Страница 93 от 128 ПърваПърва ... 43839192939495103 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,381 до 1,395 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    14
    #1381

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    По тази логика тези изписани 92 страници за тези климатици са безсмислени, да са го направили да духа само топло или студено след като настройката на температурата не работи, става ти много топло спираш го... това не е сериозно, това може да се постигне и с духалка за 30 - 40лв.
    Не се заяждам, просто се губи ефекта да ти е комфортна температурата в помещението и не на последно място енергоефективността.
    И въпроса ми беше дали други хора имат проблем със зададената температура на този модел климатик и как са го решили.
    Този пост е редактиран от martiwestside; 17-11-22 в 09:54.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1382

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Уточни първо в каква стая е монтиран tswf . При мен е 20 квадрата хол и няма описаните от теб проблеми. Работи на 22 градуса по дистанционно, термометър има в стаята на височина 170см показва 24 градуса. Тая разлика я приемам за напълно нормална. В какъв диапазон от време при теб не изключва климатика и съответно променя ли температурата на изходящия въздух? Не става ясно и какви са ти старите климатици , конвенционален или инверторен. Много хора идея си нямат какъв е принципът на работа при двата типа машини. Относно енергоефективността,то може да видиш колко ти е разхода от приложението на климатика. Screenshot_2022-11-17-09-55-27-629_com.tuya.smartlife.jpg

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    14
    #1383

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Монтиран е в хол 22кв.м.с външна и вътрешна изолация и при отворена врата към коридора при зададена температура 21° като почне да работи не спира и на термометър разположен на два метра височина показва над 24°. Свалям температурата на дистанционното на 20° спира да работи и не се включва въобще. Пада температурата на термометъра с над два градуса, той пак не се включва, слагам го на 21° градуса и пак се повтаря цялата изписана по горе история.
    Иначе другите климатици са ми gree и с тях нямам тези проблеми.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1384

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Колко е това време през което не спира? Час ,два, 20 минути? Остави го да поработи и да си намали сам температурата на изходящата струя. Виж също така къде му е сложен датчика за температурата вътре в тялото. Обикновено е върху питата. Та пак се опитвам да обясня. Климатика не трябва да изключва, а сам да намали обороти и температура на изходящата струя. После си поддържа температурата в стаята.С тая история с постоянно намаляна и вдигане на градуси си вкарваш автогол.виж си графиката на приложението как се движи разхода.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    14
    #1385

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Последен въпрос, като не духа топло, а изчаква да падне температурата в стаята и да се включи трябва ли вентилатора да върти на ниски обороти, защото при мен вентилатора е напълно спрял.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1386

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Трябва да върти съвсем леко за да може да усеща околната температура. Усеща се на 5 см пред клапата.Предполагам има определен интервал от време през което върти, защото съм я хващал и да спира турбината ако времето е топло и няма нужда да се включва климатика. Същия принцип на работа засичам и при Гери бората която имам монтиран в друга стая.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    29
    #1387

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Вентилатора на Tswf намалява оборотите при следене на температурата, но след над 1 час..или повече спира напълно.

    Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1388

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    горе при него е нормално да е 25 при зададени 22 ,дори е малко .. трябва да е 26-7 горе за да поддържа 22 в стаята

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    1
    #1389

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте извинявам се за въпроса, но може ли да ми кажете кой модел смарт контакт ползвате и с коя програма, защото моя показва консумацията само по дни, но не и по часове ?

  12. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1390

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от martiwestside Виж публикацията
    Е настроен е на 21°, а на термометъра в стаята на височината на климатика стига до почти 24°, на по ниска настроена температура не се включва въобще.
    А колко е верен термометъра с който мериш ? Понеже при мен от три електронни, сравнени с професионален такъв, показваха от 2 до 4 градуса по-висока температура от реалната !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1391

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Freepink Виж публикацията
    Здравейте извинявам се за въпроса, но може ли да ми кажете кой модел смарт контакт ползвате и с коя програма, защото моя показва консумацията само по дни, но не и по часове ?
    Вземи си Tapo p110. При него показва и по часове и въвеждаш и цена на киловат и ти смята разхода и в левчета. До скоро smart life имаше подобна екстра,но вече е платена.
    Asen Ikonomov одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на esko148
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    15
    #1392

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Използвам TSWF 12BTU от около година и едва преди дни успях да го свържа към приложението Smart-Life. Проблема се оказа в рутера предоставен ми безплатно от А1.
    След като сложих рутер на Тp-Link и изпълних 6-те последователни натискания на бутона "Display" при включен климатик ( изписва "CF" на мястото на градусите ), приложението откри климатика за секунди.
    Удобна екстра се оказа

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1393

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Моя рутер също е от А1 и нямам проблеми. Общо взето до сега не съм имал проблем със свързването на "звездите" с приложенията. Пробвал съм с различни рутери,точка за достъп от телефона, мобилни рутери (бисквитки) свързват се с всичко що хвърля сигнал на 2.4гхз
    Alexi одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1394

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Кабелния модем на А1 с вграден Уифи е на Цицко ,не е някаква жълта техника работи прилично .. за да не се свързва с него значи от менюто му има нещо забранено

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    11
    #1395

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте,закупих климатик старлайт act 12 tswf, за монтажа задължително ли е да се обърна към пан сервиз или всеки може да извърши монтажа ,какъв документ трябва да ми издадат за да важи гаранцията от Емаг? Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе