Страница 61 от 128 ПърваПърва ... 1151596061626371111 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #901

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Имам такъв в кухнята.Работи си нормално, поддържа си температурата.За надеждност не знам, щото го имам от месец и нещо, ама щом е с 5 години гаранция, би трябвало да е надежден Телата работят сравнително тихо.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    17
    #902

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, купих си ватметър за цепениците. Някой може ли да помогне с ръководство за настройка? Благодаря предварително. Това е моделът.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #903

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Виж дали ще ти свърши работа цък
    speed7373 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    17
    #904

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Виж дали ще ти свърши работа цък
    Благодаря! На работа съм, утре ще пробвам.

    Изпратено от моят M2101K6G с помощта на Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #905

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    ACT-09WIFI Здравейте, интересуват ме минимуми консумация на отопление.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #906

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Докато поддържа съм го гледал, че слиза до 300w

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    56
    #907

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Поръчах си UWF, дано работи добре

  10. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #908

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Супер, да споделиш как работи и как са му минимумите, както и дали наистина му работи йонизацията. От този модел като цяло нямаме потребител, който да дава информация.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    56
    #909
    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Супер, да споделиш как работи и как са му минимумите, както и дали наистина му работи йонизацията. От този модел като цяло нямаме потребител, който да дава информация.
    То да видим дали ще намеря монтажник, че нещо няма желаещи, особено за стар лайт.
    its large одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #910

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ще намериш, то за тях се иска единствено монтажника да има ценз и да го монтира като хората. Ако има фабричен проблем се отива към Пан Сервиз и Емаг.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    1
    #911

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    След кратка консултация със splendor, за което му благодаря, ACT-09WIFI работи вече 2 седмици. Настроен на 22 градуса при сегашните температури в най-далечния край на стаята на височина около 1.2 метра поддържа температура 23 градуса в стая 14 квадратни метра. Минимум консумация 260 - 280 вата.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    2
    #912

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Впечатления от Star-Light ACM-18FOWF...
    Отоплява 30m2 кухня, коридор и спалня на апартамент тухла 1-ви ет. с пвц дограма, пода е с гранитогрес и е доста студен, а изолация има само на таваните! Настроен е на 25 градуса на отопление,турбина на средна скорост, като поддържа 23 градуса в помещенията, а изходящата струя при тези условия е 38 градуса. Най - високата темп. на струята, която съм засичал е 54 градуса.
    Навън е минус 2 градуса, времето е ясно, питата на външното не е заскрежена, като не е спирал да работи от пет часа на около 620 вата!
    Най нисък минимум на отопление, който е достигал при плюсова външна темп. е 560 вата.
    При по-високи външни температури не обича много да работи като инвертор и си върви на он/оф без да спира турбината на вътрешното - само вдига клапата високо и си духа лекичко.
    Дефростите поне засега при пълно заскрежаване и непроходимост на ламелите на питата са бързи и не остават неразмразени участъци.
    Лятото по време на големите жеги успях да го тествам един месец и мога да кажа че охлажда с лекота целия апартамент от 66 квадрата, като темп. на изходящата струя от вътр. тяло достигна минимум от 1,5 градуса, което си е доста студено.
    Вътрешното не е шумно поне за мен и няма пукания, а външното трябва да е нивелирано добре, за да не се чуват неприятни звуци.
    WiFi работи безотказно.
    Може да съм пропуснал нещо, но засега само това се сещам IMG_20211130_233729.jpg
    IMG_20211130_225532.jpg
    IMG_20211130_225319.jpg
    IMG_20210419_195243.jpg
    kokovox и HiDefinition харесват това.

  16. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #913

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Имай търпение през зимата ще постигне още по впечатляващи резултати във всички категории.

  17. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #914

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от webvision Виж публикацията
    Лятото по време на големите жеги успях да го тествам един месец и мога да кажа че охлажда с лекота целия апартамент от 66 квадрата, като темп. на изходящата струя от вътр. тяло достигна минимум от 1,5 градуса, което си е доста студено.
    1.5 градуса е доста нездравословна температура и за теб и за климатика. Сигурно уреда ти не мери точно.
    Palev одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    2
    #915

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Това с достигането на тази ниска температура се случва за кратко - просто съм го описал като най ниска, която е достигал въобще! И като цяло наистина съм много доволен от климатичето с оглед филма в който ме вкараха първите техници (ако могат да се нарекат така) , които го монтираха! Но това е дълга история и само ще покажа на какво се натъкнах, след като се усъмних и на следващия ден срязах изолацията на тръбите...
    IMG-1c7c54599894318a6e7c2c49cbcba411-V.jpg
    Почти пълна непроходимост на тръбата, като фирата след теста на климатика, преди да открия проблема беше 500 грама фреон! WiFi Приложението има селф чек и там ми даде алерт - висока температура на компресора, защото явно се е тормозил от непроходимостта на тръбата.
    Чека го пуснах след като климатика изключи аварийно, което ме навежда на мисълта, че все пак някаква защита е сработила
    Този пост е редактиран от webvision; 01-12-21 в 11:44.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе