Страница 315 от 348 ПърваПърва ... 265305313314315316317325 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,711 до 4,725 от общо 5208

Свободна тема за цепеници...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #4711

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Е именно де.
    Хем по-тънка лайсна хем на галошите в коридора ше им е по-комфортно.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4712

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Интересно какво има във външните тела , ако може някоя снимка от двете преди монтажа .
    Ще питам, преди да го монтират дали може да го отворим и да му направим някоя снимка за форума. На мен също ще ми е любопитно с какъв компресор ще е. Като цяло е тъмна Индия. Няма почти никаква информация за тези цепеници. Сега ровя румънските форуми барем изпадне нещо.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #4713

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Един приятел си взе блендер Starlight 1200W.. Сложи фъстъци да си прави фъстъчено масло и мотора прегря и изпуши. Както и да е - по гаранция му го замениха и втория мАтор изпуши. Накрая взе някакъв Бош 700W и ги върти тея фъстъци по 20 мин без почти да загрее. Та дано тея данни по лепенките на климатиците имат някаква връзка с реалността.

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #4714

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    За да им е комфортно на потребителите в по-малки по обем помещения. 9-ките работят по различен начин, въпреки еднаквия хардуер. Това им убягва на "тънките лайсни" и в последствие си скубят брадите.
    Ако има заигравка с дебитите съм съгласен, но ако дебитите са еднакви като при 9-12KMCBN (мойте също са така) разлика няма да има.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #4715

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Бързо тестче преди лягане [emoji3] . Външна температура -1 снимките са след проветрение на 5,10 и 15та минута след задание 31гр и макс турбина. Външното си остана чисто след теста,дефрост няма.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4716

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr Виж публикацията
    Един приятел си взе блендер Starlight 1200W.. Сложи фъстъци да си прави фъстъчено масло и мотора прегря и изпуши. Както и да е - по гаранция му го замениха и втория мАтор изпуши. Накрая взе някакъв Бош 700W и ги върти тея фъстъци по 20 мин без почти да загрее. Та дано тея данни по лепенките на климатиците имат някаква връзка с реалността.
    Както се казва винаги може да стане фал, все пак стоката е евтина и очакванията не са уау а просто да си върши работата, ако не може се сменя с друга, Живота не се върти около един климатик или един чопър. Има много по-важни неща....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4717

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Често се чудя, защо е цялата гимнастика и какви са изводите и поуката.Това го правят и дъртата ми пълнолетна конвенционалка Мидея и дъртия ми конвенционален Дженерал, от което пък нищо не следва.
    Този пост е редактиран от edi1; 14-01-21 в 00:48.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #4718

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Edi ако на теб не ти е полезно,просто не чети. А дъртата ти Мидея не може да го направи. Тази която заместих с въпросната цепеница беше върховия модел MSS 12Hr,в другата стая имам още една Мидея тъй,че няма смисъл от излишни спорове. Тази цепеница от снимката има 850м3/ч на макс степен и струва по малко от среден клас смартфон.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4719

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    И без това от доста месеци време почти нищо интересно не се случва в темите, освен постовете на двама, трима останали нормални списващи, та ще последвам съвета ти.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #4720

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Преди 2 години бях писал за едно служебно Чиго и колко доволен съм от него , ами продължавам да му се радвам най-вече на това колко тихо и незабележимо работи. По тих е от служебния компютър ....
    Имам хладилник Стар Лайт навън под навеса и вече три лета ми дава ледена бира в жегите .... Взех го за 60лв на няква промоция в емаг.

    На чигото компресора е тошиба с 1200гр. R410.

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Mig82; 14-01-21 в 15:01.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #4721

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    На 600лв климатик няма как да се вземе търговска отстъпка 300...400лв......друго си е еджа за 1500.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #4722

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    На 600лв климатик няма как да се вземе търговска отстъпка 300...400лв......друго си е еджа за 1500.
    За това не се препоръчва StarLight. Печалбата е малка.
    Иначе сигурно идват от един завод.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Бързо тестче преди лягане [emoji3] . Външна температура -1 снимките са след проветрение на 5,10 и 15та минута след задание 31гр и макс турбина.
    Супер, сега остава и на -7.

  16. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4723

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Днес пристигна и по-мощната цепеница(12TSWF). Отворих вътрешното тяло и на пръв поглед доста по-солидно вътрешно спрямо 12EAWF. Тези 2.5кг разлика е очевидна(щом жената забеляза а тя не се вълнува от такива неща). Дистанционното е много компактно и е доста по-малко спрямо снимките. Ако гледам само външният и вид мога да кажа, че за 625лв е направо подарък. За работата и ще трябва да почакам доката дойде време да се монтира, Във вторник ще идват да монтират EAWF цепеняка и ще мога да почна да давам информация занего как се справя.

  17. Junior Member Аватара на boyanchav
    Тук е от
    Oct 2016
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #4724

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Внимавайте, в Пловдив крадат външни тела
    https://www.plovdiv24.bg/novini/plov...luchka-1040437

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #4725

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Той не краде , той само си бере бакър ...

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 21:26
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 21:22
  3. Изтрита тема
    От cska84 във форум За Форума
    Отговори: 15
    Последно: 26-09-11, 14:01
  4. Отговори: 27
    Последно: 30-06-10, 15:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 12-06-06, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе