Страница 34 от 111 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #496

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    няма от какво да замръзне външното при изключено положение ,че да се размразява
    ruuni9 и stainway харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #497

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не няма. Единствената функция за подобни случаи е ФУНКЦИЯ “8 o C HEATING”. Така ще поддържа 8 градуса вътрешна температура и съответно ще се размразява ако е необходимо. И наистина ако е изключен не би трябвало да замръзва.

  4. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #498

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Не няма. Единствената функция за подобни случаи е ФУНКЦИЯ “8 o C HEATING”. Така ще поддържа 8 градуса вътрешна температура и съответно ще се размразява ако е необходимо.
    Да, при това пожение “8 o C HEATING” е моят вариант. Благодаря

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #499

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    За притежателите на Alpha и Veritas- ръчен (принудителен) дефрост:
    В режим "Отопление" задавате 16 градуса, след това в рамките на 5 секунди натискате " +,-,+,-,+,-," от ДУ и климатика влиза в режим размразяване .

    Не че е необходимо ,но ако някой иска да се размразява по своя преценка
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    biro, zxc0, milanov и 1 други харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #500

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте, и от мен.Преди месец,закупих cooper-and-hunter-ch-s12ftxla-arctic-wifi.Харесаха ми характеристиките на хартия разбира се,но реално марката я чувам за пръв път.Като чета по темата,доста шантав климатик ми се виждаКато цяло,не мога да го разбера,как да работи оптимално добре,и да не харчи безумно ток.Проблема при мен е че, като го наглася на 22 градуса,духа доста хладен въздух.Имам и LGD09AК, нагласен на 22 духа доста по-топло от Купъра,не знам защо така се получава. Да попитам и друго.Има опция да показва,температурата на околната среда(все си мисля че става въпрос,за температурата отвън).

  7. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #501

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Жоре Виж публикацията
    Здравейте, и от мен.Преди месец,закупих cooper-and-hunter-ch-s12ftxla-arctic-wifi.Харесаха ми характеристиките на хартия разбира се,но реално марката я чувам за пръв път.Като чета по темата,доста шантав климатик ми се виждаКато цяло,не мога да го разбера,как да работи оптимално добре,и да не харчи безумно ток.Проблема при мен е че, като го наглася на 22 градуса,духа доста хладен въздух.Имам и LGD09AК, нагласен на 22 духа доста по-топло от Купъра,не знам защо така се получава. Да попитам и друго.Има опция да показва,температурата на околната среда(все си мисля че става въпрос,за температурата отвън).
    Що така бре? До сега само хубаво четяхме за марката.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #502

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Да споделя и още нещо.При дефрост,при ме си се чува стабилно кихане от негова страна,след дефрост, и при стартиране след достигане на температурата,духа на средна скорост с хоризонтално разположен шлюз, за около 15 секунди,после отваря до край и започва да духа на макс,нагласен е на Авто вентилатора.Чува се и леко балбукане като при хладилниците при дефрост.

    - - - - - - - - - -

    Знам ли го,или аз съм индианец или той е смотан.Очаквах като 12-ка да е доста по добър,да духа доста топло и бързо да затопля.Той си духа де,ама като го наглася на 26,ама ми е много тогава.

    - - - - - - - - - -

    а това за температурата на околната среда,даже и не излиза.Има някакъв кабел на външното тяло от зад,който е и изолиран добре,явно е термометър,ама не показва нищо през опцията на дистанционното.

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от Жоре; 16-01-18 в 22:18.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #503

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Това за температурата на околната среда го има само в някои модели. При вас ще показва зададената температура и отчитаната от датчика на вътрешното тяло. Кабела на външното тяло е наистина температурен сензор,но не да показва външната температура на дисплея. Колкото до студеното духане-много могат да са причините-ако на 22 Ви е хладно, а на 26 много топло-пробвайте на 23-24?
    Този пост е редактиран от stainway; 16-01-18 в 22:34.
    SPSt, ruuni9 и ivocho харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #504

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    След излизане от off като минат 15s форсира турбината на вътрешното на максимални обороти ли?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #505

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    да,така изглежда и так се чува,все едно е на макс

    - - - - - - - - - -

    - - - - - - - - - -

    Има за,температура на помещението,температура на околната среда,зададена температура,и за две на куп,но не помня кои точно бяха.Това го пише и в инструкциите на дистанционното.А до температурата,изходящата температура ми се струва доста малка,за разлика от другия ми климатик.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Това за температурата на околната среда го има само в някои модели. При вас ще показва зададената температура и отчитаната от датчика на вътрешното тяло. Кабела на външното тяло е наистина температурен сензор,но не да показва външната температура на дисплея. Колкото до студеното духане-много могат да са причините-ако на 22 Ви е хладно, а на 26 много топло-пробвайте на 23-24?


    Има за,температура на помещението,температура на околната среда,зададена температура,и за две на куп,но не помня кои точно бяха.Това го пише и в инструкциите на дистанционното.А до температурата,изходящата температура ми се струва доста малка,за разлика от другия ми климатик.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #506

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Жоре Виж публикацията

    Има за,температура на помещението,температура на околната среда,зададена температура,и за две на куп,но не помня кои точно бяха.Това го пише и в инструкциите на дистанционното.А до температурата,изходящата температура ми се струва доста малка,за разлика от другия ми климатик.
    Погледнах в БГ ръководството-забравили са да напишат *Забележка:

    При натискане на Temp бутона ще ви покаже достигнатата температура (според датчика на вътрешното тяло) и при повторно натискане ще покаже зададената температура-не външната.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #507

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Може аз да не съм прочел добре

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #508

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    На 22 градуса е нормалмо да ти духа хладка струя , само върти въздуха. Това форсиране след офф обаче го каза и един продавач консултант в магазин за климатици ... съвета му беше "не е за спалня-никак не е тих". Тогава не повярвах че консултант би си сложил точно такава машина в спалнята , но пък на него какво му пречи да го смени по всяко време.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #509

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Да,като цяло не е от най тихите.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #510

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Монтажът как мина - вакукиране , нивелиране ... да не е изпуснал фреон , дефростите как са ? Чак пък на макс. да се форсира ...wow.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 34 от 111 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе