва дистанционното да е поставено на адекватно място - да не под струята. По принцип разлики от 1-2 градуса са напълно приемливи при евтин климатик. Ако само това му е проблема си го ползвайте със здраве и просто настройвайте по-високи градуси в режим охлаждане.
    Вероятно е и преоразмерен климатика - при AUX хардуера на 9-ка и 12-ка е еднакъв, разликата е само в софтуера. А 9ка на AUX (с 800 грама фреон), 28kg външно тяло и 10 вътрешно в 13 квадрата си е доста ... Може да пробвате да си поиграете и с вентилатора - LOW или SILENT режим.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    96
    #22

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    Ясно, благодаря! При Silent се ядва, това пробвах, но не знаех колко е удачно да стои на Silent само. Иначе да, много добре охлажда. Доста се колебаех дали да не сложа Fuji 09LLC, когато го купувах преди няколко месеца, но предвид, че се ползва рядко, не ми се видя добра идея. Освен това не знаех за тази аномалия. Преди имах един Elite 12ER4, който си беше доста точен в градусите и не съм очаквал, че тук може да има откат. А какъв е варианта този сензор да не работи за вътрешната температура? Защото стаята е така, че има видимост във всеки ъгъл и при дистанционното и задеданата има 2 градуса разлика.

  10. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #23

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    Сензора работи на 100% според описаното.
    Нагласете си и хоризонталните клапи да разпръскват към всички ъгли на стаята.
    На този модел са само 2 половини - лява и дясна, но въпреки това е важно да се нагласят правилно.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    96
    #24

    Отговор: AUX ASW-H12A4/LSR1DI-EU (WiFi) как му се пуска wifi ?

    Ясно, ще го направя.
    Wi-Fi работи, голяма лиготия е
    Този пост е редактиран от Lucky Luciano; 03-07-17 в 23:42.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. DELL WiFi
    От qbadabaduuu във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 07-04-12, 17:41
  2. wifi
    От bojin1 във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 02-03-08, 20:08
  3. WiFi в Черноморец?
    От rums във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-06, 01:17
  4. WiFi и сигурност
    От m1lan0ff във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 15-12-05, 10:58
  5. Проблем с WiFi
    От batco във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 12-12-05, 03:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе