Страница 112 от 348 ПърваПърва ... 62102110111112113114122162 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,666 до 1,680 от общо 5208
Like Tree4637Одобрявам

Свободна тема за цепеници...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #1666

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Шабатно винце може би?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #1667

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Генади, да каже кога ще дофтаса в Пд и се сбираме.
    Към края на месеца ще е,трябва да проверя кога почивам че съм на въртящ график
    splendor одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #1668

    Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Генади няма да остави Рафата да се "лигави" на една чаша вино, ми се струва. [emoji23] Пийте си редовно пиенето, че върлуват грипове. [emoji485] А както гласи една стара северозападна поговорка - "който не пие от мазата, пие от аптеката". [emoji16]
    toto_toto, shener84, Rafailiev и 1 други харесват това.

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #1669

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Добър вечер на всички.Може ли някой да обясни този казус?Машината е осака конвенционална с 9 метра тръбен път,работи на отопление до момента в който влезе дефрост,след което започва да духа студено около 10 минути след дефроста.До миналата зима преди да бъде преместена машината топлеше като звяр и нямаше такъв проблем.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #1670

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Росене що се впрягаш като стане въпрос между МЕ и МХИ?Да SF модела е кекава машина и не заслужава да е в средния им клас.LN няма много общо с SF.Погледни по-мащабно нещата,разгледай каталозите на едните и на другите(включително и Японските)и ако пак си на мнение че МХИ са по-напред технологично в климатиците от МЕ няма смисъл да продължаваме да пишем.Отностно дефроса на въпросната Тошиба-9 нямам идея как ще е,но имам две Японски и го знам как е при тях.UDR и ND които имам правят дефрост и при +3гр.а под 0гр. зависи ако не побеляват издържат до 3 часа без дефрост а ако заскрежават бързо -ND може през 30мин да ги прави а UDR през 1,30мин.Номера е да не се пристрастяваш много защото започваш да гледаш еднопосочно.Имам 3 жилища с общо 15 климатика повечето топ модели и всички си имат някакви кусури.А усетиш ли въздуха минал през плазмата ще си промениш мнението.Всичко което написах е с най-добри чувства към теб,и уважавам избора ти на климатик,макар че моето мнение за Хеви е противоположно на твоето.
    Този пост е редактиран от necata2; 30-01-19 в 14:49.
    ivan74, shener84, rosswen и 3 други харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #1671

    Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    necata2, уважението ми към теб е огромно! Не твърдя, че МХИ са топ и са над всички. Аз съм прост потребител, просто много ми харесва работата и комфорта на машините при студени и влажни условия. Много се извинявам, ако съм се изказал по-остро. Колкото до дефростът на МЕ, е такъв дори и при Зубадан сериите, а такъв дефрост нарушава комфорта значително. Пазя си го дори на скрийн шот, Алекси го беше намерил преди време. За плазмата също бих се радвал да я има, но за мен много по-важно е да топли възможно най-тихо и да дефроства възможно най-рядко, понеже условията при нас са доста неблагоприятни за климатиците. Може би и ти, ако живееше тук, щеше да имаш малко по-различно мнение, както и аз, ако живеех в южна България. Пристрастия всеки има, човешко е. Ти пък доста симпатизираш на Дайкин, няма лошо в това. Също личи в постовете ти, макар и да не се изказваш остро, колкото аз го правя понякога. В спора се ражда истината. Както сам каза, всяка машина има своите кусури. За мен едни кусури са неприемливи, за други хора, са без значение. Колкото до японските модели, изобщо не ги следя. МХИ най-вероятно не е върхът на сладоледа при климатиците, но за европейския пазар имат доста положителни черти, които други марки не притежават. Имат и своите трески за дялане, разбира се. Пак стигнахме до приоритетите. С най-добри чувства, надявам се не ме разбираш погрешно!
    necata2, Mega, Rado Smilkov и 1 други харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #1672

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Росене изчисти си пощата малко....
    Mega одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #1673

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Росене изчисти си пощата малко....
    Готово.
    Mega одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1674

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Хайде на новите японски машини , идва ли края на цепениците

    https://www.google.com/url?sa=i&sour...49389818167328

  12. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1675

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Някога, но не сега!
    Rado Smilkov одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1676

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Е пише че влиза в сила от 01.02.2019. Всичко е подписано. Кой ще вакарва техника от Китай след като 99% от митата на стоките от Япония отпадат. Да има преходен период 6м.до 1г. Един остров отпада , друг навлиза на пазара в ЕС. Търговия не понася вакуум.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1677

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Няма да стане заместване, закъсняха с 30 години.
    shener84 одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #1678

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Идва края на скъпите климатици за отопление https://fakti.bg/technozone/359788-g...hi-80-po-malko

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    Троян
    Мнения
    133
    #1679

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Някой да има впечатления от новото Treo на R32 (CB3) ?
    Само една 12-ка имам монтирана и баш в края на зимата е започнала да се оспива в стил ломо.Опитах всичко и днес я пратих към вносителя, според него е единичен случай.

  18. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1680

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Идва края на скъпите климатици за отопление https://fakti.bg/technozone/359788-g...hi-80-po-malko
    Няма да стане! Да си купя радиатор за 600 лв. и да топля с него 5.5 m2? Зна`йш кога?
    ivan74, Genadi80 и Rado Smilkov харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 20:22
  3. Изтрита тема
    От cska84 във форум За Форума
    Отговори: 15
    Последно: 26-09-11, 13:01
  4. Отговори: 27
    Последно: 30-06-10, 14:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 12-06-06, 10:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе