Страница 54 от 128 ПърваПърва ... 444525354555664104 ... ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #796

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Вземи си този https://www.emag.bg/klimatik-star-li.../pd/DRZYTBMBM/ Изпитан модел и е сигурно, че не му пукат пластмасите

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    56
    #797
    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Вземи си този https://www.emag.bg/klimatik-star-li.../pd/DRZYTBMBM/ Изпитан модел и е сигурно, че не му пукат пластмасите

    Благодаря за предложението, обаче тези не правеха ли
    Някакъв проблем с захранването. И отвреме на време трябва да се изключват

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #798

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Няма такъв проблем.Имам два от тях, като разликата в буквите е единствени дали има Wi fi или не.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    35
    #799

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Извинявам се, ако е коментирано, но какво означава климатикът да е "оборуднан с инверторна функция" и това прави ли го истински инверторен климатик, след като компресорът му е роторен, а не инверторен?

  6. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #800

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Китайският цепеняк TSWF вече 6 дена не знае какво е това офф. Настроен на 22 градуса в момента при +14 си бичи на 195w. при +10 е на 220w. Ще го видидим как е като паднат температурите под +5 градуса. EAWF в кухнята не се е налагало да го включвам до сега.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    118
    #801

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    АЗ пък чакам с нетърпение EAWF че при мен без отопление си стана студено. В един район сме, но жилищата са различни.
    Иначе има хубава промоция на 12UWF.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #802

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Да цената е хубава, но иска още една идея по-надолу. 500-510 мисля, че е по-реална. Сашо зает ли е, че не ти ги е монтирал още?

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #803

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    achovd, кой ще го монтира? Май си решил да правиш гювеч от климатици. Макебоно, фуджак нордик и сега Star-Light.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #804

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от jonkobg Виж публикацията
    Извинявам се, ако е коментирано, но какво означава климатикът да е "оборуднан с инверторна функция" и това прави ли го истински инверторен климатик, след като компресорът му е роторен, а не инверторен?
    Инвертор значи променливо управление на компреора според предварително зададен алгоритъм следящ външните и вътрешни условия у не зависи от това какъв тип компресор управлява
    jonkobg одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #805

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Колеги споделете на актуалните модели на Star Light как са дефростите?

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #806

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Е то още не се е застудило. Рано е за дефрости.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #807

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Това не пречи на доста от премиум марките да дефростват на цикли без цикли и т.н.
    А и има такива които ги ползваха миналата зима,но не виждам отзиви.

  16. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #808

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Нормално да няма отзиви. Отзивите са предимно на недоволни клиенти или на болни мозъци като нас. Иначе по скромни наблюдения EAWF не дефроства по часовник, но achovd ще потвърди със сигурност, след като му монтират двата броя.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    118
    #809

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    splendorbobivg

    Сашо и брат му Станимир ще ги монтират и двата - един TSWF, купен от предната промоция и един EAWF от сегашната. Така че ще има отзиви от тях и от мен разбира се. След време ще се монтира и втория EAWF, но не на моя обект.

    Иначе накратко историята ми е следната - купих къщата, бях решен да слагам само хубави климатици. Първо никак не бях вещ в материята, не че сега съм особено, но се оказа, че избора на климатик е като избор на кола. Хвалеха ми 3 марки - Фуджитсу, Мицубиши и Дайкин. За последната и досега съм на мнение че не си заслужава парите. Мицубиши ми идва скъпо, и остана Фуджитсу. Взех едно 9ка КГ и честно казано от него съм най-недоволен до момента.

    После трябваше за турбостудения ми хол да взема нещо и тогава видях, че параметрите на Хитачи Акебоно са по-добри от на Фуджитсуто (при което разликата между 9 и 12 е малка) и след 100 разговора със Станимир и няколко със Сашо, реших да го пробвам и след това да слагам или КГ или Акебоно - от което съм по-доволен. Третия те ми препоръчаха Нордика и от него също съм много доволен, но ако има как бих дал още 200лв+ и бих взел Акебоно на негово място, но тогава нямах време да чакам да видя как се държи Акебоното, защото беше декември и беше ужасно студено и влажно във въпросното помещение.

    С тези 3 климатика отоплявам 4 стаи в момента, но на охлаждане в кухнята не се получава и лятото умряхме от жега. В крайна сметка бюджета ме натисна сериозно и май скоро няма да събера 2000, колкото струва 9ка Акебоно с монтаж. Реших да забия 2 цепеници и да приключа драмата. Кухнята от двете страни получава помощ в отоплението от Акебоното и Нордика и там мисля, че няма да има драми, пък и лятото ще е хладно - ще забия EAWF там. За втората спалня - тя се ползва за гости в момента и ще я правим на игралната площадка за бебето, също и книги могат да се четат през зимата, понеже е най-светлата стая. Иска ми се да я ползваме, че иначе не става без климатик през 8-9 месеца от годината. TSWF след толкова хвалби би трябвало да се справя отлично там - 50 кубика помещение. Hi Definition ще каже, че са и малко, само че това не е апартамент и загубите са други, минимума е добър и би следвало да е комфортно. Дори и да е он/оф това не ме притеснява особено.

    С духалки съм мъчил един път и няма да повторя, че сметката избива зъби. Имам и първи етаж, който може да се ремонтира и да стои за гости и ако не ми харесат двете цепеници след време ще се местят там. След доста размисли категорично отхвърлих пелети, дърва и подобни хамалогии, пък и държа на охлаждане през лятото. Пари за термопомпа за етажа също нямаше как да извадя наведнъж.
    Това е възможно накратко, може и да съм сбъркал някъде, но така или иначе всеки бърка Миш-маша е пълен, но здраве да е. Ако не беше този форум и добрите отзиви за звездната марка щях още доста време да заделям за Акебоно(та), понеже Грий например не искам, пък вече и цената му не е толкова добра.
    estqwerty, bobivg, UW и 2 други харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #810

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Малко впечатления от деветката.И външното и вътрешното тяло са тихи, като на първа степен на вентилатора почти не се чува.Няма пукане на пластмаси.Минимума стига до 280W/поне до толкова съм го виждал при вчерашна температура 5 градуса.Климатика е сложен в 13м2 кухня с 6см изолация и ПВЦ дограма
    Lucky Acho одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе