Страница 110 от 111 ПърваПърва ... 60100108109110111 ПоследноПоследно
Резултати от 1,636 до 1,650 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1636

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Облъчили са го dodo, миналата година друго говореше.
    П.П.
    Елба, палиш си цигара от нея, отнася масленият радиатор.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #1637

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Скоро ще заиграе гумата....

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #1638

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Vizi Виж публикацията
    Я, темата за цепенциците къде се е преместила. Да не са я заключили? :D
    Не бе, не е преместена, ми е сплитната на две. Както са го подкарали производителите, вносителите и най-вече потребителите, другите теми скоро ще изчезнат. Модераторите още не го осъзнават.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #1639

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Скоро ще заиграе гумата....

    Дори много ги търпиш !
    Genadi80 и ivan9494 харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #1640

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте,купих преди година coooer&hunter модел-SIGMA!Проблемът е следният:при топлене на ниска скорост на вентилатора ми дава грешка"overload"Идваха няколко техника и последният днес ми каза,че тези модели имат проблем с прегряващ компресор при температура над 5° и при ниска скорост, поради което не се охлажда компресора и изключва,поради,което климатика е блокирал не тръгва дори при рестарт.Явно трябва време за да се охлади компресора! Другият проблем е че при зададени примерно 25° в самото тяло датчика достига много бързо зададената температура и си изключва-буквално.А долу си е 20°! Мнения?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1641

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Какви мнения очакваш освен, че или е негоден като модел с дефектно проектиране и изпълнение или пък е за ремонт.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #1642

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от deno Виж публикацията
    Здравейте,купих преди година coooer&hunter модел-SIGMA!Проблемът е следният:при топлене на ниска скорост на вентилатора ми дава грешка"overload"Идваха няколко техника и последният днес ми каза,че тези модели имат проблем с прегряващ компресор при температура над 5° и при ниска скорост, поради което не се охлажда компресора и изключва,поради,което климатика е блокирал не тръгва дори при рестарт.Явно трябва време за да се охлади компресора! Другият проблем е че при зададени примерно 25° в самото тяло датчика достига много бързо зададената температура и си изключва-буквално.А долу си е 20°! Мнения?
    Фирмата явно разполага с техници, щом са идвали няколко. А щом модела има дефект си има установен ред за предявяване на рекламация.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #1643

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Той климатикът си е такъв. Теоретично никакви спецификации не се нарушават. На никого не можеш да се оплачеш.
    Genadi80 одобрява това.

  11. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1644

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Здравейте ,
    Имам Cooper&Hunter Аlpha от 2017г и нямам никакви проблеми с него Преди седмица смених рутера в къщи и приложението Gree+ и EwpeSmart спряха да командват климатика.Опитах какво ли не и не мога да вържа климатика към домашната Wi-fi и да мога пак да го командвам през телефона като не съм в къщи.Прочетох книжките ,но там информацията е за старо не съществуващо приложение и не става нищо.Следвах стъпките от тука :https://gree-bulgaria.com/cat_news_bg/remote-wifi/ и пак греда.Рестартирах Wi-fi на климатика със задържане на бутон turbo и mode и пак не става нищо.Виждам модула на климатика през телефона като АР (последните 8 цифри от мак адреса на климатика) слагам паролата и получавам съобщение -тази мрежа няма интернет.През приложението не намира климатика дава гешка.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    102
    #1645

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    @stoqng76 , как се държи климатизатора през зимния сезон и съответно лятото в жегите? комфорта как е ?консумация ?знам ,че не е по твоя въпрос, защото нямам такива екстри и нямам wi-fi модул, но ме интересуват моделите на тази марка .

  13. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1646

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Оправих след 10 опита всичко си е наред пак.Приложението се беше ъпдейтнало и до като разбера къде греша
    Stoqnov Veselin Климатика е екстра,аз нямам оплаквания.Тази зима се топлих изцяло на него.Включен е нонстоп ,така работи най добре .Като няма никой за дълго го намалям на 21 градуса,а като си тръгна от работа го вдигам на 24,освен ако някой не се прибрал преди мен.Wi-Fi модула е голяма екстра,винаги виждам на колко градуса работи.Сметките за ток са добре,нямам притенции спрямо консумацията.Топля се с 4 климатика и тая зима съм под 200 лева ток на месец.Но и зимата е мека,но пък още продължава За мен е идеален.Имам го от юли 2017 и го ползвам ежедневно.Лятото се справя перфектно.Колкото му задам на климатика ,толко става и на термометъра.Аз лично съм много доволен за сега.
    mimojef, bobivg, Stoqnov Veselin и 3 други харесват това.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    GB
    Мнения
    38
    #1647

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Бая замря тази тема.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1648

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Брандирани под тази "марка" климатици май спряха да се продават у нас. Изглежда някой направи опит с определена бройка внесени от някъде машини и с това филма привърши.
    Сега на мода е СтарЛайт от друга тема.
    justify, dwrbudr, milanov и 1 други харесват това.

  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1649

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Брандирани под тази "марка" климатици май спряха да се продават у нас. Изглежда някой направи опит с определена бройка внесени от някъде машини и с това филма привърши.
    Сега на мода е СтарЛайт от друга тема.
    Тази марка все още се продават. Сам знаеш кой пише във форума. Колкото до звездната цепеница е хит и има защо.
    milanov и Aleksei харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1650

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Аз нямам нищо против и двете "марки", ако ги приемем за такива. Но все пак за купувачи на "Купър" не съм чел (чувал) в скоро време. Но това все пак нищо не означава. Загледах сега от любопитство, че има Купър модели по някои сайтове за климатици.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе